Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Czujnik wystarczy ale w kia za czujnik dopłacasz a kamerę masz w standardzie wersji m:) 

 

@balon nie przesadzaj my. Ma to być użytkowane codziennie dlatego stara m się wybrać coś co mi pasuje też wizualnie. Taki Yaris, Auris czy Leon  odpadły bo mi się nie podobają tak samo fabia koniec końców odpadła za wygląd. Muszę czuć się dobrze w aucie którym mam jeździć kilka lat. Nie stać mnie też na suva czy auta najlepszych marek. Gdybym miał hajs to bym sobie np mazde 6  sprawił lub Volvo. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, blantman napisał:

Czujnik wystarczy ale w kia za czujnik dopłacasz a kamerę masz w standardzie wersji m:) 

 

@balon nie przesadzaj my. Ma to być użytkowane codziennie dlatego stara m się wybrać coś co mi pasuje też wizualnie. Taki Yaris, Auris czy Leon  odpadły bo mi się nie podobają tak samo fabia koniec końców odpadła za wygląd. Muszę czuć się dobrze w aucie którym mam jeździć kilka lat. Nie stać mnie też na suva czy auta najlepszych marek. Gdybym miał hajs to bym sobie np mazde 6  sprawił lub Volvo. 

Kia fantastich wybor. Chociaz jak mialem zastepczego ceeda to mnie nie porwal.

Za tydzien odbieram Kianke, mimo ze traktuję dzieci lepiej od Ciebie xD.

Z 2 strony gdy kupujesz auto dla 2 i masz juz podwiazane jajowody, to mozna by poszukac czegos bardziej szalonego. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, milan napisał:

Kia fantastich wybor. Chociaz jak mialem zastepczego ceeda to mnie nie porwal.

Za tydzien odbieram Kianke, mimo ze traktuję dzieci lepiej od Ciebie xD.

Z 2 strony gdy kupujesz auto dla 2 i masz juz podwiazane jajowody, to mozna by poszukac czegos bardziej szalonego. 

Szalone to też często drogie w utrzymaniu. Ja nie chcę za dużo przy samochodzie robić. Może kiedyś jak kasa będzie się zgadzać to dam się ponieść fantazji. Teraz liczy się dla mnie długa gwarancja i jak najmniej awaryjne auto. 

Odnośnik do komentarza

Jak dzieci w ogóle nie w planach (sorry smutne to dla mnie:( ) to też bym brał coś mniejszego np Polo ale dobrze doposażone i koniecznie z automatem jak auto głównie na miasto. Chociaż Polo z dsg i dobrym wyposażeniem to będzie kosz takiego ceeda. No ale blant miał byś dsg i acc (piękna rzecz) zapewne w Polo za taki hajs.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Mustang napisał:

Kia zayebisty ruch ze Stingerem zrobiła. Jak już raz śliniłeś się do tak fajnego modelu mimo znaczka, to potem logo Kii w takim Ceedzie już nie przeszkadza.

Wydaje mi się że Kia zyskała w oczach klientów juz przed Stingerem, ten to raczej słuzy jako piekny wystrój  salonów ;]

Odnośnik do komentarza

Blant bierz kijanke ew podpytaj Reda o Octavię. Będzie Pan zadowolny. Pali to 4 litry w mieście i nie psuje się. Chociaż uważaj jak bedziesz zmieniał opony na letnie. 

Co do nowych fur policji - To i tak na nic. Jak się złapią na autobhanie z jakimś Gtr em to nie pomoże nawet stinger. Teraz to byle caddy lub sharan ma po programie 200 kucy. Czytałem też że mają BMW nowe o mocy całych 250 kucy XD jak na bmw to bida straszna.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, mozi napisał:

Blant bierz kijanke ew podpytaj Reda o Octavię. Będzie Pan zadowolny. Pali to 4 litry w mieście i nie psuje się. Chociaż uważaj jak bedziesz zmieniał opony na letnie. 

Co do nowych fur policji - To i tak na nic. Jak się złapią na autobhanie z jakimś Gtr em to nie pomoże nawet stinger. Teraz to byle caddy lub sharan ma po programie 200 kucy. Czytałem też że mają BMW nowe o mocy całych 250 kucy XD jak na bmw to bida straszna.

Co pali 4 litry w mieście?

 

 

No i u nas nie ma autbhanów, więc bez obaw. 

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...