Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Yo, myślałem, że nigdy nie będę musiał tu zaglądać, ale jednak...

 

PS4, biała z Destiny. Od 9 września żadnych problemów. Niestety dziś zaczęła sama wypluwać płyty podczas grania. Dałem reset. Wyciągnąłem wtyczkę. Nic nie pomogło. Serwis, czy jest jeszcze jakiś myk? 

Odnośnik do komentarza

Wolalbym ominac posrednika ktory znajac zycie bedzie szukal 1000 powodow zeby nie wziac i od razu do Sony uderzyc. Jestem pewien ze jakos sie da.

 

Zaczelo wypluwac plyty, tak jakby przycisk byl non stop wcisniety - chwilowo problem naprawilem, ale na 100% konsola leci na gware a potem na allegro. Watch dogs bundle konsola.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

wbrew pozorom działanie PSN jest jakoś połączone z konsolą

np. przy problemach PSN i wyłaczaniu konsoli dostajemy 5 bip jako błąd konsoli, a jest to błąd zapisu save do chmury

 

mało prawdopodobne, że PSN i wypluwanie płyt jest ze sobą połączone, ale zawsze istnieje taka możliwość

rano chciałem coś chrześniakowi włączyć i nie miałem dostepu do żadnej gry

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=yU2Z6alUAcI

 

to próbowałeś?

daj znać czy coś pomogło

Bawienie się wtyczką nie pomogło, bo po 30 minutach problem wrócił i to ze zdwojoną siłą - konsola wysuwała powietrze z czytnika co parę sekund. Dałem więc totalny reset - inicjalizacja PS4czy jakoś tak. Wyczyściło mi wszystko razem z oprogramowaniem. Potem musiałem ściągnąć soft i wgrać z USB drive'a. Pomogło, ale niesmak pozostał. Sam nie wiem, czy był to glitch, czy mam usterkę fabryczną. Konsola pracuje mega cicho i tylko przy starcie płyty daje o sobie bardziej znać (trwa to z 30 sekund). Nie chce bawić się w serwisy, bo nie mam na to czasu i che grać w gre :P Dodatkowo ciężko byłoby mi teraz pokazać usterkę, która wzięła i się schowała. Sam już nie wiem, czy grać dalej, czy serwis, czy może opędzlować i kupić nową. 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

nie no panowie troche powagi w temacie o awaryjności :D

na Xboxie nigdy w tym temacie nie trolowałem, nikomu nie życze wadliwego sprztetu

 

Kalinho - jak nic sie dzieje to tylko sie cieszyć i grać

bluber - to nie jest tok myślenia, tylko przykład

chodzi mi o sytuacje Bansai jeśli problem sie powarza to jasne reklamować, ale jak pojedyńczy przypadek jak dziś przy niestabilnym PSN to nie panikować

Odnośnik do komentarza

Znowu mam problem z tym PS4 od razu mowie ze pod koniec pazdziernika biore bundle Xbox One z Sunset Overdrive poniewaz Sony dalo dupy na calego.Dzisiaj PS4 bylo w trybie czuwania poniewaz ladowalem pada przez jakies 1h 30 a ja w tym czasie poszedlem spac i jak wstalem i wlaczylem konsole ujrzalem paski no nie wiem jak to powiedziec wiec daje filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=Rf6qR14vp0A&feature=youtu.be

 

Mial juz ktos takie cos ?

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Pytanie do użytkowników białej ps4 z Destiny w bundle pack; Czy zaobserwowaliscie u siebie wypluwanie płyt, oraz problemy ze spustami i jakością analogów? Sony wraz z białym ps4 wprowadziło nieoficjalnie nowsze modele i stąd moje pytanie o wrażenia z użytkowania. Więcej n.t. temat w linku:

http://m.ppe.pl/news-31242-nowe_modele_ps4__cichaczem__trafiaja_na_polki_sklepowe.html

Odnośnik do komentarza

Znowu mam problem z tym PS4 od razu mowie ze pod koniec pazdziernika biore bundle Xbox One z Sunset Overdrive poniewaz Sony dalo dupy na calego.Dzisiaj PS4 bylo w trybie czuwania poniewaz ladowalem pada przez jakies 1h 30 a ja w tym czasie poszedlem spac i jak wstalem i wlaczylem konsole ujrzalem paski no nie wiem jak to powiedziec wiec daje filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=Rf6qR14vp0A&feature=youtu.be

 

Mial juz ktos takie cos ?

Teraz jak wlaczylem konsole to tego nie zaobserwowalem. Co mam z tym zrobic ? Myslicie ze cos jest nie tak z konsola ?

Odnośnik do komentarza

Pytanie do użytkowników białej ps4 z Destiny w bundle pack; Czy zaobserwowaliscie u siebie wypluwanie płyt, oraz problemy ze spustami i jakością analogów? Sony wraz z białym ps4 wprowadziło nieoficjalnie nowsze modele i stąd moje pytanie o wrażenia z użytkowania. Więcej n.t. temat w linku:

http://m.ppe.pl/news-31242-nowe_modele_ps4__cichaczem__trafiaja_na_polki_sklepowe.html

 

to nie są nowe modele do końca, zmieniony jest hardware w postaci modułu wifi i musieli to zarejestrować w urzedzie patentowym, wiec dołożyli 1

tylko moduł wifi zmieniony reszta to samo

 

Mroku a, że zapytam jaka rewizja konsoli, premierowa?

 

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...