Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Gorąca prośba uwaliłem gniazdko od wentylatora w PS4 Pro wyjmująć wtyczkę z wenta. Went padł kupiłem nowy o dziwo plus i minus załączają go na chwilę ale obawiam się ze ten3 kabel musi miec znaczenie. Podłączając inny wentylator na krotko pod piny chodzi cały czas a ten oryginalny wlasnie nie jak mozna doraźnie jeszcze uratować tą konsolę pad od 3 kabelka zreszta jak i inne sie urwały. Pomocy czy można zrobić mostek jakiś w inne miejsca na płycie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, 

 

Po ostatniej aktualizacji (9.03) pojawił się u mnie dziwny problem. Mianowicie Pro po wybraniu przejścia w tryb czuwania wyłącza się całkowicie. Nie da się włączyć jej zdalnie ani padem, tylko poprzez wciśnięcie power. Zauważyłem że w trakcie przechodzenia w tryb spoczynku słychać "cykanie" i po którymś razie konsola wyłącza się. Jeśli ktoś spotkał się z podobnym problemem i go rozwiązał to z góry dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza

Witam. 

Przy próbie wejścia w tryb bezpieczny (przytrzymanie przycisku i czekanie na drugie piknięcie) konsola nie weszła w ten tryb a po wyłączeniu nie chce się włączyć. 

Po prostu wciśnięcie teraz przycisku power generuje 3 szybkie piknięcia i nic się nie dzieje. Nawet się dioda nie zapala. Pomocy

Z góry dziękuję za pomoc.

Model: CUH-1216B

 

Pozdr.

Daniel

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Jarekw2003 napisał:

Witam! Mam problem z moim ps 4 pro, a mianowicie chodzi o to że jak ja włączam to świeci się niebieskie swiatelko i konsola wydaje dźwięk pikania 3 razy i się wyłącza i nic się nie da zrobić . Prawdopodobnie stało się coś podczas czyszczenia konsoli.

Zadzwoń na jakiś serwis zajmujący się naprawami konsol. Z tego co można znaleźć na necie to może być problem z pamięcią, albo coś źle złożone. Tutaj nikt Ci gotowego rozwiązania nie da niestety.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie i bardzo proszę o pomoc. Kilka dni temu kupiłem używaną konsolę PS4 pro. Usunąłem konto sprzedającego, dodałem swoje, zainstalowałem 2 gry, pograłem kilka dni i wszystko było ok. Teraz chciałem zainstalować następną grę i teoretycznie płyta jest widoczna, ale instalacja nie chce wystartować 0%, napęd się zatrzymuje i nic się nie dzieje. Próbowałem z innym grami i też to samo. Próbowałem odłączania, resetowania, przywracania licencji i odbudowywania bazy danych itp its to co znalazłem na google "pod ręką" i dalej nic. Ktoś ma jakiś pomysł czy wracamy do ustawień fabrycznych lub serwis? Z góry dziękuję za uwagę

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cześć wszystkim, jakiś czas temu zostałem posiadaczem PS4, używanej.

Wczoraj uruchomiłem konsolę ale jedyne co się dzieje to niebieski pasek pulsuje, wentylator słychać że chodzi i słychać też jak rozpędza dysk, nie wiem czy później chodzi czy też nie. Nie ma ani obrazu ani dźwięku, przy czym za pierwszym razem udało mi się wejść w tryb serwisowy, wybrałem podpunkt nr 1 czyli resetowanie konsoli i nic to nie dało, więc spróbowałem jeszcze raz i już w tryb serwisowy wejść nie mogę ponieważ przy trzymaniu przycisku po 7 sec zamiast wejść w tryb, konsola zwyczajnie się wyłącza, próbowane na różne sposoby i po różnych odstępach czasowych z odłączonymi przewodami od prądu.

Macie dla mnie jakieś porady ?

Dziękuję z góry

PS. Właśnie jakimś cudem konsola wydała z siebie 3(tak mi się wydaje) pikniecia pod rząd, załączyłem ją i świeciła na biało, ale nadal bez obrazu i dźwięku 

 

Edytowane przez Pawianek
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, oliwierrozrabiak napisał:

Witam

Mam problem z gta 5 .

Kiedy włożę dysk to po jakimś czasie wyskakuje błąd że nie można odczytać dysku i albo jest uszkodzony lub zabrudzony .Pożyczyłem drugi dysk wsadziłem do konsoli i przy instalacji wyskoczyło to samo.

 

 

prawdopodobnie padł napęd w konsoli, serwis cię czeka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dziś instalka aktu do 9.51 pewnie.

Zainstalowało się. Pograło w Horizona jakieś 2 godzinki. I nagle... Biały pasek na dole. Ziuch.. Jeb... Wyłączyło się nagle.
Włączam ponownie. Ok. Sprawdzanie dysków.
Po sprawdzaniu ponowny rozruch.
I....
:ermm:
Jakiś Error systemu. Wysłanie raportu do sony.
Ponowny rozruch. Działa system. Horizon w punkcie wczytania, gdzie akurat jebło to jest git. Zapis sie zapisał.

Widać wadliwa Aktu była.:unknown:

Odnośnik do komentarza

Mam ps4 slim cuh-2216a ma tylko 10 miesięcy i załączyłem Last of us i uncharted 4 i czy to normalne że podczas grania konsola pracuje dość głośno, słychać wiatrak i z tyłu jest bardzo ciepła? W menu spoczynku jest cicho i chłodno.  Zdjąłem nawet górna pokrywę ps4 a ram praktycznie zero kurzu. 

Edytowane przez tomekps5
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...