Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tez bez wad bo w fifie nie podobaja mi sie strzaly przed pola karnego, ktore znowu w pesie kozacza ale moze w fullu bedzie lepiej.

W PESie problem lezy w tym, ze 3/4 strzalow zza pola wpada. Kumpel z jednej posiadowy wyslal mi 6 takich samych filmow takich samych bramek. Może w fullu to poprawia, bo poki co nawet strzaly obok bramki zdarzają się rzadko, a co dopiero kiksy jak u konkurencji, gdzie pila ląduje przy chorągiewce w narożniku. Czekam na demo, ale czytając wasze opinie wzialem już FIFE z polki.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dokładnie,ja grałem z ziomkami przy piwie,to fajnie się grało bo graliśmy średnimi kapelami jak Valencia,Santos,zenit itp i tam prostopadle nie wchodzily zbytnio i fajnie sie rozgrywalo pileczke.2v2 to poezja byla,ale granie topowymi kapelami było zyebane bo konami zrobiło bogów z tych piłkarzy.

Cristiano Ronaldo to w ogóle z każdej pozycji gol.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Dzięki demku PESa, zostały mi 2 stówki w kieszeni bo po ograniu demka Fify 15 na ps4 byłem pewny zakupu. Fakt wizualnie PES nie ma startu do Fify, ale co z tego jak po kilku meczach nie ma to juz najmniejszego znaczenia bo przyzwyczajamy sie do wszystkich wodotrysków, Gra Konami broni sie gamplayem który dla mnie jest dużo bardziej miodny niż u konkurencji. Idealnie rozwiązanie to PES z FUTem, ale ideały nie istnieją.

Odnośnik do komentarza

 

Daje radę PESik - choć nie jest to Fifa z jej detalami i smaczkami. Proponuję zrobić fuzję EA z Konami - i trzodzić kasę jedną siłą. To byłoby marzenie. A PESa wezmę bo jest tutaj Liga Mistrzów a tego baaaardzo brakuje w Fifie. 

 

demo 14 cięło strasznie - tu jest wszystko ultra płynnie :)

 

I po ograniu kilku meczyków chyba dam im znowu szansę.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...