Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma problem z zalogowaniem się do YouTube albo połączeniem konta PSN z YouTube to polecam to rozwiazanie mi pomogło:

 

Re: Error code WS-37313-7

Options

14 minutes ago @ 12:44 PM

Ok I found a fix

 

 

 

How to fix Youtube Upload and sign in issues:

 

If you have previous attempted and can't sign into Youtube or use Upload Features try this:

 

Go into your Google Account Settings, Security, Account Permissions and revoke access to PSN.

 

Go back to PS4, link to other services, and re-sign in and you should see an access grant list, approve it.

 

Upload and Youtube Access will now work."

REPLY Message 22 of 25 Report

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

sprawdzalem kazdy tytul jaki mam i dzialalo z kazdym, u ludzi z psn z jakimi gadalem to samo, jedynie przy demkach to nie dzialalo, wszystko dzialalo bezproblemowo i o dziwo nie jest w ogole zalezne od serwerow sony o ile oczywiscie psn dziala

 

to jak gra wyglada przez share play i czy w ogole cie polaczy zalezy od upload'u neta u tego, ktory udostepnia rozgrywke - ci co maja slabe radiowki sobie gier nie udostepnia, ja mam gdzies ok 3mb i gralem bez problemu, a moje udostepniania jakosciowo znajomi okreslali jako "jakosc z youtube", a taki easye z up'em 10mb puszczal mi destiny chyba faktycznie w tym 720p

 

edit - i chyba w zlych opcjach patrzysz - share play wlaczasz przez opcje pod przyciskiem share

Odnośnik do komentarza

Czyli mozna w teorii sobie z kims sie ustawic, ze ktos mi na noc puszcza Assassina Unity, a ja mu tydzien pozniej FarCry4, tylko co godzine musi mi nowa sesje odpalac i juz moge grac ile chce takich sesji? niby fajne, ale szkoda ze ta druga osoba musi miec odpalona caly czas konsole i odpalac te sesje od nowa, bo tak to chyba wyglada?

Odnośnik do komentarza

tak to wyglada i jest to ochrona antycebulowa

 

przy okazji:

a- nawet jak masz super upload to super dynamiczne gry jak fps odpadaja przez laga, ktory jest wtedy mocno wyczuwalny

b- nie wbijesz trefeow na swoje konto tylko gracza co ci gre udostepnia

 

to super opcja to testowania gier nad ktorymi zakupem sie wahamy ale nie do cebulakowego przechodziania za free pelniakow

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

aaa jeszcze jedno:

 

jak juz gramy w jakas gre od znajomego po share play, ktorej nie posiadamy to dodaje sie mimo to jej ikonka do menu gier w naszej konsoli (pewnie specjalnie by od razu mielismy mozliwosc jej kupna z ps store), niby nic ale jak sie potem wlaczy konsole to ona zacznie i tak ta gre aktualizowac wyszukujac patche wiec radze na biezaco usuwac te ikonki z menu

Odnośnik do komentarza

wyczuwam nowy biznes z nabijaniem trofikow januszom.

 

A tak btw to swietna opcja jesli tak to dziala i jesli tak sie jej uzywa w sumie. Jakbysmy sie cofneli w czasie i znow mogli powiedziec do kumpla "e, daj partyjke zagrac" hehe

 

a jak to dziala przy graniu w cos na multi? mozna z kims u niego przez share play pyknac np w PESa2015 na sprobowanie?

Odnośnik do komentarza

demko pesa i demko fify nie dziala, ale z uwagi na laga, ktory jest po prostu uwazam, ze dobitnie ultra brutalnie bedzie to promowac uzytkownika, ktory udostepnia rozgrywke nad tym co ja odbiera, szczegolnie w dynamicznych grach sportowych czy bijatykach

 

Aem im szybciej wybijesz sobie z glowy traktowanie tego ponad testowanie gier przed zakupem tym lepiej dla ciebie  :P

 

edit - obluguje multi tylko w grach ajkie maja lokalne multi na jednej konsoli (przytoczone demka nie obslugiwaly ale juz fulle obsluguja)

edit2 - i sony zatsrzeglo ze wydawca moze cenzurowac wiec obstawiam w ciemno, ze gry wydane po sofice 2.0 beda mialy cenzure na filmiki,dialogi itp w single player czy story mode

Odnośnik do komentarza

to super opcja to testowania gier nad ktorymi zakupem sie wahamy ale nie do cebulakowego przechodziania za free pelniakow

Aem im szybciej wybijesz sobie z glowy traktowanie tego ponad testowanie gier przed zakupem tym lepiej dla ciebie  :P

No to super czy nie super w koncu ta opcja testowania przy wahaniu przed zakupem? :P to wlasnie mam na mysli ze wyjdzie przykladowo PES2015 i mi zapuścisz a ja sobie obadam czy mi lezy czy nie i kupie badz nie :)

Odnośnik do komentarza

Testowałem z Bracikiem te udostępnianie gry, nawet fajnie to działa. Co prawda tylko 60 min/dobę ale ....

Niemniej moim zdaniem Sony chodziło by kogoś zachęcić udostępnianiem by poleciał do sklepu i kupił swoją kopię gry, którą sprawdzi u znajomego. 

Takie mam wrażenie. 

W sumie niczemu innemu to służyć raczej nie będzie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...