Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz na pena, możesz zsynchronizować z ps plus.

 

Musisz wyłączyć konsolę i przytrzymać przycisk power z 5 albo 7 sekund, odpali się menu awaryjne i tam wybierasz inicjalizacja systemu (ja bym olał odbudowę bazy danych jak już masz kopię zapasowe save) i postępował zgodnie z instrukcjami na ekranie.

 

Wysłane z G2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra jestem swiezo po inicjalizacji PS4 i niestety nadal jak wchodze w znajomych to czesto mi ich nie laduje

https://www.youtube.com/watch?v=ZtB-uUmrirg&list=UUJVjwzre30CPYbGPNxyBGfA

 

Postaram sie jeszcze dzisiaj podlaczyc pod kabel,niestety bede musial znosic PS4 do salonu poniewaz mam pokoj na gorze.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Testowalem przez jakies 30 minut polaczenie w salonie(w miejscu gdzie jest router) i na WIFI bylo troche lepiej niz na gorze a na kablu bylo o wiele wiele  lepiej ale czasami gubilo mi sygnal co mnie zdenerwowalo.

 

Tutaj podaje polaczenie internetowe:

U mnie w pokoju WIFI:

7a04559238bbcf18gen.jpg

 

 

W salonie(w miejscu gdzie jest router) na WIFI:

e3e89535c52da084gen.jpg

 

 

 

 

 

W salonie(w miejscu gdzie jest router) na kablu:

e5a664fa1a162b76gen.jpg

Odnośnik do komentarza

te białe PS4 od Destiny mają właśnie poprawiony moduł wifi

nie sądziłem, że jest to problem, ale widać nieraz tak

ja mam połączone po kablu

Na zagranicznych forach też ludzie mają z tym problem.Jedyna rzecz jaką chyba jeszcze mogę zrobić, to kupić długi kabel i jakoś przeciągnąć go na samą górę do mojego pokoju.Jak myślicie, czy to wada konsoli ?

Odnośnik do komentarza

Testowalem przez jakies 30 minut polaczenie w salonie(w miejscu gdzie jest router) i na WIFI bylo troche lepiej niz na gorze a na kablu bylo o wiele wiele  lepiej ale czasami gubilo mi sygnal co mnie zdenerwowalo.

 

Tutaj podaje polaczenie internetowe:

U mnie w pokoju WIFI:

 

 

W salonie(w miejscu gdzie jest router) na WIFI:

 

 

 

W salonie(w miejscu gdzie jest router) na kablu:

 

Jak to gubiło Ci sygnał na kablu??

Bo jeśli ogólnie inne sprzety działają ok, to jednak coś z konsolą. Obstawiam jednak router :P

Odnośnik do komentarza

Poza tym piszesz, że na wifi w salonie było trochę lepiej niż w Twoim pokoju. Ja tam widzę przeskok z 0.5 na 16 MB, więc to nie jest "trochę" lepiej, tylko 32 razy lepiej  :sorcerer:

No i podbijam pytanie. Jak może gubić sygnał na kablu? Jeśli w takiej sytuacji coś się dzieje to pewnie konsola ma walnięte wejście na kabel i wifi. Chyba, że inne sprzęty po kablu też się"gubią", to wówczas coś z routerem. Tak na chłopski rozum.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Poza tym piszesz, że na wifi w salonie było trochę lepiej niż w Twoim pokoju. Ja tam widzę przeskok z 0.5 na 16 MB, więc to nie jest "trochę" lepiej, tylko 32 razy lepiej  :sorcerer:

No i podbijam pytanie. Jak może gubić sygnał na kablu? Jeśli w takiej sytuacji coś się dzieje to pewnie konsola ma walnięte wejście na kabel i wifi. Chyba, że inne sprzęty po kablu też się"gubią", to wówczas coś z routerem. Tak na chłopski rozum

Tylko z PS4 tak sie dzieje. X360,PS3,Ipad,laptopy,smart tv,smartfony i inne urzadzenia jakie mam w domu dzialaja bardzo dobrze a niestety PS4 nie radzi sobie.. XONE ma 5GHZ Dual Band support WIFI a PS4 jedynie 2,4GHZ. Moze to przez to ? Druga sprawa niestety tak jak pisalem duzo ludzi ma problemy z tym. Jedna osoba napisala, ze to sie stalo po aktualizacji z numerkiem 1.76 jak nie wierzysz to sobie zobacz 2 komentarze pod moim filmikiem lub wpisz w google PS4 ps4 keeps disconnecting from the internet lub ps4 internet connection issues, wiec Sony dalo niestety ciala pod tym wzgledem. Wszyscy ktorzy maja te problemy powinni spamowac do Sony, bo to jest jakis zart a znowu jak zadzwonie do Sony to pewnie powiedza zebym zrobil inicjalizacje systemu bla bla bla.. Ostatnio kupilem 2 gry(TLoU i WD) i nawet nie mam checi w te gry grac przez ten problem.

 

Identyczny problem:

https://www.youtube.com/watch?v=8UTCiMDVFes

 

Nie dam rady od kogos porzyczyc PS4 a tym bardziej routera.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Miałem przed chwilą dziwny problem z konsolą otóż sprzątałem więc podniosłem ją co by wytrzeć kurze i po postawieniu i odpaleniu zaczęła wydawać napędem dziwne dźwięki - tak jakby cały czas chciała wyjmować płytę. Płyty włożyć się nie dało więc po restarcie zaraz po uruchomieniu płytę przyjmowała ale zaraz wypluwała i potem to samo. Naprawiłem ją poprzez (pipi)niećie jej od góry w obudowę w okolicy napędu. Na razie dział i instaluje gierkę - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Mroku - jaki masz router? podaj mode

może pomyśleć nad wzmocnieniem sygnału, wymienić antenke na mocniejszą

chyba że masz możliwość bezproblemowo przeciągnąć kabel UTP

 

mozi ty tak na serio?

Mieszkam zza granicą i mam router z belgacom(nie ma antenki).Jutro pomyśle jak przeciągnąć kabel na górę, bo wcześniej tak jak pisałem testowałem dosyć krótko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...