Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się zakładka news. Widać kto co udostępnił jakie filmiki wrzucił na youtuba, kto czym się dzieli. WOW duży +

Świetna sprawa, ogólnie aplikacja YT bardzo fajnie zrobiona, wygląda to lepiej niż na PS3. Teraz można też oznaczać stremujące osoby jako ulubione, brakowało tego. Poza tym znajomi czy trofea chodzą zauważalnie szybciej. Sterowanie głosem bajer z którego nie będę korzystał, ale fajnie, że PS4 rozumie po polsku :)

 

PS. Teraz jak udostępnimy nagranie poprzez Share na yt, to pokazuje nam ilość wyświetleń.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Fajne gdyby Sony coś pomyślało i stworzyło apke do tworzenia własnych motywów tak jak kiedyś do starych Sony Ericssonow

 

EDIT gdzie mogę pobrać te motywy? W ustawieniach nie ma odnośnika do pss który powinien być

 

Dobra w wersji mobilnej pss jest trochę inaczej niż w desktopowej

Nazwy:

54c382f277c1ff51de11455ece5eb18a.jpg

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

mega aktualizacja, najlepsza od 5mscy!

wszystko teraz dużo szybciej chodzi, nawet trofea szybciej ładują, po jednym załadowaniu pozniej, gdy wchodzi sie jeszcze raz doczytuje jak z dysku twardego

 

sam dash wcześniej chodził szybko, a teraz jest jeszcze lepiej

dobrze jest przejrzeć od początku wszystkie opcje bo trzeba włączyć teraz kilka rzeczy aby pobierało nam w trybie uśpienia, 3 skiny pobrało przez www, ale są słabe póki co

do bluetooth też widze jakieś nowe opcje

czat głosowy na imprezie działa teraz dużo lepiej, poprawiła sie jakość dzwieku, niektórzy teraz zastanawiali sie kto jest kim :D

 

do share play osoba która udostepnia musi mieć upload przynajmniej ze 2mb, płynność ok bez problemów, ale jakoś w Diablo czuć

pozniej stestuje DC 1080p vs 720p

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Przetestowałem share play ze znajomym i jakość jest naprawdę spoko, lag bardzo minimalny, na spokojnie ukończyłem wyścig w driveclub. Dużo zależy oczywiście od łącza osoby, która udostępnia, ale artefaktów nie było prawie w cale. IMO genialna opcja do testowania pełnej wersji gry zamiast dema. Rzekłem.

Odnośnik do komentarza

The PlayStation Network is currently: Offline.

PSN is currently offline, and we are hard at work to resume service. At this time an estimate as to when PSN will be online is unavailable; however, we will update this article as soon as there's additional information. If you would like to receive a notice when PSN is fully restored, be sure to follow the official PlayStation Twitter account and our support Twitter account, @AskPlayStation.

 

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/2185

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...