Skocz do zawartości

PSN FAQ


easye

Rekomendowane odpowiedzi

A to konto na UK to jest główne?

 

PSN Cards are only redeemable by Sony Entertainment Network Master accounts (i.e. not Sub Accounts) with an address that matches the region of the PSN Card. PSN Cards cannot be used by accounts from other regions.

Tutaj są jakieś sugestie https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/509/session/L2F2LzEvdGltZS8xNDIwNDgwNjcxL3NpZC9Xak9FaElibQ%3D%3D

Odnośnik do komentarza

Nie o to mi chodzi :) Kiedyś był podział pomiędzy Master Account i Sub-Account. Nie wiem czy dalej on jest, ale może tutaj jest problem.

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/242/~/master-account-vs-sub-account

 

Jeżeli to nie to, to sprawdź resztę przykładów z wcześniejszego linka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Jestem od niedawna posiadaczem ps4. Wszystko bylo ok poki sie nie przeprowadzilem i nie zostalem nieszczesliwym uzytkownikiem UPC z routerem TC 7200u. Przyznam ze nie znam sie na tym, wszystko bylo robione przez montera z UPC, ale PSN nie dziala. Internet w ps4 jest, ale nie moge grac online, wejsc do sklepu itd. Jakies rozwiazania?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie o składkę na gry. Mój brat ma konsole i chcieliśmy sobie Residenta na spółkę kupić i nie wiem czy dobrze to rozumiem. Ja na swojej konsoli mam podstawowe konto. On ma na swojej, swoje konto podstawowe. Ja utworzyłem u niego swoje konto i teraz ja muszę u niego na konsoli kupić grę ze swojego konta i będziemy mogli grać ze swoich podstawowych kont?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

teraz dajcie f5

 

Affected Platforms: PlayStation 4

Affected Services: You may be experiencing issues related to launching games, applications, and/or social features such as trophies, messaging, or friends list. We appreciate your patience while we address this.

Status: Thursday, April 2nd 2015 9:40 am PDT

  • red.pngGaming and Social
Odnośnik do komentarza

Który mod ma takiego downa i ściąga mi moje posty?

Napisałem prawdę!

Sony ma przeciążone serwery i przeprasza bo nic nie może z tym zrobić, problem zostanie rozwiązany w 2106r bo na ten rok planowane są zakupy nowych serwerów.

Teraz proszę o ujawnienie się moderatora który mi usunął ten post.

Na potwierdzenie moich informacji:
-pisemna rozmowa z działem SEN
-twitter Sony

-nota finansowa rok 2015/16
-wywiad z jakimś prezesem(to już zapomniałem ale publikowali go na PPE)

Edytowane przez Zdunek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie.

 

Czy jeśli posiadam grę na koncie A, które jest podstawowe, aktywowane, a chcę kupić dodatek na koncie B, to czy całość będzie działać? Chodzi o Destiny i Dark Below.

 

Nie mogę kupić dodatku na koncie, gdzie kupiona jest cyfrowa wersja pełnej gry.

Pod warunkiem, ze region z ktorego pochodzi gra jest ten sam. Najedz na gre, daj syrzalke w dol i wejdz do sklepu bezposrednio z linku. Jezeli region sie zgadza to wszystko bedzie chodzic.
Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź.

 

Niestety teraz mam Destiny bez dodatku i drugie Destiny [ikonke]m w które nie mogę grać. Oba są pobrane z polskiego sklepu Playstation, tyle, że na innych kontach.

 

Piszę w imieniu znajomego, więc jak potrzebne dodatkowe informacje to popytam.

 

W Destiny, które on miał dalej jest opcja KUP jak się najedzie na Dark Below...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...