Skocz do zawartości

Pomoc przy kupnie auta


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Postal napisał:

 

Najsłabszy 68 KM. Mnie też się z początku dobrze siedziało ale jak miałem jechać 150 kilometrów to już nie bardzo. Po tym jak poczułem w samochodzie co to podparcie odcinka lędźwiowego to już nie kupiłbym samochodu bez tego.

 

A to racja. Trochę tego brakuje przez co podróż na dłuższe trasy może być uciążliwa. Ponownie niewiem czy czynnikiem tutaj nie jest wzrost bo ja taką cytrynką jechałem do Austrii i jakoś specjalnie zmeczony się nie czułem. Jeżeli o silniki chodzi to mogę jedynie sie wypowiadać o tym 1.2 puretech 110 koni bo tylko z nim miałem styczność.

 

@szejdj

 

Chyba wolałbym Alfe mito ;)

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Shago napisał:

Wiem i jest to bardzo kuszące, bo można się wybrać w podróż i od biedy nawet całkiem nieźle wyspać xD. Ogólnie podoba mi się to auto, tylko nie wiem, czy chcę wydać 74 tys. Może udało by się zejść z rabatami poniżej 70 tys., robić wkład własny 10% i 63 tys. wziąć na 4 lata w jakimś kredycie i byłoby auto na dłuuugie lata..

(pipi)a 74 k za jazz xD ty no ja niecałe 80 k za ceeda z najlepszym silnikiem możliwym w wypasionej wersji l z dodatkowym pakietem zimowym  bez wyprzedaży tylko z małym rabatem.  Kurde nie wiem czy za takiego jazz dałbym więcej niż 56 k chyba że jakiś super silnik w środku i za(pipi)iste szmery bajery. Ja byłem w hondzie ale ceny mnie odrzuciły tylko że ja civic testowałem z dobrym silnikiem :D

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, blantman napisał:

(pipi)a 74 k za jazz xD ty no ja niecałe 80 k za ceeda z najlepszym silnikiem możliwym w wypasionej wersji l z dodatkowym pakietem zimowym  bez wyprzedaży tylko z małym rabatem.  Kurde nie wiem czy za takiego jazz dałbym więcej niż 56 k chyba że jakiś super silnik w środku i za(pipi)iste szmery bajery. Ja byłem w hondzie ale ceny mnie odrzuciły tylko że ja civic testowałem z dobrym silnikiem :D

 

No fajnie, tylko porównywałem Twoją wersję wyposażenia z tą z Jazza i jednak Jazz wygrywa i do tego jest w automacie. Silnik słabszy, ale dla mnie ważniejsze jest, że oszczędniejszy. I do tego Jazz jest dla mnie ładniejszy, Kia totalnie nijaka. Po rabatach udałoby sie wyrwać tego Jazza za ok. 71k. Więc osobiście wolałbym Jazza od Twojego Ceeda :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Shago napisał:

 

No fajnie, tylko porównywałem Twoją wersję wyposażenia z tą z Jazza i jednak Jazz wygrywa i do tego jest w automacie. Silnik słabszy, ale dla mnie ważniejsze jest, że oszczędniejszy. I do tego Jazz jest dla mnie ładniejszy, Kia totalnie nijaka. Po rabatach udałoby sie wyrwać tego Jazza za ok. 71k. Więc osobiście wolałbym Jazza od Twojego Ceeda :)

no wiadomo każdy szuka czegoś innego w aucie jak dla ciebie najważniejsze jest spalanie i samochodzik może być mały i wolny to może to i dobry zakup. Sąsiad kupił ostatnio suzuki swift abstrahując czy ładne czy brzydkie auto to (pipi)any w nowym aucie ma spalanie na poziomie 4,5 litra na 100 :)

 

Jak powiedział mi jeden pan w salonie (chyba reno xD) "Ważne aby wybrać taki samochód żeby codziennie rano się uśmiechać wsiadając do niego"  Mi na razie japa się cieszy jak spoglądam na swój samochód czy rano czy po pracy. 

 

@up 

Bagażnik to jedno a wygoda wsiadania czy miejsce dla pasażerów z tyłu to drugie. Nie wiem pewnie podobnie ma jazz jak ceed nie jeździłem więc się nie wypowiem o tym. Tylko civic testowałem ale był to samochód ponad budżet. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Suzuki swift jest świetny... ale bagaznik 250l to lekka przesada, dyskwalifikuje :/. Ale wersja elegance ze światłami led i w czerwieni wygląda za(pipi)iście. Btw. to co mi się podoba w Jazzie to właśnie to, że przyjemnie mi się na niego patrzy, tak samo mam z C3. No i Jazz ma w standardzie w wersji najwyższej też ledy.

Gratuluje zakupu blant i oby radość trwała jak najdłużej ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shago napisał:

Suzuki swift jest świetny... ale bagaznik 250l to lekka przesada, dyskwalifikuje :/. Ale wersja elegance ze światłami led i w czerwieni wygląda za(pipi)iście. Btw. to co mi się podoba w Jazzie to właśnie to, że przyjemnie mi się na niego patrzy, tak samo mam z C3. No i Jazz ma w standardzie w wersji najwyższej też ledy.

Gratuluje zakupu blant i oby radość trwała jak najdłużej ;)

no swift może być ładny ale ten kupił wersje białą i wygląda tak sobie. Nie podobaja mi się białe autka. Nie wiem czemu ta moda teraz na biały kolor. Jeszcze biała perła spoko ale te białe kolorki zwykłe to już dla mnie brzydko wygląda. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, balon napisał:

Białe = brak dopłaty za lakier :nosacz:

nie zawsze ale zawsze są w standardzie (pipi)owe kolory. Np w kia w standardzie był zwykły czerwony i był taki se. Za to dopłacić można było do takiego ładnego czerwonego metalic. biały tak samo perła może być ładna ale w standardzie np toyota daje strasznie (pipi)owy biały jakby malowany akwarela :). Honde ma kolega tylko suva perła biały i jest piękny :)

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, milan napisał:

Shankor biedak 

Shago, a sprawdzales nissan micro? Tez chyba takie wieksze b.

 

Jeszcze nie, w przyszłym tygodniu podejdę i z przyjemnością sprawdzę, bo za 75 tys. można mieć za(pipi)iście wyposażoną wersję z automatem. Swoją drogą do wyboru dodali automatyczną skrzynię, jakiś czas temu jej nie było.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Shago napisał:

 

Jeszcze nie, w przyszłym tygodniu podejdę i z przyjemnością sprawdzę, bo za 75 tys. można mieć za(pipi)iście wyposażoną wersję z automatem. Swoją drogą do wyboru dodali automatyczną skrzynię, jakiś czas temu jej nie było.

to daj znać bo mój kolega zastanawia się nad takim nissanem dla żony. Jego żona po 10 latach i 2 yariskach ma dośc toyoty. I tak długo wytrzymała xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...