Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

iDAK - O nie, ale żal... a tak liczyłem, że dzisiaj pogram w to demko. Po co przechodzić na PS 4 jak tam kompletnie nie ma w co grać, konsola jest prawie rok na rynku, a nie wyszedł jeszcze na nią żaden excluvise, który by mnie interesował i tak na dobrą sprawę to w najbliższej przyszłości się nic nie zmieni, bo z zapowiedzianych gier to tylko Uncharted 4 mnie jara. 

Odnośnik do komentarza

da ktoś instrukcje jak założyć konto na hong kong?

 

Konto musi być założone na nowy adres mailowy.

 

http://www.pssite.com/poradniki-1132-poradnik__jak_zalozyc_i_korzystac_z_konta_na_amerykanskim_playstation_store.html

 

Przykładowy adres:

555 Shanghai Street, Mongkok, Kowloon, Hong Kong

 

I nie szukamy PESa tylko WORLD SOCCER Winning Eleven 2015 DEMO :)

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, ogralem dwa mecze, i musze to wykrzyczec... Ta gra to choojowiznaaaaaa! Tak prymitywanej galy, takiej szmiry dawno nie widzialem. Od PEs 2015 moje ortodoksyjne wyznanie do tej pilki wlasnie sie skonczylo. Amen!

 

Pezejdzmy do rzeczy, a mianowicie do oprawy graficznej. Bylem w lekkim szoku kiedy zobaczylem ten niewyrazny, lekko rozpikselowany tlum fanow na trybunach. Bieda w porownaniu do konkurnecji. Plyta boiska oraz pilarze,tez niezbyt dobrze wygladaja. Absolsutnie nie czuc jakby murawa byla w 3d, a modele pilkarze z zaimpelementowanymi animacjami z porzedniej generacji, poteguja wrazenie ze gra pochodzi z poprzedniej epoki. W ogole rozgrywanie pilki chaotycznie, duzo szarpania, jakichs dziwnych zrywow, no jakby panowal chaos na boiskach dla amatorow. Absolutanie na NIE jestem! Daje sobie rek uciac, ze to port z wersji z PS3. W szoku jestem, ze to mamy na konsolach nowej generacji.

 

Ps. Wersja sciagnieta z PSN Hong Kong. 

 

Oecna:

 

FIFA15-  9+

PES15-   7

 

 

Edytowane przez walek
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Na ps3 pewno wyjdą option file, i super, bo ja sobie tak spimpowałem PESa 14 (tzn ręcznie z plikami z OF - nie miałem dlc world challenge i musiałem sobie ręcznie ustawiać herby itp, ale i tak jest za(pipi)iście) - że jedyną wadą jest to że komentator nie wymawia np. imienia fake-piłkarza z reprezentacji (nazwiska są prawdziwe), albo klubu (stworzyłem sobie Borussię Dortmund :) wygląda prawie jak oryginalna, a jak piłkarza nie ma w Pesie, np. Aubameyanga albo Mchitarjana, to sobie stworzyłem piłkarzy na ich podobiznę, przynajmniej jeśli chodzi o fryzury :)).

 

Gorzej będzie na nowych konsolach, bo tam podobno nie będzie OF.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

No fajnie ale jak kupuje gre to nie mam zamiaru jeszcze bawic sie zeby miec licencjonowane kluby czy zawodnikow. Chce nimi grac juz od poczatku. Skoro PES potrafi zalatwic sobie tylko 3-4 ligi to jest to kolejny minus imo.

 

Co nie zmienia faktu ze jak komus sie CHCE to te patche to jest fajna sprawa. Pamietam ze na PC to ludzie cuda robili a folder z gra to mi zajmowal z 50gb.

Odnośnik do komentarza

Jakie zespoły znajdują się w demie oraz jakie ligi/zespoły będą licencjonowane w pełnej wersji? Orientuje się ktoś?

ziomek, (dodaj mnie do friends) mamy do dyspozycji takie prowincjonalne klubiki jak: Real, Barca, Atletico M, Athletic Bilbao, Juventus, Bayern, Napoli ;)

 

Gadajcie co tam chcecie. Mi gra sie podoba. Ogrywalem 3 mecze, w tym 2 na poziomie superstar. Wraca feeling gry i glod goli :) Pilkarze sa nieco sztywni ale mam nadzieje ze to sie troszke zmieni przy premierze gry. Fajne jest to w demie ze mozna ustawic mecz na 10 min co nie bylo w ogole dostepne przy wczesniejszych wersjach dem PESa. Lewandowski juz w Bayernie, Xabi Alosno i Di Maria nadal w Realu.

 

Wracam do grania, Barcelona - Real :)

Edytowane przez Olsen
Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto jest odpowiedzialny w tej śmiesznej firmie konami za marketing ale tak to nie może być by dzień przed premierą dema piszą że jednak będzie wkrótce, co za debilizm, nic nie poddałem się i sciągnołem przez  Hong Kong no i pierwsze wrażenia wizualne mnie bardzo rozczarowały, murawa to znowu jakas bitmapa i ogólnie w porównaniu z fifą to widać która gra to nexgen, ale po ograniu jestem bardzo zadowolony, może troche niech zmienią tempo na ciut wolniejsze i będe happy, gra to miód gra sie jak za dawnych winningów a i zawodnicy typu Pirlo, Robben ,Ronaldo  poruszają się identycznie jak pierwowzór, czasami jednak odczuć szybki bieg w animacji troche taki koślawy ale mam nadzieje że to poprawią, rozgrywanie akcji to poezja już przy pierwszej akcji w podaniu na wrzutkę w pole karne i uderzenie z pierwszej w okno mówię woow , tego mi było trzeba , ogólnie strzały poezja, kiwki już czuć że można się nauczyć coś na stałe, zagrania górą i dołem  pasek który się naciąga i nie oszukuje więc można naprawdę sklecić fajną akce, mało fauli z dupy choć kolizje są gorzej wykonane niż w fifce to nie jest to jakieś ważne, ja kupię w fifkę na premierę by pożniej w listopadzie wymienić na pesa, gra ma fun na który czekałem tyle lat ;]  

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

Konami... Moze w FIFE zagrali  :teehee: ?

Po demie najnowszej kopanki od EA i filmach PESa bardziej podoba mi sie nowy drybling w FIFA. PES przy tym wydaje sie troche sztywny. Tym razem to w kopance konkurencji mozna wkrecac obroncow w ziemie zwykla zmiana tempa i kierunkami. Analiza filmow jednak nie zawsze jest oddaje prawdziwy feeling, dlatego sprobuje odslony ktora ludzie tak chwala, pomimo tego, ze kumpel ktoremu chcialo sie robic konto juz pisal, ze wiekszosc strzalow wchodzi jak zawsze, a sama gra w zadnym stopniu go nie powalila...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Strona wizualna mnie za bardzo nie interesuje,bo na PC i tak będzie tyle polepszaczy wszystkiego,że gra będzie wyglądała wystarczająco dobrze (jak ktoś wie co to był PES14 HD patch,to zrozumie o czym mówię - śmieszne swoją droga ,że moderzy robią lepszą robotę od Konami w tej kwestii),jeśli gameplay będzie spoczko,to może kupię,ale to po pierwszych porządnych recenzjach starych wyjadaczy PESa.Brakuje mi piłki,nie gram już szmat czasu w żadną kopankę.

Jeśli gameplay jest tak dobry jak piszą to tylko się cieszyć,bo rozwiążą największą bolączkę tej gry od lat,a w kolejnych będą mogli zająć się dopracowaniem innych aspektów gry,które,BARDZO odstają od piłki EA - animacje,walka o piłkę(w PESie ten element gry nie istnieje,nie można przesuwać się w walce o górną piłkę,zero walki ciałem,odpychania).

Po tylu latach grania w PES,stałem się chyba największym krytykiem tej gry.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

demo jest spyerdolone niemilosiernie. czesto przy loadingu przed meczem juz po wyborze skladow itp zacina sie i trzeba wylaczac. na 5 wlaczen dema mialem tak juz 2 razy. i chyba nawet nie da sie zmienic sterowania albo jestem slepy. jesli sie nie da to tym bardziej huy im w czolo.

To prawda też mi się konsola zawiesiła i sie zirytowałem ze może coś z konsolą, pod tym względem są daremni, mam nadzieje że w finalnej nie będzie takich kwiatków

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...