Skocz do zawartości

Awaryjność PS4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
12 minut temu, kanabis napisał:

Pany , konsola prosiak strasznie powoli łyka i wysuwa plyty. W sumie nawet popchnac czasem musze. Jak to naprawic? Cos przeczyscic? Jakis silniczek wymienic? 

 

Mi to nie przeszkadza ale jak bede sprzedawal przed premiera ps5 to janusze beda stękac

moze "silowo" wez troszke do gory gorna pokrywe albo dolna w dol xD poprostu troszke tak jakbys chcial poszerzyc . Pisze dlatego ze ziomek w facie mial podobnie i pomoglo. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

@kanabis W ogień powiadasz... Chyba w taki z żelaza i azotanu baru...

 

Nie znam się na napędach szczelinowych. Ale podejrzewam, że tak jak w tych z tacką, jest jakiś mechanizm do połykania, oparty na trybikach i gumie. Objawy są nawet podobne. Kurz i zło zbite w kupę pomiędzy zębami i/lub sparciała gumka.

 

@Szymek A czy owy ziomek stawiał na konsoli słonia, żeby mu się to miało wgiąć?

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Ostatnio czyściłem konsole. Dmuchnąłem powietrzem i z środka wyskoczyło coś takiego jak na fotkach. Wie ktoś może co to za część i gdzie ja spowrotem zamontować? Dodam tylko, że odkąd to coś wypadło, napęd przy odpalaniu konsoli strasznie rzęzi. Na części jest wytłoczone "p2". Z góry dzięki za odpowiedź.

 

https://www.dropbox.com/s/2na8pk0utg6j60m/20200319_205436.jpg?dl=0

 

https://www.dropbox.com/s/2t4i4vhxuvo7e5h/20200319_205451.jpg?dl=0

 

https://www.dropbox.com/s/953govjyzyrwet1/20200319_210446.jpg?dl=0

 

Sorki za linki do fotek, ale nie mogę znaleźć żadnego free hostingu dla forów.

Odnośnik do komentarza

Witajce

Mam problem, konsola lezala dlugo ponad roknie uzywana, a teraz ze czasu troche wiecej chcialem uruchomic i problem sie pojawil. Uruchamia sie normalnie i zeby cokolwiek zrobic trzeba aktualizowac. Aktualizacja sie sciaga i tu problem  bo zeby zaisntalowac konsola musi uruchomic sie ponownie, a ona sie wylacza i koniec. Nie umi sama sie pobudzić. Probowalem przez tryb bezpieczny plik aktualizacji przez USB i ta sama historia. Ogolnie tez jak w menu klikne uruchom ponownie to tylko sie wyłącza. Ma ktos jakis pomysl co ja moze bolec.

Dzieki

Odnośnik do komentarza

Cześć, myślałem że problemy w nowej rewizji konsoli mnie ominą ale jak widać nie. Wczoraj podczas regularnego grania w days gone  ( ps4 pro 7216b) nagle zaczęły znikać mi tekstury oraz dźwięk. Po wyłączeniu gry konsola zaczęła pikać i wyłączyła się, menu główne nie chodziło wiec uruchomiłem safe mode, starałem się wgrać update, rebuild database itd. W końcu zdecydowałem się na initialize, czyli wszystko poszło w diabły - mówi się trudno, dla testów ściągnąłem bloodborne, po odpaleniu znów ten sam problem, lag w menu, znikające dzwieki itd. Do tego wyłączenie konsoli trwa wieki. Sprawdziłem czy mocowanie hdd jest ok - jest, regularnie czyściłem z kurzy itd nie działała jak śmigłowiec. Pytanie do forumka, czy jest jakaś szansa żeby to naprawic nie oddając konsoli na gwarancje ( ze wzgledu na corone trwałoby to wieki) czy jednak będę zmuszony to zrobić. Podejrzewam ze hdd się sypie i nie jestem pewny czy gwara to obejmuje. Proszę o pomoc:potter:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Na wstępie powiem tylko tyle, że jestem laikiem odnośnie systemów itp. Mianowicie od jakiegoś czasu pojawił się problem z zawieszającym i się grami. Np. FIFA jestem w stanie zagrać max dwa mecze poczym gra się zawiesza na tyle że nie ma sensu grać dalej

 To samo jest w przypadku Reddeda. Program dosłownie pół godziny i jest to samo. Wnioski jakie mi przyszły na myśl to takie że konsola może się grzeje. Oczywiście konsola była czyszczona i nie pomogło. Czy wymiana pasty i termopadow coś pomoże ???? Pomocyyyy !!!!!

Odnośnik do komentarza

Witam. Mój problem polega na tym, że podczas instalacji gry do jakiegoś czasu gra instaluje się normalnie, a po jakimś czasie się zawiesza i nic nie da się zrobić, trzeba wyłączać PS4 z zasilania. Wyczyściłem całą pamięć z dysku i nadal jest to samo. Bardzo bym prosił o pomoc w tej sprawie. Może spotkał się już ktoś z podobnym problemem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

miał ktoś z was podobny problem gdzie konsola sie zawieszała w menu i gubiła połączenie z padem? podczas pobierania zasysa z 100mb, potem pobieranie sie zatrzymuje a czas z kilkunastu minut zaczyna ciągle wzrastać? odbudowalem już baze danych i zainstalowałem najnowszą aktualizację ale nie pomogło, może mieć też coś na rzeczy z dyskiem? bo mam go prawie cały zapełniony, tylko chyba 50gb wolnego miejsca ze 1tb, format pomoże? 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

podczas pobierania aktualizacji do gry, pobiera sie i nagle zatrzymuje np przy 150mb/10gb a czas do zakończenia pobierania sie cały czas zwiększal, spróbuje zrobić więcej miejsca na dysku i zresetować pada, może to coś pomoże, jak coś to konsola ma 4 lata i może zaczyna szwankować

Edytowane przez mersi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie moge zalogować się do psn z poziomu pc. na filmiku niżej jest chyba ten problem opisany, ale nie umiem znaleźć tej opcji w chrome w zaawansowanych i nie widzę tej opcji do odchaczenia. coś związanego z cookies ale chyba nie chodzi o wyczyszczenie....HELP

 

  

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...