Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Figaro napisał:

Zawsze czytam bekę z tych foteli gaminowych, a szczerze zawsze miałem na takiego ochotę. Jak to tam jest, @MEVEK

@FigaroNo rewelacja, tym bardziej, ze to nie jest w cale fotel z górnej półki cenowej tylko, za grosze w promo. Ustawień cała masa, wykonanie bardzo solidne: od mocowania, przez szew, po skórę, którą z łatwością można zdjąć, choć nie wiem po co.   Nie grałem na nim zbyt długo jeszcze (przeczuwam, ze pierwszy dłuższy maraton odbędzie sie przy premierze RE2 :usmiech: ), ale póty co stwierdzam brak odcisków na pupie, a to juz całkiem nieźle. Czy możemy mówić o profesjonalnym komforcie?  Ciężko powiedzieć. Na pewno jest wygodny i praktyczny, ale juz zdążyły mnie wkurzyć kółka, które powodują przemieszczanie sie, po pokoju i tutaj przydałaby sie blokada, albo grubszy dywanik który również dobrze sprawdzałby sie pod nogi, a przy okazji blokował by koła. Podusia pod lędźwia, jakby z deka przy duża, ale możne sie ułożyć w końcu jeszcze pachnie nowością - na pewno jej nie wyrzucę, może sie ułoży. 

Jak coś to dorzucę kilka slow, po maratonie. Tymczasem.

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, MEVEK napisał:

@FigaroNo rewelacja, tym bardziej, ze to nie jest w cale fotel z górnej półki cenowej tylko, za grosze w promo. Ustawień cała masa, wykonanie bardzo solidne: od mocowania, przez szew, po skórę, którą z łatwością można zdjąć, choć nie wiem po co.   Nie grałem na nim zbyt długo jeszcze (przeczuwam, ze pierwszy dłuższy maraton odbędzie sie przy premierze RE2 :usmiech: ), ale póty co stwierdzam brak odcisków na pupie, a to juz całkiem nieźle. Czy możemy mówić o profesjonalnym komforcie?  Ciężko powiedzieć. Na pewno jest wygodny i praktyczny, ale juz zdążyły mnie wkurzyć kółka, które powodują przemieszczanie sie, po pokoju i tutaj przydałaby sie blokada, albo grubszy dywanik który również dobrze sprawdzby sie pod nogi, a przy okazji blokował by koła. Podusia pod lędźwia, jakby z deka przy duża, ale możne sie ułożyć w końcu jeszcze pachnie nowością - na pewno jej nie wyrzucę, może sie ułoży.  

Jak coś to dorzucę kilka slow, po maratonie. Tymczasem.

Mam/mialem ten oto fotel przez 4 lata:

 

https://www.amazon.de/gp/product/B009S68I6A/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00__o00_s00?ie=UTF8&psc=1

 

na poczatku mialem podobne wrazenia do Twoich. Niby spoko, niby nie jest zle itd. Dupy jakos nie zrywal jakosciowo.

Przed ~4 miechami kupilem sobie owy: https://www.vertagear.com/products/gaming-series-triigger-line-350-gaming-chair#colors

 

Roznica jak dzien i noc. Jest mniej 'gamingowy' z wygladu, ale ma wiekszy komfort, wiecej ustawien, podporke pod plecy konkretna itd. I kosztuje 50% tego co kosztuja takie prawdziwie biurowe krzesla marki steelcase, herman miller itd. Owe sa pewnie jakosciowo jeszcze lepsze, ale kosztuja ~1.000+++.

 

Bottom line: jak ktos chce na prawde miec za(pipi)isty fotel na lata, to polecam wydac troche wiecej i kupic na prawde dobry szit.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie ostatnio za nieco ponad 5 setek kupiłem coś takiego:

https://domator24.com/59-fotele-gamingowe/86-wedlug-modelu/87-diablo-x-one/

 

Nie spodziewałem się za tę cenę cudów, bo widziałem foteliki gamingowe w widełkach 1000-2000zł, ale potrzebowałem czegoś niedrogiego, do sporadycznego siedzenia i jestem bardzo miło zaskoczony. Do tego fotel nie ma krzykliwego wyglądu, a że gamingowy? Musiałbym mieć mocno zarośniętą stuleję, żeby się tym przejmować. Ważne, że siedzi mi się dobrze i plecy odpoczywają.

 

Trzech tysi jak kolega wyżej bym za fotel na dwa posiedzenia w tygodniu nie wypluł, ale pewnie siedzi się na nim jak na chmurce.

 

tl;dr ja to nawet z taniego goowna za pięć stówek jestem zadowolony. Jakoś mi bardziej leży niż coś w ten deseń:

fotel-biurowy-spice-sp131s-olivo--and--g

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Figaro napisał:

Zawsze czytam bekę z tych foteli gaminowych, a szczerze zawsze miałem na takiego ochotę. Jak to tam jest, @MEVEK

Fotele są za(pipi)iste. Mam AK Racing Nitro od 1,5 roku. Do grania na konsoli czy siedzenia przy biurku nadaje się idealnie. Plecy ani dupa mnie nie boli po kilku godzinach grania a, to jest najważniejsze. 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, chris85 napisał:

Fotele są za(pipi)iste. Mam AK Racing Nitro od 1,5 roku. Do grania na konsoli czy siedzenia przy biurku nadaje się idealnie. Plecy ani dupa mnie nie boli po kilku godzinach grania a, to jest najważniejsze. 

 

1000 zł... Czy ja ci wyglądam na informatyka :nosacz2:

Odnośnik do komentarza

Zawsze możesz się przejść do jakiejś galerii handlowej czy coś w ten deseń, bodaj w mediamarktach widziałem czasami podobne foteliki wystawione - można siąść, zobaczyć co i jak. Do poduszek byłem nastawiony sceptycznie (pod lędźwia i kark), ale teraz jest niesamowicie. Podejrzewam, że nie ma cudów jak na meblach kilka razy droższych, jednak zdecydowanie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Jysk to najgorszy sklep w którym można kupować cokolwiek. Obecnie używam fotelu z tego "sklepu" i o ile w trakcie zakupu był mega wygodny i dokładnie taki jak chciałem to tak po kilku miesiącach zaczęło się wszystko sypać. Podłokietniki, zaczął się sam opuszczać, skrzypieć, obszycie zaczęło się pruć, mocowanie siedziska i oparcia się rozleciało (a jest fabryczne, nie ma dostępu do śrub, trzeba pruć obszycie). Drugi podobny fotel miał mój brat i miał podobne problemy i wnioski. 

 

Za to mogę polecić ten: https://www.agatameble.pl/meble/fotele-i-krzesla-biurowe/fotele-biurowe/fotel-biurowy-denver-cx0729h

EDIT

przepraszam, z jyska tylko polecam ręczniki KRONBORG

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...