Skocz do zawartości

Jestem już za stary na gierki? ;)


Mefyou

Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie zmienie temat.

 

od chyba dwoch miesiecy cos mi gierki za dobrze nie wchodza, na jakies 10 rozpoczetych 2 skonczone.

 

Bo lepiej zacząć jedną, wkręcić się w klimat i uniwersum, rozpykać sobie w parę dni, a jak mocno wciągnęła, to wymasterować, a potem brać się za następną.

 

Kryzysów raczej nie miałem, raczej po prostu okresy bez większej zajawki na granie, wynikajace z tego, że skupiam się na innym rodzaju rozrywki (np. filmy, seriale).

Odnośnik do komentarza

Może to, że przez alko gry stają się guvnianym zlepkiem pikseli?

 

 

E: kanabis pierwszy. Tak jak napisał, ogólnie przez alkohol mało co wydaje się sensowne, ale to jest tak oczywisty objaw alkoholizmu, że nie wiem, po co to o tym pisać w ogóle.

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Jak można być za starym na gry mając 23 lata?

Mam 34 - gram, brat ma 42 - gra, a tutaj ktoś pisze, że jest za stary? W głowie się nie mieści normalnie.

 

 

Właściwie Wiedźmin jest doskonałym przykładem gry dla osób starszych.

 

 

Granie po alko jest do bani, już po jednym browarze całkowicie wytracam immersję w grze.

Odnośnik do komentarza

Autor tematu, niech kupi sobie iPada i gra w casualowe shity. To ostatnia deska ratunku, by grać w cokolwiek. Chyba też jestem nieco już znudzony grami: NDS, PS3, Vita, smartfon, tablet - przy tym ostatnim spędzam najwięcej czasu. Odpala się w pare sekund, gram parę minut, kilka razy dziennie. Za dużo gier, za dużo sprzętów. A w kolejce jeszcze czeka GTA V kupione na premierę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mi w tym roku 35 stuknie i nawet na moment nie pomyslałem ze jestem  za stary na gry. Wiek to stan umysłu, mamy tyle lat na ile się czujemy.

Faktycznie nie mam już tyle czasu na granie jak miałem 20 lat, ale jak znajduje czas wolny to zagrać mam zawszę ochotę. Wiek gracza będzie rósł  coraz wyżej. Ludzie którzy zaczynali przygodę z grami 20 lat temu i połkneli bakcyla, tak łatwo nie odpuszczą i będą sie jarac grami do grobowej deski(ja napewno:)

Ja już wolę sobie w domku po pracy w jednej ręce z padzikiem a w drógiej z piwkiem postrzelac, niż jak znajomi z pracy(starsze pokolenie40\50) po robocie do baru szybko żeby sie naj@bać.

 

Plus tego że jestem już starszy jest taki, ze mnie teraz stac na te wszystkie gierki i konsolki  które dawniej były ciężkim chlebem do zdobycia :)

Edytowane przez GwynBleidd_79
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

MIałem tak. Mam 37 skończone i nie jestem za stary. Były okresy w życiu kiedy mi się nie chciało. Zresztą cieszę się, że zacząłem od początku istnienia branży i na moich oczach przechodzi ta branża ciągłe zmiany. A co inni myślą to mnie wali. Tylko z kolekcjonowania się wyleczam. Ostatnia generacja kiedy zbierałem gry to ta co minęła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...