Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

217mb i poprawa stabilności to troche dużo, wcześniejsze miały dużo mniej

naprawili ponoć prędkość pobierania sprawdzcie?

 

tak po szybkiemu zauważyłem tylko, że trofki jeszcze minimalnie szbciej chodzą i wysyłanie wiadomości do 2 osób test, wysyła sie od razu, nie ma tego częstego czekania 97% i doopiero wysyła

Odnośnik do komentarza

217mb i poprawa stabilności to troche dużo, wcześniejsze miały dużo mniej

naprawili ponoć prędkość pobierania sprawdzcie?

 

tak po szybkiemu zauważyłem tylko, że trofki jeszcze minimalnie szbciej chodzą i wysyłanie wiadomości do 2 osób test, wysyła sie od razu, nie ma tego częstego czekania 97% i doopiero wysyła

 

jest za wczesnie na sprawdzanie wysylania za maly traffic jest. po 16 owszem

Odnośnik do komentarza

 

217mb i poprawa stabilności to troche dużo, wcześniejsze miały dużo mniej

Z tego co widzę, to 2.01 miał 207MB, rzeczywiście dużo mniej. Poza tym za każdym razem ściągasz cały FW, a nie jakieś mniejsze patche.

 

 

uhhh, wydawało mi sie, że poprzednie poprawiające stabilność miały ok 100mb przed update 2.0

 

 

Oby naprawili ten żałosny błąd z trybem czuwania.

to naprawili już w 2.01 można spokojnie usypiać konsole

 

 

sprawdzimy traffic wieczorem, a z pobieraniem faktycznie dalej 200-300kb/s co za paranoja

Odnośnik do komentarza

U mnie z tym ściąganiem jest tak że przez 3-4 sek ściąga mi po 3-4 MB/ a za chwile 500kb/s i  tak cały czas. Przed tą aktualizacją wszystko ściągało mi się 5-6 MB/s, a teraz jest lipa. Ale raczej bym obstawiał, że sony coś z serwerami kombinowało żeby je odciążyć, bo np sklep chodzi mi teraz płynniej niż wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Panowie pytanko. Po ostatniej aktualizacji nie mogę skutecznie wyłączyć mojej aktywności. Chodzi o info w co grałem i jakie trofiki zdobyłem. Co dziwne w ustawieniach mam zdjęte haczyki przy aktywności a mimo to wciąż jest info. Czy ktoś wie jak wyłączyć skutecznie? :-)

Edytowane przez Lukas.
Odnośnik do komentarza

mi dziś w trybie uśpienia normalnie pobrało up do DC i trials fusion, do tego leciało max mojego łącza

upewnij sie, że w opcjach masz włączony internet w trybie uśpienia i pobieranie aktualizacji, to w 2 różnych zakładkach jest jak dobrze pamiętam?

 

97037691.jpg

 

i w jednym miejscu jeszcze jest okno w, którym masz 2 opcje pobierania w trybie uśpienia, pierwsze odznacozne mam, drugie zaznaczone (pamietam jest tam znaczek ps+)

jeśli nie znajdziesz to jutro moge podać dokładnie gdzie to jest

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

a ja dzis zauwazylem, ze pomimo tego ze konsola byla w trybie czuwania to nie pobralo mi automatycznie updatu do driveluba tylko sciaganie zalaczylo sie dopiero po wlaczeniu konsoli, wczesniej nie mialem takiego problemu, cos te softy rodziny 2 pozmienialy w tej kwestii?

U mnie to samo - patch zaczął pobierać się dopiero po włączeniu konsoli. To już nie pierwszy raz u mnie, o czym zdaje się pisałem już tutaj. Dzieje się tak, mimo poprawnie włączonych ustawień, o których pisze Fanek.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...