Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

zachwycony jestem demem, niestety jak zwykle mam obawy co do fulla, nie chce tyle trybow sieciowych co ma konkurencja ale boze Konami dajcie aby bezlagowy multiplayer i filtr na druzyny by nie grac z randomami ciagle real-barca

 

gameplay z demka zbalansowany idealnie - to jest pes z ps2 - nie ma wady 2013 czyli ciaglych prostopadlych pilek na napastnikow, nie ma wady 2014 czyli braku mozliwosci strzelania bramki sprzed pola karnego, tez chcialbym ciut wolniejsza rozgrywke ale z drugiej strony jak wtedy znowu konami ma cos przestawiac i zmniejszyc responzywnosc to juz niech zostanie tak jak jest, tym bardziej ze pomimo troche szybszego tempa jak u konkurencji bramek wcale nie strzela sie duzo, wiekszosc meczy to zacieta walka w srodku pola

 

jestem slepy czy w demku nie ma suwaczkow w menu taktyk do ustalania defensive line itp (te kreseczki od 1 do 20)? no i full na pewno bedzie inny niz demko, jeszcze troche do premiery, widza co jest u konkurencji, demko nie ma twarzy trenerow, a reklamowali, ze ci beda licencjonowani - oby zmiany szly w strefe oprawy i atmosfery, a nie gameplayu bo ten jest tak pesowy jak tylko moze byc - freedom boiskowy panowie, freedom

Odnośnik do komentarza

Czy ktos napisze jak w PESie robi sie tricki, ewentualnie podlinkuje jakis poradnik ?

Nigdy nie lubilem ogrywac 2 pilek jednoczesnie - FIFA w tym roku to mega przyjemnosc grania i rewelacyjny drybling, przy ktorym czuc swobode jak nigdy dotad, PES zas to niczym nieskrepowana arcadowa pilka, przy ktorej takze dobrze sie bawie.

Szkoda tylko, ze licencja jest na pare druzyn...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

pes-2015-jinking-run.jpg

 

ale tutaj samym analogiem nie podryblujesz za bardzo, jest dużo trików na balans częśc jest dobra a część nie (animacja trwa czasem bardzo długo)

 

spis trików masz pod pauzą -> command list, najciekawsze są takie odbicia na boki np biegniesz skrzydłem w prawo to prawy stick w dół i szybko lewy w góre

 

---

 

im dłużej ogrywam to demo tym więcej smaczków wyłapuje, robiąc jockey w polu karnym obrońca chowa ręce za siebie :) zaskakują mnie też pojedyncze animacje, jak wiemy Konami nie robi ich mocapem tylko ręcznie, a wyglądają one często lepiej niż mocapniete z fify np wyskoki do główki Ronaldo z takim dużym zawieszeniem w powietrzu wyglądają genialnie, dobry obrońca przy walce o główke też potrafi przeskoczyć przeciwnika o głowę z fajną animacją do tego

 

jarałbym się bardziej gdybym był pewien sprawnego online bo Master League Online byłoby bardzo kuszące (tam zdobycie Ronaldo czy Messiego do składu jest całkiem realne), ale takiego nie było od PES6...ale w sumie dobrego PESa też nie było od PES6 

 

2015 jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem, tak to jest jak Konami przyzwyczaja do szrotu od ponad 7 lat potem ludzie są zdziwieni że PES może być niezły  :yes:

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

ale tutaj samym analogiem nie podryblujesz za bardzo, jest dużo trików na balans częśc jest dobra a część nie (animacja trwa czasem bardzo długo)

 

spis trików masz pod pauzą -> command list, najciekawsze są takie odbicia na boki np biegniesz skrzydłem w prawo to prawy stick w dół i szybko lewy w góre

 

---

 

im dłużej ogrywam to demo tym więcej smaczków wyłapuje, robiąc jockey w polu karnym obrońca chowa ręce za siebie :) zaskakują mnie też pojedyncze animacje, jak wiemy Konami nie robi ich mocapem tylko ręcznie, a wyglądają one często lepiej niż mocapniete z fify np wyskoki do główki Ronaldo z takim dużym zawieszeniem w powietrzu wyglądają genialnie, dobry obrońca przy walce o główke też potrafi przeskoczyć przeciwnika o głowę z fajną animacją do tego

 

jarałbym się bardziej gdybym był pewien sprawnego online bo Master League Online byłoby bardzo kuszące (tam zdobycie Ronaldo czy Messiego do składu jest całkiem realne), ale takiego nie było od PES6...ale w sumie dobrego PESa też nie było od PES6 

 

2015 jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem, tak to jest jak Konami przyzwyczaja do szrotu od ponad 7 lat potem ludzie są zdziwieni że PES może być niezły  :yes:

szczególnie teraz gdy będziesz mógł używać real money ;)

Odnośnik do komentarza

pierw to trzeba trzymac kciuki by konami nie przedobrzylo by full byl najlepiej jak najbardziej zblizony lub identyczny jak demo, potem trzeba trzymac kciuki by juz po wydaniu nie zepsuli czegos w patchach, do tego trzeba trzymac kciuki by wreszcie kod sieciowy byl stabilny - u nich czesto sie zdarza ze demka sa bardziej grywalne niz pelne wersje :P

 

ja w dniu premiery na pewno nie kupie ale bede na biezaco monitorowac sytuacje i choc prawie kupilem fife15 to jednak z zakupem sie wstrzymam bo jesli full pesa2015 bedzie taki jak demo to przeboleje ten brak fanowskich option file

 

PES IS BACK!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

 

szczególnie teraz gdy będziesz mógł używać real money ;)

 

 to mnie zasmuciłeś :) we wcześniejszych PESach można było dojść samym graniem do składu marzeń (trochę grindu ofkoz) i to było bardzo na plus w stosunku do fifowego Ultimate Team gdzie mogę mieć skład marzeń jak kupię tryliard coinsów

 

niby do preordera dają jakiegośtam gracza z jedenastki UEFA więc myślę że jeszcze nie skręcili w tą samą ściężkę co EA (trzepanie kasy i jakby mniej funu)

Odnośnik do komentarza

pierw to trzeba trzymac kciuki by konami nie przedobrzylo by full byl najlepiej jak najbardziej zblizony lub identyczny jak demo, potem trzeba trzymac kciuki by juz po wydaniu nie zepsuli czegos w patchach, do tego trzeba trzymac kciuki by wreszcie kod sieciowy byl stabilny - u nich czesto sie zdarza ze demka sa bardziej grywalne niz pelne wersje :P

 

ja w dniu premiery na pewno nie kupie ale bede na biezaco monitorowac sytuacje i choc prawie kupilem fife15 to jednak z zakupem sie wstrzymam bo jesli full pesa2015 bedzie taki jak demo to przeboleje ten brak fanowskich option file

 

PES IS BACK!!!!!!!!!!!

jeżeli online będzie bez lagów, i daj boże żeby zrobili jakiś filtr wybieranych drużyn (w to wątpię jednak) to na pewno sprawdzę fulla bo demko jest mega sympatyczne :)

Odnośnik do komentarza

tez nie nazwałbym tego arcade, nie można grać tanio w środku pola - raz chciałem uparcie pierwszą piłkę kierować do Lewego ale się nie dało bo było wszystko odcinane, na początku myślałem "głupia randomowa gra na przebitki" ale później mnie olśniło i gra w środku pola po prostu jest bardzo sim - albo robisz przemyślane akcje albo masz stratę co chwila, powiedziałbym że gra wręcz wymusza szanowanie piłki bo bieganie później za nią i odbiór nie jest taki prosty

 

do tego wachlarz sposobów w jaki można grać jest naprawdę spory - gra długa piłką na ścianę? proszę bardzo, szukanie dziur kombinowanym akcjami, długie przerzuty na skrzydła kółkiem (polecam uzywać dużo kółka Kroosem jest boski), czekanie na błędy przeciwnika, wciąganie go na swoją połowę, akcje można robić bardzo nieprzewidywalne

 

nie ogarniam tylko sprintów jeszcze za bardzo, brakuje mi większego zrywu u takich kotów jak Arjen czy Bale, przez to kontry nie sa takie jakbym sobie zyczył (10sekundówki madryckie)

Odnośnik do komentarza

Nero po grze z konsolą to nie wyrobisz sobie opini. Zagraj z wymiataczami PESa, którzy mają wyrobione swoje schematy w grze, a zobaczysz jak środek rozkładaja szybkimi podaniami. Mi tam z takim Matinxem zawsze odechciewalo się grac ^^, ale w sumie największy fanboy PESa w tym roku wybral gameplay od EA.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Szybsza, bardziej arcadowa, strzały mega soczyste, ogólnie czuć tu PES z PS2.

 

Chyba żartujesz, własnie jest wolniejszy przez co bardziej precyzyjny. Fifa to arcade przy nowym PESie.

 

 

No to już nie wiem komu wierzyć. Chyba tylko własnym oczom <ściąga>

Odnośnik do komentarza

podoba mi się za(pipi)iście ten nowy PES. Jezu jak ja dawno w to nie grałem - w (pipi) trzeba sobie przypomnieć (techniczny strzał pamietam :D ) a troche się nauczyć od nowa. Jak tylko splatynuje FIFĘ 15 (daje sobie maks miesiąc) to reszte roku pykam w PESa! 

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza

Czy ktos napisze jak w PESie robi sie tricki, ewentualnie podlinkuje jakis poradnik ?

Nigdy nie lubilem ogrywac 2 pilek jednoczesnie - FIFA w tym roku to mega przyjemnosc grania i rewelacyjny drybling, przy ktorym czuc swobode jak nigdy dotad, PES zas to niczym nieskrepowana arcadowa pilka, przy ktorej takze dobrze sie bawie.

Szkoda tylko, ze licencja jest na pare druzyn...

EA -sye po Tobie nie spodziewałem się że jeszcze będziesz tu zaglądał a jak już to pisał pozytywne posty na temat pesa ty wielki miłośnik EA ;], ale miło ;] może się jeszcze znowu namierzymy online w tą piłeczkę, myśle że online w tym roku ogarną dlatego przesuneli termin wydania

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...