Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest jak ludzie się naczytaja jakiś bzdetów. Gdybym nie miał konsoli 4A to nie bralbym tej z bundla GTA bo chodzi głośniej niż następny model to jej jedyny defekt. Ryzyko awarii jak w każdym sprzęcie elektronicznym 50/50 i żadna re.wizja tego nie zmieni.

 

EDIT

Ej dlaczego słowo wizja zmienia na rewizja? Hahaha :D

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

 

nigdy nie miałem takiego problemu, mam PS4 podłączone po kablu przez router, na routerze wszędzie automat i DHCP

zakładam, że także macie routery i może po wifi- proponowałbym sprawdzić bezpośrednio po kablu głównym (bez routera) aby zlokalizować czy wina prowidera czy ustawień routera (jeśli nie próbowaliście tak)

 

Mam Vectre z ich routerem i jestem dodatkowo połączony przez router Linksysa przewodowo do PS4, wszystko automat. Na PS3 takie cos mi sie nie dzialo XD 

Sprawdze jeszcze bezprosrednio z routera vectry do ps4

 

Swoją drogą to predkosci oferowane przez konsole/psn sa rowniez tragiczne. Net mam 100mb/s download i 10mb/s upload a w konsoli przyblizone pobieranie to w granicach zawsze 25mb/s i upload 4mb/s. Kochane serwery PSN

 

 

Zacytuje samego siebie. Po podlaczeniu pod router Vectry (siakis Cisco) i odlaczeniu od mojego routera Linksysa wszystko dziala jak nalezy, sklepik i wszystkie uslugi wlaczaja sie normalnie w kazdym momencie czy to przez wifi czy przez kabel. 

Opchne router na allegro i bede mial swiety spokoj : D

Odnośnik do komentarza

Konsola PS4 White od października na chodzie i... poszła. Zaczęło się od tego, że podczas sesji w GTA V płyta kilka razy sama się wysunęła, przerywając grę po czym nie mogę żadnej płyty już wsunąć do konsoli. Ogólnie od momentu zakupu zawsze coś się z tą konsolą dzieje. Teraz zabawa z gwarancją, itd. - akurat w okresie świątecznym, gdy rzuciło się groszem na jakieś tytuły i subskrypcje PS Plus. Za dużo tych frustracji. X360 chodzi od 5 lat bez zarzutu. Po naprawie najprawdopodobniej konsola pójdzie w sieć i ogarniam XONE. oO

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

zauważyłem ostatnio w swojej PS4, że piszczy lekko gdy jest wyłączona, ale podłączona do gniazdka

po odłączeniu zasilania od gniazdka przestaje

jest to lekkie piszczenie słyszalne, gdy stoi sie przy konsoli, z odległości 1m trzeba na prawde wyteżyć słuch aby to usłyszeć

 

poczytałem troche na necie i jest sporo takich przypadków, jest to niby piszcząca cewka w zasilaczu jak można sie łatwo domyślić

wydaje mi sie, że zaczeło sie to po aktualizacji 2.0x

słyszycie lekkie piszczenie u siebie od strony zasilacza z tyłu?

chyba nie ma co sie tym przejmować? 

przy następnej aktualizacji może samo przestanie jak uważacie

 

http://community.eu.playstation.com/t5/Wsparcie/Playstation-4-piszczy-wy%C5%82%C4%85czona/td-p/22598173

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

zauważyłem ostatnio w swojej PS4, że piszczy lekko gdy jest wyłączona, ale podłączona do gniazdka

po odłączeniu zasilania od gniazdka przestaje

jest to lekkie piszczenie słyszalne, gdy stoi sie przy konsoli, z odległości 1m trzeba na prawde wyteżyć słuch aby to usłyszeć

 

poczytałem troche na necie i jest sporo takich przypadków, jest to niby piszcząca cewka w zasilaczu jak można sie łatwo domyślić

wydaje mi sie, że zaczeło sie to po aktualizacji 2.0x

słyszycie lekkie piszczenie u siebie od strony zasilacza z tyłu?

chyba nie ma co sie tym przejmować? 

przy następnej aktualizacji może samo przestanie jak uważacie

 

http://community.eu.playstation.com/t5/Wsparcie/Playstation-4-piszczy-wy%C5%82%C4%85czona/td-p/22598173

W mojej białej mam tak samo nie przeszkadza to w niczym, ale mnie irytuje, bo trochę pedantycznie do sprzętu podchodzę

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

przypuszczam, że co druga osoba tu pewnie tak ma

mam PS4 pół roku i na początku na pewno tego nie było

wydaje mi sie, że właśnie po aktualizacji 2.0x coś pojawiło sie te piszczenie

 

tomci - no ja właśnie podobnie mam, troche to irytuje, masz tak od początku kupienia czy z czasem zauważyłeś?

 

może z kolejną aktualizacją sie poprawi albo z czasem samo przestanie

z tego co czytałem to prąd przepływający przez cewke powoduje jej drganie, niby nic groznego

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie PS4 mi się popsuło. W sensie wyjąłem płytę, wsadziłem inną. Nie czyta, karze wsadzić dysk. Chcę wyciągnąć i lipa, takie podwójne pyknięcie i nic. Zapewne napęd padł bo reszta funkcjo konsoli działa. Teraz pytanie można jakoś wyciągnąć grę bo została w środku (Far Cry 4), no i gdzie mi to naprawię? Wysyłać do serwisu konsola kupiona w media markt w listopadzie 2013 mam jeszcze gwarancję, czy jednak tylko rok? Gdzie ją oddać do Media? A PS3 fat od 2007 lata jak ta lala.

 

Nie ma bata kupuję dziś / jutro łona.

Odnośnik do komentarza

hahahaha 30 min czekania na infolinii na konsultanta, 30 min poszukiwania paragonu, 20 min biegania za śruboktrętem precyzyjnym po sąsiadach aby wyciągnąć płytę. W(pipi) straszny konsola już zapakowana do pudełka jadę za 5 min do Media oddać "szrota" i kupić Łona...

 

 

po czym podchodzę do płyty LPB3 którą to wyciągnąłem z napędu (aby wsadzić Far Cry 4). Patrzę leży na pudełku FC4, mówię to chociaż wsadzę LBP do swojego pudełka, otwieram płytę z LBP3, a tam płyta z Far Cry 4 który rzekomo zaciął się w napędzie, Boże jaki gamoń i gumb ze mnie heheheh

 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

hahahaha 30 min czekania na infolinii na konsultanta, 30 min poszukiwania paragonu, 20 min biegania za śruboktrętem precyzyjnym po sąsiadach aby wyciągnąć płytę. W(pipi) straszny konsola już zapakowana do pudełka jadę za 5 min do Media oddać "szrota" i kupić Łona...

 

 

po czym podchodzę do płyty LPB3 którą to wyciągnąłem z napędu (aby wsadzić Far Cry 4). Patrzę leży na pudełku FC4, mówię to chociaż wsadzę LBP do swojego pudełka, otwieram płytę z LBP3, a tam płyta z Far Cry 4 który rzekomo zaciął się w napędzie, Boże jaki gamoń i gumb ze mnie heheheh

 

jak jedziesz do mediasa w gorzowie to weź sie spytaj czy te zdrapki co wrzucałeś do końca roku sa aktywne te 800pkt ms co? :*

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...