Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/fiat-bravo-abarth-blue-maserati-1-9-m-jet-150-km-panorama-dach-alu-18-ID6yFnQ7.html#be61ab3656

 

ale takie Bravo, zczipowane na 170-180KM może ładnie latać, jak typowy hothatch, więcej niż Abarthy.


http://otomoto.pl/oferta/fiat-bravo-abarth-blue-maserati-1-9-m-jet-150-km-panorama-dach-alu-18-ID6yFnQ7.html#be61ab3656

 

ale takie Bravo, zczipowane na 170-180KM może ładnie latać, jak typowy hothatch, więcej niż Abarthy.

Odnośnik do komentarza

 

Może chcesz egzemplarz co serio tylko do kościoła jeździł

http://www.bmw.de/de/topics/gebrauchtfahrzeuge/gebrauchtwagenboerse.html

Naucz sie wklejac dzialajace linki

 

Jedyny taki

http://gebrauchtwagen.bmw.de/CarSearch/Details/1585387/3

 

Ale co ciekawe nawet są od dilerów BMW w okolicy 20k ojro egzemplarze.

Odnośnik do komentarza

http://otomoto.pl/oferta/fiat-bravo-abarth-blue-maserati-1-9-m-jet-150-km-panorama-dach-alu-18-ID6yFnQ7.html#be61ab3656

 

ale takie Bravo, zczipowane na 170-180KM może ładnie latać, jak typowy hothatch, więcej niż Abarthy.

http://otomoto.pl/oferta/fiat-bravo-abarth-blue-maserati-1-9-m-jet-150-km-panorama-dach-alu-18-ID6yFnQ7.html#be61ab3656

 

ale takie Bravo, zczipowane na 170-180KM może ładnie latać, jak typowy hothatch, więcej niż Abarthy.

 

no koleś się nie pierd.oli 8 letni diesel z niemiec z przebiegiem 130 tys iksde albo po dzwonku

Odnośnik do komentarza

w niemczech są po 20k euro a kabi szuka za 20k złotówek :D

W niemczech audi c6 z 2006 roku mozna dostac spokojnie za 6-8k euro wiec nie wiem o czym ty mowisz

 

Bmw z jakiegos salonu z 2009 roku z pewnie udokumentowanym przebiegiem 40tysiecy po jakims dziadku co na dzialke w niedziele jezdzil kosztuje 20 kola euro i wedlug forumowych fachowcow to wyznacznik ceny e60. No w sumie racja , takiego wlqsnie szukalem. Lol

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

 

w niemczech są po 20k euro a kabi szuka za 20k złotówek :D

W niemczech audi c6 z 2006 roku mozna dostac spokojnie za 6-8k euro wiec nie wiem o czym ty mowisz

 

Bmw z jakiegos salonu z 2009 roku z pewnie udokumentowanym przebiegiem 40tysiecy po jakims dziadku co na dzialke w niedziele jezdzil kosztuje 20 kola euro i wedlug forumowych fachowcow to wyznacznik ceny e60. No w sumie racja , takiego wlqsnie szukalem. Lol

 

 

ja mowie ogolnie ze te wszystkie beemki i audi w polsce sa sklejane z dwoch, z poprzekrecanymi licznikami a w papierach sa sami turcy z pokolenia na pokolenie i kupowanie takiego samochodu w naszym kraju to niesamowita ekwilibrystyka i podejrzewam ze poszukiwanie odpowiedniego egzemplarza trwaloby kilka miesiecy i tysiace zjezdzonych kilometrow.

Przecież to jest nierealne żeby kupić audi c6 poniżej 30k.

Odnośnik do komentarza

Bo ty tak mówisz?


Serio juz pisalem ze jednak zaufam komuś kto ma jakies pojecie na ten temat i siedzi w sprzedazy aut za nasza zachodnia granica. Takze temat uwazam za zamkniety. Nigdzie tez nie pisalem ze auto ma byc na jutro albo ze koniecznie kupowane w polsce. Po co sobie dopowiadasz bzdety?

 

Kuzyn kupil c6 3.0 tdi za 7 tysiecy euro, mechanik ktory w tym siedzi. Szukal pol roku ale kupil , przez rok tylko wymiana oleju ani zgrzytu. 

 

No ale nierealne , składany z dwóch, z przekreconym licznikiem specjalnie dla polaka bo polak nie kupi 10 letniego diesla jak bedzie wiecej niz 220kkm nastukane bo przeciez to juz szrot, mimo ze dobre tdi albo jtd przejedzie na luzie 3 razy tyle.   Bo fachowcy w skodach i punto mówią ze tak sie nie da i koniec. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Bo ty tak mówisz?

Serio juz pisalem ze jednak zaufam komuś kto ma jakies pojecie na ten temat i siedzi w sprzedazy aut za nasza zachodnia granica. Takze temat uwazam za zamkniety. Nigdzie tez nie pisalem ze auto ma byc na jutro albo ze koniecznie kupowane w polsce. Po co sobie dopowiadasz bzdety?

 

Kuzyn kupil c6 3.0 tdi za 7 tysiecy euro, mechanik ktory w tym siedzi. Szukal pol roku ale kupil , przez rok tylko wymiana oleju ani zgrzytu. 

 

No ale nierealne , składany z dwóch, z przekreconym licznikiem specjalnie dla polaka bo polak nie kupi 10 letniego diesla jak bedzie wiecej niz 220kkm nastukane bo przeciez to juz szrot, mimo ze dobre tdi albo jtd przejedzie na luzie 3 razy tyle.   Bo fachowcy w skodach i punto mówią ze tak sie nie da i koniec. 

 

 

tak sie sklada ze mam 150x wieksze pojecie o tym od ciebie, ale w sumie masz rację, zaufaj komus innemu kto ma pojecie bo ty nie masz najmniejszego pojecia o tym co piszesz w tym temacie xddd 

 

kuzyn lepiej by ci zaproponowal terapie o psychoterapeuty a nie beemke z 6k euro

 

 

 

dzisiaj niedziela i żadnej wiksy jeszcze

 

z tym zakompleksionym malym czlowieczkiem z ostroleki nie da sie normalnie rozmawiac xdd

kanabis o coś pyta a jak mu sie nie podoba odpowiedz to pluje jadem dookola :D jak ktos obrazi jego wymarzona beemke to znaczy ze sie nie zna na samochodach xdd ehh, chcialbym zobaczyc kabiego w bmw w białych skarpetach i sikorze na szyi, zostalaby spelniona klasyczna zasada trzech jednosci, miejsca czasu i akcji.

kabi pokaż dystans do siebie i nie odpisuj na tego posta, pokaz ze obelgi i hejterzy cie nie nie ruszaja,

Edytowane przez _S_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeciez wiem jak wygladasz takze twoje obelgi na temat mojego wizerunku srednio mnie ruszaja.

 

Ehh bmwki wymarzonej nie kupuje tylko audi, nie nosze juz bialych skarpet.

 

Ale jak ja mam z kims dyskutowac skoro na cene bmki odpowiada linkiem do salonu z prawie nowym e60 z przebiegiem mniejszym niz niektorzy robia w dwa lata.

 

Dowiedzialem sie tego czego chcialem, podziekowalem blazejkowi, qvestrze i paru innym osobom ktorzy hejtowali awaryjnosc e60 jednak potrafili to uargumentowac w jasny sposob a osobom typu "xD przeca czesci droge, przeca tak sie nie da tylko 20k euro, nie kupuj bmki bo to od turasa zlozona z dwoch b,w i jednego tipo" rowniez podziekowalem lecz w mniej kulturalny sposob. Co tutaj nie jasne? Temat sie wyczerpal wiec po co drazyc na sile.

Szukam c6 i tyle w temacie , wiem tyle juz ile chcialem a ty mozesz sobie dalej pisac bo masz w sumie 150 razy wieksze pojecie o sprowadzaniu aut niz ja. W sumie 150 razy zero to zero. Jednak zaufam kuzynowi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za miesiąc będę sprzedawał auto mojej drugiej połówki A4 B6 z 3.0 V6 w automacie ( zwykla nie cvt) srodeczek tip top w sedanie granatowym. Z wypadkowosci to kiedys prawy bok po dlugosci byl przytarty, a tak to zdrowa i kochana sztuka, nie skalana gazem, aczkolwiek mozna zalozyc ( 3300,- na gratach STAG)

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...