Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście spodziewam się jeszcze niestety co najmniej rok problemów, rozbudowa infrastruktury sieciowej w korelacji z sprzedażą ponad plan (samo Sony jest zaskoczone rozmiarem sukcesu konsoli, zresztą zmieniali w trakcie roku swoje projekcje co do sprzedaży) i utrzymywaniem użytkowników sieci na Ps3 (darmowe multi) i Ps Vita będzie przechodziła w bólach.

Czy denerwuje mnie to jako użytkownika ? Tak, te całe kilkanaście dni w roku owszem jestem zdenerwowany. Więcej nie.
A nowy firmware ? Zdecydowanie na plus, drobne zmiany wizualne, motywy i share play (który naprawdę nieźle działa).

Odnośnik do komentarza

Share Play daje rade - jak na Sony to chyba sukces generacji  :sorcerer:

 

z jednym kolegom miałem jakość dobrą plus lag znośny, za to z innym pixele i lagus nie do przyjęcia. Wszystko pewnie od łącza zależy mimo to bdb funkcja i do przetestowania gierki się nadaje. Wiadomo ,że nikt chyba nie będzie na tym pprzechodził gier u kogoś xD

Odnośnik do komentarza

Sony musi ogarniać trzy konsole korzystające z jednej sieci, problemy więc mogą się zdarzać. Do tego baza użytkowników tej sieci jest trzykrotnie większa niż u M$. Ale idzie ku lepszemu. Widać poprawę, trofea wczytują się szybciej, lista friends tak samo, do tego wygoda z uploadem filmików na youtube. I podglądanie gier których nie mamy z możliwością zagrania.

 

O taki update walczyłem 

Odnośnik do komentarza

Share Play daje rade - jak na Sony to chyba sukces generacji  :sorcerer:

 

z jednym kolegom miałem jakość dobrą plus lag znośny, za to z innym pixele i lagus nie do przyjęcia. Wszystko pewnie od łącza zależy mimo to bdb funkcja i do przetestowania gierki się nadaje. Wiadomo ,że nikt chyba nie będzie na tym pprzechodził gier u kogoś xD

Żebyś się nie zdziwił. ;)

Odnośnik do komentarza

Fajna opcja ten Share Play, ale zeby na tym przechodzic gre, to trzeba byc masochista. :) Jakosc obrazu jak z twitch'a (720p, 30fps),obraz mocno pociety w stosunku do pierwowzoru. Poza tym w grach multi (FPS) wystepuje straszliwy input lag. Mimo wszystko cieszy mozliwosc zapoznania sie z gra, ktora my nie mamy, oraz nie mam jej na PS Store w postaci dema. Oczywiscie oprawy wizualnej nie mozna osadzic, ale takie elementy gry jak animacja postaci, model jazdy, ogolny feeling gry oraz jej mechanika, jestesmy w stanie ocenic. Super sprawa! Juz nie bedzie kupowania kota w worku. :)

Odnośnik do komentarza

Po aktualizacji zdarzył mi się taki problem, że podczas wybudzania konsoli,konsola nie reagowała na nic.Cały czas migał się pomarańczowy pasek i nic nie mogłem zrobić.Dopiero po hard resecie wszystko wróciło do normy, ale na jak długo ? Przed aktualizacją nie miałem z tym problemów.

 

*W trybie czuwania ściągałem dodatki do BF4 i ładowałem pada

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Nie tak się nie przejmuj... bo to plaga. Probowalem już z safe mode wgrywać firmware od nowa ale to samo, tzn. już myslalem ze smiga jak po godzinie czasu chce wlaczyc konsole a tu miga na pomarańczowo i brak reakcji na pada i power. Wiec dzięki Sony zaoszczedze trochę pradu, bo nie widzi mi się ja resetować i po każdym zabiegu sprawdza dysk. Najgorsze jest to ze Sony milczy co do poprawki

Odnośnik do komentarza

faktycznie mój błąd, wczoraj myślałem, że przez padniete psn konsola nie chce sie wybudzić z uśpienia, a dziś widze komentarze, że ludzie mają z tym problemy

sprawdziłem dziś u siebie i akurat jest wszystko w porządku, usypia sie i wstaje normalnie, jedyna rzecz co zauważyłem, przed samym już uśpieniem na 1sec rusza naped jak włożona jest płyta i dopiero sie usypia, przez firmware 2.0 tego nie było, bede póki co chyba omijał ten tryb

dodatkowo widze, że uśpiona konsola przekazuje dalej sygnał audio (mam podłączone cyfrowo do 5.1), wcześniej uśpiona nie wysyłała audio

 

http://www.pssite.com/news-37402-uzytkownicy_zglaszaja_problem_z_zalogowaniem_sie_po_aktualizacji_ps4_do_wersji_2_0.html

http://www.videogamer.com/news/ps4_wont_connect_to_psn_or_turn_on_after_rest_mode_following_system_update_2_0_users_report.html

 

Sony wie o tym i wygląda na to, że jakiś mała łatka będzie na dniach

 

gnom - a dziś też tak masz czy tylko wczoraj?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Żenada ten FW w jednym słowie

No niestety, taka jest prawda.

Wczoraj przypomniałem sobie o tych motywach które są za darmo, ściągnałem czerwony i go zastosowałem,zgadniecie co się stało z konsolą ? Zawiesiła mi się i musiałem zrobić hard reseta, to jest jakiś kiepski żart. Po tej sytuacji wróciłem do czarnego motywu(płynąca woda).

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

 

Żenada ten FW w jednym słowie

No niestety, taka jest prawda.

Wczoraj przypomniałem sobie o tych motywach które są za darmo, ściągnałem czerwony i go zastosowałem,zgadniecie co się stało z konsolą ? Zawiesiła mi się i musiałem zrobić hard reseta, to jest jakiś kiepski żart. Po tej sytuacji wróciłem do czarnego motywu(płynąca woda).

Ja wyłączyłem opcje standby bo nie chce mi się bawić później żeby konsole wlaczyc. A z motywu żółtego korzystam najprzyjazniejszy dla oczu
Odnośnik do komentarza

Co na plus to przemodelowany interfejs wysyłania zaproszeń do gier - teraz wysyłam zapki w 1 sec dosłownie, wcześniej trwało to nawet 5. Dla mnie fajna zmiana, no i szary motyw - elegancki i tv nie świeci już niebiesko jak w oceanarium. Wieczorem tak nie męczy. Zobaczymy co dalej, bo póki co nie odnotowałem problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...