Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

przy każdym włączeniu wyjąć i włożyć?

chyba nie odłaczasz HDMI przy włączonej konsoli? !!

 

w ustawieniach systemu pamiętam jest coś o hdmi, audio i hdcp

ja dzwiek po hdmi wyłączyłem bo mam podpięte głośniki po optyku

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sposób Bartiza zadziałał.

Czyżby konsola się nie dogadywała z TV, czy to jednak jakaś wada?

Ciężko wyczuć, przy innych konsolach nie było takich sytuacji.

 

 

Cholera wie czy to jakiś problem z konsolą czy z TV. Czasem mam podobnie u siebie. Ale NIE MUSISZ wtedy odłączać i podpinać z powrotem kabla HDMI. Wystarczy wyłączyć i włączyć TV ponownie. Nie wiem, może to wina kabla, może wejścia HDMI w tv lub konsoli? Jakieś inne wersje? Specyfikacje? Ale nie nazwał bym tego stricte >wadą<. Raczej jakieś "niedogadywanie się" tv i konsoli.

Odnośnik do komentarza

ALe zdecydowanie szybciej jest włączyć/wyłączyć bo wciskam jeden guzik ;) A tak wciskam guzik, strzałkami na pilocie wybieram źródło, wciskam... a potem znowu wciskam, strzałki i wciskam ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Panowie, szybka sprawa. Przyjechalem sobie do rodzinnego domu i w TV do ktorego mam podlaczona konsole jest 1 wejscie HDMI (I know, right? :/) wiec jezeli ktos chce uzywac TV to musze spadac od konsoli. No ale od czego jest Vita i Remote Play. To teraz mi sie mega przydaje, ale zastanawiam sie czy jak PS4 bedzie podpiete tylko do pradu, HDMI odlaczone to nic sie konsoli nie powinno stac, c'nie? Pytam, zeby miec 100% pewnosci :)

Odnośnik do komentarza

Ludzie pomozcie mi, od poczatku mam czasami problemy z internetem na PS4..Jak wchodze w znajomych i probuje przewijac to wczytuje sie,czasami mnie rozlacza z internetu,lagi w interfejsie,nie moge zobaczyc info o grze(kafelek i strzalka w dol). Masakra zrobilem filmik i mozecie zobaczyc o co dokladnie chodzi OBEJRZYJCIE !!

https://www.youtube.com/watch?v=LrOIrXwAMLc

Odnośnik do komentarza

u siebie nigdy czegoś takiego nie miałem, znajomych czasem przymuliło, ale nie takie lagi

te lagi masz non stop czy tylko czasami?

 

jakie masz połączenie wifi czy kabel?

odłącz na test całkowicie net i zobacz czy też są lagi

Ten lag mi się zdarzył 2-3 razy,ale największy problem mam z internetem(po włączeniu konsoli czasami nie mam internetu,wchodzi na listę znajomych i przewijam to długo się ładuje itd.

 

Używam WIFI na PS4.Na X360 też używam i nie mam żadnych problemów z siecią a znowu PS3 jest podłączone pod kabel. Co mam zrobić z tym ?

 

 

Serwery mają dziś problem.

Ale u mnie praktycznie to codziennie się dzieje

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

 

  • Odłącz konsole od sieci i sprawdź czy menu laguje bez internetu, tak sprawdzisz czy to nie wina konsoli.
  • Podłącz konsole kablem do routera, jeśli na ps3 nie masz problemów to na PS4 też nie będzie. Przynajmniej nie powinno być problemów. 

Jutro to zrobię i kilka dni będę testował połączenie.

 

 

Przywracałeś bazę danych, albo robiłeś inicjalizację systemu?

Nie rozumiem,możesz mi jaśniej wytłumaczyć ? Mam wejść do trybu awaryjnego ? Dzięki za ODP.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze jest dostępne w trybie awaryjnym, drugie chyba jest z poziomu konsoli dostępne, ale też bym to zrobił z trybu awaryjnego.

Wysłane z G2.

Czy mam wszystkie zapisy przerzucić na pendrive'a ? Później nie będzie problemu z powrotem przerzucić ? Powiedz mi jeszcze jak wejść do trybu awaryjnego i jaką dokładnie opcje zaznaczyć ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...