Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem na 360, i cóż moge powiedzieć FIFA jest lepsza, bardziej dopracowana, ma pełne licencje i wszystko, ale jednak Pes daje mi więcej radości z rozgrywania akcji. Póki co zagrałem jeden mecz więc cięzko stwierdzić, ale pewnie będzie kod sieciowy zje.bany i wyjdą jakieś schematy pózniej, ale póki co przyjemniej mi się gra w to niż fifę.

Odnośnik do komentarza

PES IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

demo z hong kongu ogralem krotko, zaledwie 2 mecze, teraz dluzej zapoznalem sie z wersja eu, ktora z tego co pisza niczym sie nie rozni od hk

 

panowie i panie az mi sie rece trzasa - pes powrocil, POWROCIL (pipi)A, ale pokolei po wyjdzie chaotyczny post

 

technicznie to jest pes2014 w hd - animacje pilkarzy, system kolizji, oprawa, boisko - wszystko przeniesione z tamtej wersji tylko oczywiscie podciagniete pod 1080p i 60fps. Fifa pod tym wzgledem jest o wiele wiele bardziej zaawansowana zarowno technicznie jak i w oddaniu rzeczywistosci i atmosfery boiskowej

 

najwazniejsze co zrobilo Konami to wreszcie zadbalo o responzywnosc zawodnikow, pozbylo sie laga, chamskich skryptow, tego zwolnienia przy czekaniu, naprawilo babole nietrzymania linii i inne - pamietacie jak kiedys pisalem ze najlepsze co by zrobilo konami dla tej serii to wzielo gameplay z jakiejs czesci z ps2 np pes3 lub pes5 i przenioslo go na next gen? TAK - (pipi)A tak to wyglada w praktyce - fifa az dziwnie mi sie to pisze - jest bardziej zaawansowana technicznie, lepsza w oddaniu rzeczywistosci przez system kolizji czy bardziej realna fizyke pilki czy atmosfery meczowej ale PES2015 wreszcie wrocil do bycia PESEM - do genialnej swobody boiskowej, do nieprzewidywalnosci, do petard i pieknych bramek zza pola karnego

 

BRAWO KONAMI, blagam nie spier.dolcie tego a w tym roku bedzie swieto fanow pilki - najbardziej pesowski pes od czasow ps2 i rownie swietna i bardziej oddajaca rzeczywiscosc fifa15

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

PES IS BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

demo z hong kongu ogralem krotko, zaledwie 2 mecze, teraz dluzej zapoznalem sie z wersja eu, ktora z tego co pisza niczym sie nie rozni od hk

 

panowie i panie az mi sie rece trzasa - pes powrocil, POWROCIL (pipi)A, ale pokolei po wyjdzie chaotyczny post

 

technicznie to jest pes2014 w hd - animacje pilkarzy, system kolizji, oprawa, boisko - wszystko przeniesione z tamtej wersji tylko oczywiscie podciagniete pod 1080p i 60fps. Fifa pod tym wzgledem jest o wiele wiele bardziej zaawansowana zarowno technicznie jak i w oddaniu rzeczywistosci i atmosfery boiskowej

 

najwazniejsze co zrobilo Konami to wreszcie zadbalo o responzywnosc zawodnikow, pozbylo sie laga, chamskich skryptow, tego zwolnienia przy czekaniu, naprawilo babole nietrzymania linii i inne - pamietacie jak kiedys pisalem ze najlepsze co by zrobilo konami dla tej serii to wzielo gameplay z jakiejs czesci z ps2 np pes5 i przenioslo go na next gen? TAK - (pipi)A tak to wyglada w praktyce - fifa az dziwnie mi sie to pisze - jest bardziej zaawansowana technicznie, lepsza w oddaniu rzeczywistosci przez system kolizji czy bardziej realna fizyke pilki czy atmosfery meczowej ale PES2015 wreszcie wrocil do bycia PESEM - do genialnej swobody boiskowej, do nieprzewidywalnosci, do petard i pieknych bramek zza pola karnego

 

BRAWO KONAMI, blagam nie spier.dolcie tego a w tym roku bedzie swieto fanow pilki - najbardziej pesowski pes od czasow ps2 i rownie swietna i bardziej oddajaca rzeczywiscosc fifa15

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zgadzam się w 100% , może trochę niech go zwolnią i będzie idealnie, ja tam nie potrzebuje wodotrysków, dźbła trawy, sznurówki na wietrze itp, dla mnie liczy się gameplay i to przynosi mi radość z gry, niech tylko go trochę zwolnią, miałem kupić fifkę ale jakoś mi ciśnienie przeszło i czekam z wypiekami na Pesa ;]

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

To jest oczywiste przecież, że PES niszczy Fifke gameplay'em. Tylko zaślepiony fanatyk stwierdzi inaczej. Nieszablonowość, nieprzewidywalność, pełna swoboda na boisku, każdy mecz inny. PES wrócił  w końcu na właściwą drogę, wrócił oldschool.

 

EA jedzie już tylko na marce. 

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Zagrałem z 8 meczy i muszę przyznać, że tyle emocji w wirtualnej piłce nożnej od lat nie czułem. Gdyby tylko cena zeszła do 199zł brałbym od razu, a tak niestety z jakiegoś tytułu muszę zrezygnować :/

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

nie cisnie po fifie bo tegoroczna next genowa odlosna jest bardzo fajna - tez duzo czasu spedzilem w demku i swietnie EA krok po kroku podaza w strone realizmu

 

w tegorocznym pesie wreszcie konami zrozumialo ze technicznie nie ma co konkurowac a EA i zamiast dazyc do realizmu, ktorego przy swoim budzecie i umiejtnosciach nie osiagna, wrocili do korzenii serii - do poczucia swobody i calego pesowego filingu z tymi petardami sprzed pola karnego wlacznie

 

wreszcie mamy dwie dobre pilki i dwie inne - starego pesa i technicznie wybajerowa i tez fajna fife

 

oczywiscie z okrzykami chwaly poczekajmy do fulla, konami mnie nauczylo ze im nie wolno ufac i jeszcze sie okaze ze demko bylo lepsze niz full, ktorego jeszcze potem zepsuja patchami, no i niezapominajmy o licencjach to rzecz wazna w swietle tego ze o fanowskich option file na next genach mozemy zapomniec

Odnośnik do komentarza

Co to za roznica. Ta sama gra.

No raczej nie, samo Konami potwierdziło, ze różnice będą, a między wersja na past, a next siedzi wersja na pc. Wersja na PS4, Xone według nich najlepsze, poczekajmy na jakieś porównania, możliwe ze różnice będą tylko techniczne, ale wątpię.

 

Co do samej gry, zdążyłem zagrac tylko jeden mecz, bo byłem umówiony na trening z kumplem, gdyby nie to, to pewnie odpuścił bym dzisiejsza siłke. MIÓD JAK ZA CZASÓW PS2!!! Zaraz zabieram sie za dalsze testowanie.

Odnośnik do komentarza

jezu jakby na jakims wypasnym emu odpalalem czesci z ps2...to jak tu mozna pograc pilka i stworzyc akcje to glowa mala....miod powrocil...ehhh szkoda, ze konami razem z EA nie stworzy nigdy takiej ultimate pilki noznej...z licencjami, super oprawa, smaczkami itp

 

dwie rewelacyjne pilki nozne w jednym roku...REWELACJA, wreszcie PES to PES

Odnośnik do komentarza

Graliśmy dzisiaj z kumplami kilka meczów i wszyscy doszli do wniosku, że Pes jest lepszy od fify mimo, że wczesniej bardziej im siadała piłka od Ea. Czyli nawet kazuale wolą Pesa. Jeśli full będzie taki sam albo lepszy to król powrócił. Można sie jarać otoczka fify, ale rdzeń gry jest lepszy w grze japończyków, oni po prostu czuja futbol. Fifa to szejkowie współczesnego futbolu, mają hajs, ale brak im tej iskry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...