Skocz do zawartości

Pillars of Eternity (aka Project Eternity)


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest oparta o tła 2D, więc ciąć specjalnie nie ma czego, chyba, że efekty pogodowe/świetlne, które sporo robią dla ogólnego odbioru strony graficznej tej gierki. Obsidian mógł to potraktować jako integralną część wizji artystycznej, a nie dodatkowy element, którego wyłączenie nie będzie specjalnie zauważalne, a może dodać parę klatek więcej. Pamiętajmy, że to jest tytuł coreowy, skierowany do zapaleńców, a ci zwykle nie grają na kalkulatorach z biedy, no chyba, że coreowy gracz ostatni raz robił update kompa w okolicach 2009 roku i to wcale nie na hi-endowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza

 

Czy komuś jeszcze też gra zalicza takie mikro przycięcia w trakcie rozgrywki?

 

U mnie tak bywa podczas eksploracji. Ale nie rzutuje to zbytnio na rozgrywkę.

 

Mam pytanie - gdzie można zgarnąć więcej ludzików do ekipy ? Chcę mieć więcej historii i roleplaya, więc rekrutacja w tawernie odpada. Aktualnie mam maga i wojaka z pierwszego miasta. Ktoś coś ?

 

Tutaj masz wszystkie przyłączalne npc:

http://pillarsofeternity.gamepedia.com/Party

Nie jest ich dużo i przyłączają się na tym samym lvl co ty, więc lepiej szybko postaraj się dołączyć tych co chcesz bo mogą słabo sobie rozłożyc zdolności.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Radzę nie wybierać się do Raedric's Hold ponieważ można już nie wyjść. Jeżeli nie chcecie zostać uwięzieni aż do wypuszczenia patcha to polecam się udać w innym kierunku.

 

Właśnie przed chwilą problem udało się rozwiązać. Bug zostanie usunięty wraz z pierwszym patchem który zapowiedziano na ten tydzień.

Edytowane przez Spuczan
Odnośnik do komentarza

Ja tam byłem i nic złego się nie stało. Może dlatego, że

Zdając sobie sprawę z przewagi gwardii przybocznej Raedrica postanowiłem się z nim sprzymierzyć i zamordować biednego uzurpatora mehehehe...

 

Różne są wersje. Jedni mówią, że udało im się opuścić warownię w przebraniu kapłanów a inni, że wchodząc "dyplomatycznie" mogą wchodzić i wychodzić cały czas. Jeszcze inni grzebali w save'ach. Jak ktoś się tam nie wybierał to niech lepiej poczeka. A jak ktoś był i wyszedł to ma po prostu farta.

Odnośnik do komentarza

Nie skonczylem jeszcze nawet Divinity bo w polowie zaczelo mnie troszke nuzyc (ale poczatek mega wypas i gralem po 10h w weekendy) i zastanawiam sie czy PoE caly czas trzyma poziom i wciaga? Warto nabyc ta edycje awanturnika?

PoE nuży w podobny sposób. Fabuła zdecydowanie przekombinowana i zrobiona na siłę. Żerowanie na sentymentach i próżności intelektualnych superiorów, którzy za chwile zarzucą mi, że jestem debilem i każą grać w kal of diuti.

(chociaż może moja opinia jest trochę podyktowana tym, że jestem znudzony fantasy i wolę postapo albo cyberpunk, które wydają się mniej szablonowe i mniej dziecinne).

Edytowane przez Il Brutto
Odnośnik do komentarza

 

Nie skonczylem jeszcze nawet Divinity bo w polowie zaczelo mnie troszke nuzyc (ale poczatek mega wypas i gralem po 10h w weekendy) i zastanawiam sie czy PoE caly czas trzyma poziom i wciaga? Warto nabyc ta edycje awanturnika?

PoE nuży w podobny sposób. Fabuła zdecydowanie przekombinowana i zrobiona na siłę. Żerowanie na sentymentach i próżności intelektualnych superiorów, którzy za chwile zarzucą mi, że jestem debilem i każą grać w kal of diuti.

(chociaż może moja opinia jest trochę podyktowana tym, że jestem znudzony fantasy i wolę postapo albo cyberpunk, które wydają się mniej szablonowe i mniej dziecinne).

 

Myslę, że Twoja opinia jest trochę podyktowana tym, że jestes znudzony fantasy i wolisz postapo albo cyberpunk, które wydają się mniej szablonowe i mniej dziecinne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...