Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

a ja gram na PS3 i w dodatku tylko offline ML :) Queens Park Rangers na top player, po 9 kolejkach 14 miejsce w lidze :/ w pierwszym oknie cały budżet poszedł na Alexisa, ale on nie jest jakimś koksem w tej grze, 83 OVR. W każdym razie cel to pierwsza dziesiątka. Poprzednio grałem 2 sezony Stoke z Eto'o i nawet awansowałem z 7 miejsca do LE, ale nadpisałem przypadkowo save :(

Odnośnik do komentarza

Z tego co zauważyłem to trójkąt + Ronaldo = bramka. No i faktycznie zbyt często obrońca nie przejmuje prostopadłego zagrania, które mija go o milimetry. Fakt, ja jeszcze nic nie umiem i możliwe, że to stąd takie wrażenie, ale ludzie tak to cisną, że jednak jest spore prawdopodobonieństwo, że to nie tylko wrażenie.

 

 

trojkat tu jest lajtowy, juz gorszy trojkat bity gora ale i tak oba nie umywaja sie do tego co sie dzialo z tymi zagraniami w 13 - tam szybki napastnik mial niesamowita przewage nad obrona, do tego ta formacja obojetnie jak sie ja nie ustawilo to i tak grala za wysoko

 

jak mnie w(pipi)ia takie narzekanie na trójkąty...jak nie pasuje to przerzućcie się na ręczne sterowanie...wtedy nie ma idealnych podań...chyba że ktoś ma SKILL w prawdziwym tego słowa znaczeniu to wtedy tylko czapki z głów. ale rozumiem, że osoby narzekające na takie rzeczy najwidoczniej tego sklla nie mają i nie chcą go zdobyć ciężką pracą. 

gra na manualu jet super rajcująca nawet jak się przegrywa.

 

btw. szczęśliwego nowego roku wszystkim bez wyjątku...noobom i normalnym graczą. aby przyszły rok był rokiem, w którym mniej bedziemy narzekać :)

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Mak_gajwer ale w Pesa mało kto gra na manualu. Konami to tępę dzidy czemu ku.rwa nie wrzuca zwykłego sortowania po gwiazdkach? No debile trzeba masowo im wbić na forum i spamować tyle aż się ogarną z tym.

Panie, ile to ludzi pisało do nich w tej sprawie. Nic nie pomogło.

 

Inna sprawa, że PES 14 miał filtr- wybierałeś z grupy drużyn podzielonych od A- D, gdzie A to Reale, Barcelony, D totalne słabiaki. Nie było chętnych na te słabsze drużyny, Może ogromna baza graczy z Fify robi różnicę?

 

Gram sobie w dywizję. Spadłem z 6 do 8. Teraz mam 4 zwycięstwa z rzędu- gram Chelsea i miałem farta i ani razu mi Realu nie wylosowało. Najtrudniejszy Rywal to Barcelona. Ale jak dosolą 6 razy Real to pewno nie awansuję. Kwestia farta czyli bezsens.

Odnośnik do komentarza

Mnie denerwują lagi, które akurat w tej części mooocno utrudniają grę. Właśnie dlatego, że świetnie sie operuje piłką przy nodze, zwolnienia online powodują wrażenie grania drewniakami. Na całe szczęcie nie jest to permanentne, ale jak mam takie mecze, to od razu wiem, że będę miał pod górkę.

Ogólnie najlepiej mi się gra z typami, którzy tak jak ja nie cisną L1+ :Triangle18x18: , czyli z grubsza nie ogarniają PESa15 ;). Muszę poszukać poradnika jak zrobić, żeby podanie z 50m nie lądowało prosto na klacie Lewandowskiego w polu karnym, a mój defensor na którego dopiero co przełączyłem, nie stał dwa metry za nim...

W sumie każdy PES cierpiał na przegiętę akcje, od gry skrzydłami bez ograniczeń, przez gole z połowy po te trójkąty i tutaj nie ma co dyskutować: te "usterki" zawsze powodowały, że większość graczy korzystała z pewnych schematów, które akurat w danej części przynosiły największą szansę powodzenia. Wiadomo, że jak się człowiek uparł i postawił okoniem wobec tego jak gra większość, to można było się nauczyć przed tym bronić, ew. mocno ograniczyć takie zagrywki, tyle, że to kosztuje masę nerwów i czasu. Rozumiem Ficusia, w końcu nie mamy już 20 lat i nie chce nam się godzinami grzebać w ustawieniach, po to tylko, żeby sprawdzać co suwak A robi z elementem B1. Ja tak ostatnio miałem w czasach FIFA 08/09 i owszem, rozumiałem system (nawet korespondowałem w tamtym czasie z Kosem z gazetki PE, który w reckach pisał bzdury o ustawieniach taktycznych, taki byłem zajawiony), ale ile czasu straciłem na przezwyciężnie jakichś irracjonalnych decyzji devów, to mi nikt nigdy tego nie odda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja sprzedałem PESa. My Club nie lubie, offline tez nie dla mnie, a granie OM na Real mnie nie bawi. Nie jestem taki dobry by sobie radzic taka druzyna przeciw Realom (a sa tacy ludzie..kiedys po zlosci wybralem Real i wylosowalo mi kogos z Legia Warszawa. Przehralem 3-2).

 

I najgorsze: ta kamera jest tak nisko ze nawet jesli chcesz wykorzystac noobostwo Realowcow to i tak masz za maly przeglad pola by zobaczyc luki w formacji itp

Odnośnik do komentarza

Mnie denerwują lagi, które akurat w tej części mooocno utrudniają grę. Właśnie dlatego, że świetnie sie operuje piłką przy nodze, zwolnienia online powodują wrażenie grania drewniakami. Na całe szczęcie nie jest to permanentne, ale jak mam takie mecze, to od razu wiem, że będę miał pod górkę.

W PESa gram glownie z kumplami i gra dziala jak offline u nas, obecnie chyba nawet lepiej niz FIFA 15. W meczach nierankingowych takze Ci laguje ?
Odnośnik do komentarza

Gram w My Club, ale grałem też mecze towarzyskie i tak jak pisałem jest różnie. Raz jest niemal jak offline (ja tam zawsze czuje laga, bo taki mam styl grania), a drugim razem jest mega zmuła, tak jakbym grał w inną gierkę. Bawiłem się z ustawieniami mojego routera, w CoDzie pokazuje mi, że mam pootwierane porty, więc powinno być git.

 

Dave, PES jest świetny, a ty już jesteś starym dziadem :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...