Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Moja konsola z pierwszego rzutu czyli z dnia premiery chodzi cicho. Podczas upałów także chodziła cicho a to za sprawą tego iż chłodziłem pomieszczenie wiatrakiem to i na PS4 dmuchnęło :D PS4 ma świetny system chłodzenia trzeba przyznać, w menu gry włączy się głośniej wiatrak ale po chwili wraca do normy jak uruchomimy grę. Natomiast w menu po zakończeniu gry po około minucie jest już bardzo cicho że nawet jak przykładam ucho to nie słyszę. Powiem tak głośniej mi konsola chodziła jak leżała miesiąc po premierze postawiłem ją na podstawce oryginalnej i jest o 50% lepiej, Jak konsola leżała to z około 40 cm podczas grania w NBA 2K14 było mocno słychać wiatrak, konsola stoi i już z 40 cm nic nie słychać (muszę wyłączyć dźwięk i się wsłuchać aby coś usłyszeć) Fakt faktem to codziennie konsola i okolice są wycierane z kurzu aby zapowiedz dostaniu się kurzu do środka (kiedyś nie dbałem o xboxa 360 no i... no :D )  Powiem tak miałem z rok czasu przed PS4 konsole PS3 Super Slim i podczas gry w GTA V to dopiero było głośno  :yes:  nie dość że wiatrak to jeszcze napęd hałasował (całe szczęście że w PS4 można instalować gry na dysku).

Czy u was też plastik z konsoli strzela kilka razy po włączeniu i mocniejszym nagrzaniu konsoli no i po wyłączeniu? (PS3 Super Slim akurat mniej strzelało) I czy tylko moja wersja jest taka że jak się mocniej dociśnie plastik obojętnie w jakim miejscu (najbardziej błyszczące miejsce) to tak skrzypki plastik że mam wrażenie że to się zaraz rozleci  :woot:

Edytowane przez pattro
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zupełnie przypadkowo natrafiłem na film z razruchem czarnulki. A teraz do rzeczy, jak uruchamiam swoją konsole to przed czarnym tłem i białymi literami PS przez moment pojawia mi się zielony ekran. Zastanawiam się czy to coś nie tak ze sprzętem czy wina monitora (posiadam jakiś LG, modelu teraz nie pamiętam)? . Zaciekawiło mnie to i na kilku nagraniach jakie znalazłem żadnej osób nie pojawiał się green screen.

 

@pattro

U mnie "cos" pyknie przy włączeniu i wyłączeniu i to tyle plastik nie strzela.

Odnośnik do komentarza

gamerTHC nie przejmuj się. Ja np mam tak że co jakiś czas podczas uruchamiana konsoli logo PS kilka razy znika i się pojawia. To jest zwykła synchronizacja HDMi ;) 

 

A czy tylko ja mam takie wrażenie ze PS4 jest krzywe? Tzn. w takim sensie ze boki konsoli, zwłaszcza góra jest tak jakby ścięta że na środku jest normalnie prosto a po bokach jest taki spad łuk dokładniej mówiąc, jak się spojrzy na konsolę dokładniej to to widać :) 

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że w BF4 czasem podczas strzelania z RPG lub SMAW-a ekran zmienia kolor na zielony w momencie wystrzału. Czasem cały ekran(gdy akurat ja strzelam), a czasem tylko wokół płomienia wystrzału pojawia się taki zielony kwadrat(gdy strzela przeciwnik lub ktoś z zespołu.
Wuj, ogram Metro i Destiny, a w październiku kierunek serwis.

Odnośnik do komentarza

z tego co widze w internetach, to od kilku godzin to wystepuje. Imho, nie ma się co przejmowac teraz, bo pewnie coś grzebią na serwerach i chcą usunać inny problem blokujący dostep do zakupionych gier  

 

btw. lista kodów: https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5111

Chyba masz racje bo teraz bez problemów wszystko dziala.

A tego kodu nie znalazłem w tym spisie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ja odpukać takich problemów nie mam. Bardziej drażni mnie ta chińska jakość plastiku, przecierając kurz z konsoli wystarczy mocniej docisnąć a skrzypi jakby to miało się za chwilę wszystko rozsypać  :teehee: i to nie tylko moja wersja tak ma a zwłaszcza ten świecący plastik to totalna tandeta, już po wyjęciu z pudełka i kilku godzinach na komodzie był porysowany sam z siebie  :woot:

Odnośnik do komentarza

Jakoś do 14 dni powinieneś dostać info odnośnie czy reklamacja jest rozpatrzona pozytywie czy negatywnie. Sama naprawa/wymiana to nawet może dwa miechy trwać chyba. Najlepiej sprawdzić w prawie konsumenta jaki jest dokładny zapis.

Zadzwonić do MM i spytać się o status też da radę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moja spadła mniej więcej z metra i wymiękła xD

 

Wczoraj byłem w MM i się okazało, że już kilka dni temu wróciła z serwisu. Dorzucili jakieś śmieszne okulary przeciwsłoneczne, dysk do rzucania i długopis. Na plus jest to, że wymienili plastik od obudowy i teraz się pięknie świeci jak psu jajca. Poprzednia obudowa była porysowana od nowości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...