Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna nagrywac podczas share play ?

 

 

Print screenów się nie da zrobić, więc pewnie nagrać też nie.

 

 

PS. Trofeów nie da się zdobywać podczas udostępniania gry. W sensie osoba, która gra za kogoś nie zdobędzie trofeów. Zatem cebulowe oferty "platynka w godzinę" nie mają racji bytu :)

Odnośnik do komentarza

„Mamy trochę niefortunną wiadomość dla ludzi, którzy planowali wziąć udział w testach Big Alpha na PlayStation 4. Po niedawnej aktualizacji firmware 2.00, mamy trudności z Big Alpha Evolve. Testy muszą zostać przełożone. PlayStation  i 2K pracują wspólnie nad rozwiązaniem sytuacji.”

Odnośnik do komentarza

U sony klopoty z firmware to norma. Raz nawet na ps3 byl firmware ktory brickowal konsole. Pierwsi dostali go Amerykanie ale zanim udostępniono go w Europie sony naprawilo błąd.

 

Zastanawiałem sie czy warto instalowac 2.0 ale sądziłem ze sony jednak przylozylo sie do tak powaznego update jak 2.0. Najwyraźniej powinni wprowadzac mniej nowosci na raz. U mnie bledow z psn jeszcze nie bylo.

Odnośnik do komentarza

a jak ładujecie teraz pady?

ja sie boje wchodzić w tryb uśpienia

póki co na włączonej konsoli ładuje i wyłaczam tv (musiałem Bravia sync wyłączyć bo mi konsole razem wyłaczało), ale nie jest to do końca wygodne

 

Podłączam kablem pod laptopa :sorcerer: . Konsola wyłączona a pad się ładuje, albo gram na drugim padzie. Komputer i tak chodzi 24/7

Odnośnik do komentarza

Mnie juz chyba nic nie zaskoczy u Sony. Nie moge tego pojac, jak mozna wypuscic aktualizacje systemu bez sprawdzenia jej bardzo dobrze.Nie stac ich na testerow, czy co ? Co jesli po aktualizacji Nasze konsole staly by sie ceglami ? Pamietam ze kiedys byla taka sytuacja z PS3 ze wypuscili update i zbrickowalo ludziom konsole, dobrze ze ja tej aktualizacji nie sciagnalem.

Odnośnik do komentarza

Czy PS4 będzie widziała partycje na dysku? Tzn mam zewnętrzny dysk ale w NTFSie a konsola czyta tylko FATy i się zastanawiam czy będzie widzieć partycje

PS3 nie miała z tym problemów wiec teoretycznie powinno być okej, ale biorąc pod uwagę upośledzenie względem poprzedniczki to nie poręcze ;)

Odnośnik do komentarza

 

Czy PS4 będzie widziała partycje na dysku? Tzn mam zewnętrzny dysk ale w NTFSie a konsola czyta tylko FATy i się zastanawiam czy będzie widzieć partycje

PS3 nie miała z tym problemów wiec teoretycznie powinno być okej, ale biorąc pod uwagę upośledzenie względem poprzedniczki to nie poręcze ;)
Znajdze chwile czasu dziś to sprawdzę, dzięki.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...