Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że z tego Tiguana będziesz zadowolony. Kwestia tego, co jest dla Ciebie ważne - jeśli przede wszystkim warunki finansowe, dodatkowe opcje itd., to grupa VW jest bezkonkurencyjna. W tym przedziale cenowym masz duże pole do popisu.

 

Dla mnie z kolei ważny jest bardzo wygląd i subiektywne "lubienie" marki, więc na Twoim miejscu rozważyłbym Mazdę CX-5 oraz Hondę CR-V. CR-V jest nowością i powinien mieć w miarę nowatorskie rozwązania, natomiast Honda w Europie staje się niszowa, a do tej pewnie dłuuugo poczekasz na realizację zamówionego samochodu.

 

Na pewno nie kupiłbym RAV4 - w przyszłym roku wchodzi kompletnie nowy model, a obecny jest oferowany od 2012 i jest już trochę leciwy.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Myśl że masz auto na gwarancji, i nie słyszysz żadnych dziwnych  dziwęków, prawdopodobnie nie usłyszysz długo zadnych  dziwnych  dzwieków,  i  ze jak się pojawią to idziesz do sseriwsu i "panie co to ma byc" - ujesz, jest piękna.

Po jeżdzeniu rok Sceniciem już wiem że nigdy nie wezmę też francuza, najlepszym dowodem jest akcja jaka się zdarzyła z salonowcem uszatowi:

 

 

mocna beka, miałem to samo  ze swoim, po prostu (pipi)a skandal.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, milan napisał:

Myśl że masz auto na gwarancji, i nie słyszysz żadnych dziwnych  dziwęków, prawdopodobnie nie usłyszysz długo zadnych  dziwnych  dzwieków,  i  ze jak się pojawią to idziesz do sseriwsu i "panie co to ma byc" - ujesz, jest piękna.

Po jeżdzeniu rok Sceniciem już wiem że nigdy nie wezmę też francuza, najlepszym dowodem jest akcja jaka się zdarzyła z salonowcem uszatowi:

 

 

mocna beka, miałem to samo  ze swoim, po prostu (pipi)a skandal.

Moim zdaniem renowki maja najwiekszy problem ze spasowaniem oraz materiałami w środku wszystko trzeszczy i twarde plastiki. Co do awaryjnosci i tak już jest dużo lepiej niż kiedyś, ale wiadome że do ideału jeszcze brakuje no ale renowka to tańszy odpowiednik francuskiego auta to taki francuski Opel. PSA robi lepsze auta od Reno no ale ceny też są wyższe. Co do tego materiału o Espace to troche stronniczy jest po za przypadkiem usterki, która trafia się teraz nawet autom z dużo większą renomą widać, że gość nie przepada po prostu za tą marką i choćby mu dali nie wiadomo co i tak by znalazł dziurę w całym. 

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krupek napisał:

Ale stylisstycznie taka kupa trochę. Nie przyłożyli się, dorzucili byle co, aby tylko zaistnieć w tym segmencie suvów.

https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-xc-40-2-0-d4-awd-190km-r-design-business-pro-park-assist-od-reki-ID6Bum90.html#138830a6af

Źle wypada?

 

@up czyli zamsz

Odnośnik do komentarza

XC40 imo ekstra.

 

Nie kupiłbym nigdy samochodu z jasną tapicerką, wszystko na tym widać i upier.dolone po paru miesiącach jeżdżenia.

 

A offtopując, to nie podoba mi się ta moda na SUV-y i crossovery. Coraz mniej klasycznych sedanów, coraz więcej tych pudełek na kółkach.

 

Mazda 6 w obecnej postaci też przechodzi do historii, Accorda w Europie nie ma i nie będzie. Toyota Camry to hybryda i od 139 tys. złotych brutto w górę, z ograniczeniem prędkości do 180 km/h. Co za czasy...

 

I jeszcze te małe silniczki bez pier.dolnięcia. W tym kraju nie wyobrażam sobie jeździć samochodem, który przynajmniej z dołu nie ma mocnego przyspieszenia. A te ciężkie kloce, by jechały, muszą mieć o wiele mocniejsze silniki niż np. kompakty. A mocniejsze wersje, to oczywiście o wiele większe pieniądze i zazwyczaj lepsze wersje wyposażeniowe, co ma duuuuuże odzwierciedlenie w cenie samochodu.

 

Moja Honda ma 1.5T i jak sprawdziliśmy ok. 7,4 do setki. Czyli szału ni ma, ale w stosunku do przeciętnych użytkowników dróg to jest pocisk. Jak kolega dał mi się przejechać swoim Hyundaiem Tucsonem, to butuję ten samochód, a to kur... w ogóle nie chce jechać!

Samochód w sumie fajny, dla rodziny to już w ogóle, ale takie samochody nie są dla mnie. Z powyższych powodów.

 

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, [InSaNe] napisał:

XC40 imo ekstra.

 

Nie kupiłbym nigdy samochodu z jasną tapicerką, wszystko na tym widać i upier.dolone po paru miesiącach jeżdżenia.

 

A offtopując, to nie podoba mi się ta moda na SUV-y i crossovery. Coraz mniej klasycznych sedanów, coraz więcej tych pudełek na kółkach.

 

Mazda 6 w obecnej postaci też przechodzi do historii, Accorda w Europie nie ma i nie będzie. Toyota Camry to hybryda i od 139 tys. złotych brutto w górę, z ograniczeniem prędkości do 180 km/h. Co za czasy...

 

I jeszcze te małe silniczki bez pier.dolnięcia. W tym kraju nie wyobrażam sobie jeździć samochodem, który przynajmniej z dołu nie ma mocnego przyspieszenia. A te ciężkie kloce, by jechały, muszą mieć o wiele mocniejsze silniki niż np. kompakty. A mocniejsze wersje, to oczywiście o wiele większe pieniądze i zazwyczaj lepsze wersje wyposażeniowe, co ma duuuuuże odzwierciedlenie w cenie samochodu.

 

Moja Honda ma 1.5T i jak sprawdziliśmy ok. 7,4 do setki. Czyli szału ni ma, ale w stosunku do przeciętnych użytkowników dróg to jest pocisk. Jak kolega dał mi się przejechać swoim Hyundaiem Tucsonem, to butuję ten samochód, a to kur... w ogóle nie chce jechać!

Samochód w sumie fajny, dla rodziny to już w ogóle, ale takie samochody nie są dla mnie. Z powyższych powodów.

 

 

No ba, nawet z Eclipsa zrobili SUVA :lol:. Dokładna nazwa Mitsubishi Eclipse Cross. Widziałem go ostatnio w galerii na żywo, z przodu wygląda ok, z tyłu tragicznie, środek fajny. Co nie zmienia faktu że ktoś kto użył nazwy Eclipse przy tym aucie powinnien dostać nagordę Janusza roku marketingu:facepalm:

Mitsubishi-Eclipse-Cross-Gallery-front-d

Mitsubishi-Eclipse-Cross-Gallery-Rearvie

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...