Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

czyżby po latach chwały fify PES powrócił na tron ?? Po PES 2013 myślałem że w 14 ich dogonią, ale się myliłem i wybrałem ponownie fifę , od pes'a 5 nie grało mi się tak dobrze jak mi się gra w pesa 2015 :D dema fify nie ruszam od pobrania dema pro evo :D Panowie z KONAMI liczę na Waszą chwałę !

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

preview ogrywalo wenb i pisalo, ze ich build jest bardzo zblizony do demka, sa szlify tu i owdzie ale na chwile obecna gameplay z dema jest bardzo reprezentatywny co do kopii jaka maja - pozostaje czekac co japonce zgotuja w fullu i przyszlych patchach

 

ja juz mam kaske odlozona, jeszcze trzeba sie wybrac do kosciola by nie spier.doli na samym finiszu tego potencjalu

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

w poprzednich wersjach tak sie dalo, pewnie tu tez

 

ja czekam na potwierdzenie tego co bylo widac na screenach czyli gwiazdek symbolizujacach moc druzyny i filtra na podstawie tego do wyboru przeciwnikow w online - tego mi najbardziej brakowalo, bo bez tego gra z randomami to do usranej smierci boje z realem lub barca

 

jesli bedzie ten filtr + gameplay z demka + stabilny online to łoooogień, stare czasy az mi sie chyba twedy przypomna kiedy grywalem tylko w iss/pes i jrpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem wersję na Xone. W 720p wygląda trochę słabo. Widać gołym okiem różnicę w rozdziałce. Wcześniej ogrywałem 1080p na PS4. W trakcie meczu już może nie zwraca się na to uwagę, ale poruszając się po menusach czuję się jak w epoce poprzedniej generacji. Na PS4 było wsyztsko bardziej wyraziste i ostre.

 

Imho jest to typowe działanie marketingowe Konami, niż niemoc Xone.

Odnośnik do komentarza

Z przyjemnością pykam pojedyncze mecze w nowe demo(PS3). Dziś po raz kolejny było słychać moje okrzyki z pokoju gdy zobaczyłem co wyprawia Neuer. W końcu czuję się pewnie mając na bramce genialnego bramkarza!(w poprzedniej odsłonie najlepsi popełniali identyczne błędy jak ci słabi). Dalej - w końcu czuję, że biegnę szybkim piłkarzem(Bale), w końcu mogę przytrzymać przeciwnika na plecach silnym zawodnikiem(Schweinsteiger), KIWAĆ!(Robben), chirurgicznie podawać(Pirlo), ładować atówki z 25 metra. Tworzyć piękne, składne, różnorodne akcje, przede wszystkim dzięki wybornej reakcji. Czuję jak w moich rękach pad od playstation 3 magicznie przekształca się w ten od PSX'a i PS2. Konami błagam utrzymajcie poziom gameplayu dema, nie mąćcie zbyt dużo patchami, dajcie mi grywalny online i "sprawiedliwe" mecze z SI, a ukradnę dla was pieniądze. 

Odnośnik do komentarza

Na pożegnanie z x360 znowu ograne demo. Wczoraj grałem sobie Barca-Real na super star (1-1, 1-1, 2-1) W tej grze jest mega feeling. Za jakieś 2 tygodnie zakupię next gena i wiele wskazuje na to, że będzie to PS4. Ktoś bierze na premierę pesa? Jeśli tak to chętnie zagram 1-2 meczyki przez share play by zobaczyć czy ten genialny gameplay zachowany. Jeśli tak to zamawiam grę.

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

ja kase mam odlozona ale na bank nie biore na premiere, tzn wzialbym nawet i preorder ale po tylu latach nie mam do nich zaufania, wielokrotnie demo bylo bardziej grywalne niz full - dlatego z wielka radoscia przyjalem share play - jak tylko pykne z 2 meczyki by potwierdzic, ze gameplay jest ten sam co w demie to zaraz ide do sklepu po swoja kopie

 

btw. juz kiedys pisalem - nigdy nie bylo tak grywalnej pilki noznej konsolowej w starciu z konsola jak to co serwuje demko, jaram sie i ciesze jak glupi jak gram z AI, kiedys to bylo nie do pomyslenia

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja kupię, jak opchnę niepotrzebne graty gitarowe inaczej ciężko z budżetem. Cóż mam nadzieję, że się uda. Demko ma 9/10 u mnie. Z Fifą zawsze było mi nie po drodze i ostatnie kilka lat albo nie grałem, albo byłem rozczarowany kolejnymi iteracjami Pesa. Fajnie byłoby wrócić do starych czasów, chociaż moja ekipa turniejowa dawno się wykruszyła :(

@Ficuś
No ba! Dodatkowo jak się naprawdę dobrze ustawi (ustawiam w demie strategie też dla CPU) to zdarza się, że ładnie ciśnie CPU, przecierałem oczy z niektórych akcji. No i fluid formation GOTY. Wreszcie mogę ustawić formacje i funkcję  zależnie od ataku lub obrony.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

No,  znowu  będzie trzeba sporo samemu edytować. Przypominają mi się czasy gdzie nauczyłem się katakany, żeby móc edytować imiona piłkarzy w Winning Eleven, jeszcze na PSX.  Nie wiem jak mojemu młodszemu ja się chciało to robić, ale tak było. Kilka tysięcy nazwisk tłumaczonych i wpisywanych ręcznie. W sumie kiedyś grałem w francusko-języczną wersję FFVII z słownikiem w ręku. Dobrze, że ostatecznie jednak dostałem później normalną, angielską. Zraziłem się do francuskiego :D

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

i tak boli, ze fanowskie option file omina current geny i beda tylko na past genach :( :(

To tylko kwestia wprowadzenia odpowiednich aktualizacji do softu konsol.To nie wina Konami,że na konsoli Sony nie można wgrywać plików.

 

 

No,  znowu  będzie trzeba sporo samemu edytować. Przypominają mi się czasy gdzie nauczyłem się katakany, żeby móc edytować imiona piłkarzy w Winning Eleven, jeszcze na PSX.  Nie wiem jak mojemu młodszemu ja się chciało to robić, ale tak było. Kilka tysięcy nazwisk tłumaczonych i wpisywanych ręcznie. W sumie kiedyś grałem w francusko-języczną wersję FFVII z słownikiem w ręku. Dobrze, że ostatecznie jednak dostałem później normalną, angielską. Zraziłem się do francuskiego :D

Pamiętam jak po kilku godzinach edytowania siostra przypadkowo wyłączyła mi konsolę.Myślałem,że zaje.be

Edytowane przez Ader
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W każdej "nowożytnej" grze piłkarskiej, w którą grałem był śnieg. Nie wyobrażam sobie, że w PESie mogłoby być inaczej. Co do stadionów tutaj 19. Nie wygląda to imponująco, szczególnie na tle fify. Ale czymże jest ten drobny minus w obliczu tego genialnego gameplayu. Przy porównaniu fify 14 z demem PESa 15 odnoszę wrażenie, że w grze elektroników piłka i zawodnicy poruszają się po ustalonych torach. U Konami fizyka gry to po prostu majstersztyk.

 

http://www.youtube.com/watch?v=iojUNQRHP8A

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Deszcz będzie na pewno, śnieg chyba nie.


@Ader
Kiedyś, akurat nie posiadając sprawnej memory card , gram sobie w Parasite Eve jestem już przy samiutkim końcu, gra z pauzowana. Idę zjeść kolacje. Przychodzę po niej do pokoju z tv, a tam brat restartuje konsole. Mój poziom zdenerwowania pewnie był bliski Twojemu :D

Btw.
Jak jest z share playem i demem ? Na Evo-webie ktoś piszę, że działa. Sam nie próbowałem jeszcze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...