Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

ta śrubka znajduje sie gdzieś przy dysku, wiec gwarancja nie przepada, o tym pisałem wyżej

http://www.geek.com/games/how-to-save-your-ps4-from-the-auto-eject-disc-bug-1600574/

 

tutaj na forum tez ktoś wklejał link polski właśnie go szukam

edit:  Emtebe kiedyś wklejał, ale teraz coś link nie działa

 

http://www.psxextreme.info/topic/102445-ps4-komentarze-i-inne-rozmowy/?p=3110947

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Sam już nie wiem, czy jest sens jechać i użerać się o jakąś wymianę skoro nikt mi tego nie będzie chciał załatwić. Voytec piszesz o terminie aż na czwartek, także może im szybciej zamówię kuriera, tym lepiej. Ja na Waszym miejscu nie kombinowałbym z grzebaniem w konsoli, bo nie o to płacicie za sprzęt tyle szmalu, żeby w nim coś poprawiać po producencie. 

Odnośnik do komentarza

Samodzielnie w konsoli można tylko Dysk Twardy wymienić nie naruszając gwarancji. Jakakolwiek inna ingerencja jest bardzo ryzykowna, wręcz nie wskazana. Można potem mieć kłopoty w serwisie.

 

 

Jeśli konsola wypluwa płyty to pozostaje serwis. Z czystej ciekawości dopytywałbym się odbierając konsolę dlaczego tak się zachowywała.

 

Jest jeszcze ten filmik który sony samo zaleca http://uk.ign.com/articles/2014/09/12/how-to-fix-a-ps4-that-ejects-discs-unexpectedly

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Wrzuciłem na YT

z moją zyebaną konsolą. Ciekawe czy mi dziś wymienią szrota. Dzwoniłem na infolinię PS i opisałem swój przypadek. Powiedziałem, że konsola nie ma nawet miesiąca i zapytałem, czy jest szansa, że mi ją w sklepie wymienią gdy powołam się na niezgodność towaru z umową. Konsultant powiedział, że MOŻE, że PRAWDOPODOBNIE, że ZALEŻY, że POLSKIE PRAWO DOKŁADNIE NIE PRECYZUJE itd. Powiedział, żeby udać się do sklepu i jak się uda to git, a jak nie, to czeka mnie ponowny telefon do centrum pomocy PS i zamawianie kuriera :(

 

Możesz iść do sklepu i żądać zwrotu gotówki.

Odnośnik do komentarza

 

Wrzuciłem na YT

z moją zyebaną konsolą. Ciekawe czy mi dziś wymienią szrota. Dzwoniłem na infolinię PS i opisałem swój przypadek. Powiedziałem, że konsola nie ma nawet miesiąca i zapytałem, czy jest szansa, że mi ją w sklepie wymienią gdy powołam się na niezgodność towaru z umową. Konsultant powiedział, że MOŻE, że PRAWDOPODOBNIE, że ZALEŻY, że POLSKIE PRAWO DOKŁADNIE NIE PRECYZUJE itd. Powiedział, żeby udać się do sklepu i jak się uda to git, a jak nie, to czeka mnie ponowny telefon do centrum pomocy PS i zamawianie kuriera :(

 

Możesz iść do sklepu i żądać zwrotu gotówki.

 

konsole wziąłem na raty. zresztą ja nie chce kasy - ja chce grać w drivecluba :(

Odnośnik do komentarza

Znowu mam problem z tym PS4 od razu mowie ze pod koniec pazdziernika biore bundle Xbox One z Sunset Overdrive poniewaz Sony dalo dupy na calego.Dzisiaj PS4 bylo w trybie czuwania poniewaz ladowalem pada przez jakies 1h 30 a ja w tym czasie poszedlem spac i jak wstalem i wlaczylem konsole ujrzalem paski no nie wiem jak to powiedziec wiec daje filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=Rf6qR14vp0A&feature=youtu.be

 

Mial juz ktos takie cos ?

Pomoże mi ktoś ?

Odnośnik do komentarza

 

 

Wrzuciłem na YT

z moją zyebaną konsolą. Ciekawe czy mi dziś wymienią szrota. Dzwoniłem na infolinię PS i opisałem swój przypadek. Powiedziałem, że konsola nie ma nawet miesiąca i zapytałem, czy jest szansa, że mi ją w sklepie wymienią gdy powołam się na niezgodność towaru z umową. Konsultant powiedział, że MOŻE, że PRAWDOPODOBNIE, że ZALEŻY, że POLSKIE PRAWO DOKŁADNIE NIE PRECYZUJE itd. Powiedział, żeby udać się do sklepu i jak się uda to git, a jak nie, to czeka mnie ponowny telefon do centrum pomocy PS i zamawianie kuriera :(

 

Możesz iść do sklepu i żądać zwrotu gotówki.

 

konsole wziąłem na raty. zresztą ja nie chce kasy - ja chce grać w drivecluba :(

 

 

No to lipa, że raty wziąłeś :( Generalnie z odsyłaniem na gwarancję to chyba jest losowość, że albo dostaniesz swoją sztukę, albo sztukę kogoś innego. :whistling:

Odnośnik do komentarza

Wracam właśnie ze sklepu. Oczywiście nic nie wskórałem. Konsola we środę leci do... Francji o_0 PRAM nie zajmuje się PS4. (pipi)a :( Jedyny plus, to zayebista obsługa na infolinii PlayStation. Pozytywni, młodzi, ogarnięci ludzie. Konsultant podpowiedział paten ze śrubką, ale odpowiedziałem, że mi się już nie chce, na co on zareagował serdecznym uśmiechem i wyrazami współczucia :) Konsole najlepiej wysłać w opakowaniu zastępczym, bo wróci do mnie w opakowaniu serwisu. Co i jaka wróci - tego nie wiadomo. Do paczki nie potrzeba wrzucać absolutnie nic oprócz samej PS4. Na maila wysyłają link do etykiety, którą trzeba będzie nalepić na paczkę. No zobaczymy jak to się wszystko potoczy. Stay tuned. A teraz czekają mnie dwa tygodnie powrotu do przeszłości z PS3 :)

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

ze swojej strony życze cierpliwości kolego :)

masz PS3 to sie nie zanudzisz

 

powiedz tylko jeszcze coś więcej co konsultant mówił o tej śrubce?

bo póki co to troche tajemnica jest do czego ona służy

 

---------

Zdunek - w innych tematach to sobie troluj, ale nie w takich

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

ze swojej strony życze cierpliwości kolego :)

masz PS3 to sie nie zanudzisz

 

powiedz tylko jeszcze coś więcej co konsultant mówił o tej śrubce?

bo póki co to troche tajemnica jest do czego ona służy

służy do awaryjnego wysuwania płyty. Czyli gdy padnie mechanizm odpowiadający za wysuwanie płyty z czytnika, to możesz dzięki temu dobrać się do uwięzionej w czytniku płyty

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wracam właśnie ze sklepu. Oczywiście nic nie wskórałem. Konsola we środę leci do... Francji o_0 PRAM nie zajmuje się PS4. (pipi)a :( Jedyny plus, to zayebista obsługa na infolinii PlayStation. Pozytywni, młodzi, ogarnięci ludzie. Konsultant podpowiedział paten ze śrubką, ale odpowiedziałem, że mi się już nie chce, na co on zareagował serdecznym uśmiechem i wyrazami współczucia :) Konsole najlepiej wysłać w opakowaniu zastępczym, bo wróci do mnie w opakowaniu serwisu. Co i jaka wróci - tego nie wiadomo. Do paczki nie potrzeba wrzucać absolutnie nic oprócz samej PS4. Na maila wysyłają link do etykiety, którą trzeba będzie nalepić na paczkę. No zobaczymy jak to się wszystko potoczy. Stay tuned. A teraz czekają mnie dwa tygodnie powrotu do przeszłości z PS3 :)

Haha, mam dokladnie taka sama sytuacje, tyle, ze konsola odlatuje ode mnie w czwartek. Osobna paczka wysylam tez pada i oczami wyobrazni widze jak (odpukac) konsola wroci, a pad jeszcze nie :P

 

Zobaczymy, jak potacza sie nasze naprawy. Jestem w(pipi)iony na PS4 na ten moment, ale jestem pelen nadziei, ze z naprawa pojdzie jednak dobrze. Obie moje usterki sa banalne dla serwisantow, wiec raczej niemozliwe, zebysmy dostali nowy sprzet.

 

Tak samo jak ty, czeka mnie teraz powrot do PS3 :P. Ale wiesz, Pre-Sequel zaraz wychodzi, bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Witam!

Piszę w sprawie mojej PS4, a dokładniej to chyba mam z nią problem. Nie wiem czy to wada konsoli czy coś, ale często mam tak, że nie wczytuje mi się lista znajomych, a te kafelki gdzie powinny być wszystkie gry tak jakby się freezują na jednym tytule. Problem nagrałem na filmiku. Byłbym wdzięczny gdybyście zerknęli. Nie wiem czy oddawać ją na gwarancję czy to jakaś wina oprogramowania. Ps. Z netem u mnie wszystko ok.

PS4 problem!:

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam nadzieje , że odrobiliście lekcje czytając temat : http://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Og%C3%B3lnie/PS4-i-serwis-przeczytajcie/td-p/21754971

 

:yes:

to żeś (pipi)a pocieszył ;/ masakra, jakie przeboje ludzie mają

 

Jak tam, odebral od Ciebie kuier wczoraj konsolę?

 

tak, sprawdzałem na stronce DPD i konsola chyba podróżuje już do Francji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...