Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie chyba najlepiej poprzez granie turnieju offline - tego najłatwiejszego novice cośtam.

1. Odpalasz i są 3 mecze, grasz zawsze tylko 2 pierwsze.

2. Strzelasz bramkę i podajesz piłkę do bramkarza i czekasz cały mecz do końca, bez żadnych przerw.

3. Tylko w 2 pierwszych meczach w turnieju przeciwnik Cie nie zaatakuje, w 3cim już atakuje więc nie można czekać (co prawda można wygrać normalnie 3ci mecz jaki i cały turniej, ale zysk z tego to tylko dodatkowe 500GP, a mecz z przerwami, autami itp - może zająć trochę więcej czasu, więc średnio się opłaca, lepiej wejść w inny turniej zacząć, ale nie grać żadnego meczu - ten novice nam się zresetuje i od nowa będzie można grać 2 pierwsze mecze).

4. Za taki mecz masz ~2000 GP, a nie robisz nic i nie możesz praktycznie przegrać.

5. Grasz tylko i wyłącznie mega słabymi zawodnikami, których sprzedajesz jak tylko skończy im się kontrakt (dodatkowe 250GP) - za nich wstawiasz nowych za te karty co dostajesz po wygranych meczach.

6. Warto na ławkę wrzucić najlepszych zawodników ponieważ podnoszą siłę drużyny, która daje mnożnik GP, więć im lepsza drużyna na ławie tym więcej GP dostaniesz - za mecz, ja np dostaję ok 2040 GP, a jak mam słabszą ławkę to mniej niż 1950.

 

Widzę, że kolega mnie wyprzedził z postem ;)

 

Dodatkowe spostrzerzenia:

> Spotkałem się z informacjami, że nie zawsze w tym 3cim meczu przeciwnik atakuje, ktoś tam gdzieś tam... pisał, że jak za 4 razem podał do bramkarza piłkę w 3cim meczu to com przestał atakować - nie wiem od czego to zależy, ja wolę metodę z 2 meczami

> Jeśli macie team spirit ponad 70 to można sobie resetować novice cup turniejem który się nazywa team spirit challenge. Tam też są tylko 3 mecze (2 w których nie atakują). Więc ja gram tak, że gram 2 mecze novice cup potem skacze do team spirit challenge i tak w kółko.

> Jeśli gracie na 1:0 to jest bardzo duża szansa, że dostaniecie menedżerów po meczu, którzy losują tylko defensywnych piłkarzy CB,RB,Goalkeeping etc. Ja dostałem 7 takich z rzędu na obronę jak kończę wynikiem 1:0... więc później może być sytuacja, że nia macie zamienników na atak, więć czasami warto strzelić ponad 3 bramki w spotkaniu.

Edytowane przez michu86-
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A właśnie, jak gracie dywizje na Real to kryjecie Ronaldo?

A jeśli tak to jak? 1 czy 2 zawodnikami ?

Jak kryć Ronaldo gdy jest w środku? 1 CB czy np DMem? Bo gdy jest ustawiony Ronaldo na lewym skrzydle no to wiadomo, że kryje go RB.

A może w ogóle nie opłaca się kryć? Jak wy sobie z tym czymś ( to nie jest normalne) radzicie?

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

uzbieralem na losowanie - wpadla czarna pilka, wpadl jakis randomowy obronca z overall80, wkurzylem sie i chcialem z IA nazbierac punkow, geatze przesunac do rezerw by nie marnowac jego kontraktu - niechcacy zamiast go przesunac to go sprzedalem - w(pipi) taki ze chyba przez tydzien tej gry nie odpale

Odnośnik do komentarza

I właśnie tak ostatnio gram. Ale Ronaldo i tak jest nie do zatrzymania :(

Gram Man UTD wiem, że i tak dobrą drużyną ale 3,5 czy 4 gwiazdkowymi nie odważył bym się grać na RM czy FCB.

Ale mimo Manchesteru Ronaldo jest o wiele szybszy od moich obrońców i nie do zatrzymania!

Mój awans do wyższej ligi zależy od tego ile Realów będzie na 10 meczy, jest to cholernie frustrujące, jak gram na gościa mam 60 % Ball possession a Real skąd nie strzeli to jest gol no i ten Ronaldo nie do zatrzymania.

Albo przestanę grać albo od dzisiaj sam wybiorę Real Madryt.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Ta gra strasznie faworyzuje skrzydła, a zbyt często karci kreatywną, pełną podań i dryblingów grę.

 

Podpowiedzcie jak zatrzymać kumpla, który gra zawsze jedną taktyką(4-1-2-3), ze skrzydłowymi napastnikami i ma miliard wrzutek w meczu, a na środku Ibre. Kombinowałem z wysokimi obrońcami, ale są oni często wolni i nie wyrabiają. Lepiej mieć trzech obrońców czy czterech? W przypadku skrzydłowych lubią oni wyjść do przodu i nie wrócić na czas. POMÓŻCIE bo chcę go zniszczyć.

Odnośnik do komentarza

Ficuś ma rację, ja jeśli gram z kolegami to unikamy Realu Barcy PSG i Bayernu.

Wszystko inne sprawia, że gra powala na kolana swoją miodnością.

Jest nie do pomyślenia, że Konami pozwala aby kilku piłkarzy niszczyło naprawdę dobra grę :/

 

Gdzie znajdę nie rankingowe mecze?

 

----EDIT

 

Mam :) Quick Match haha cóż za niespodzianka, nigdy tego nie ruszałem bo myślałem, że to szybki mecz vs CPU.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Co do Ibry to bym się kłócił, nie mam z nim specjalnych problemów, oczywiście lubi dupnąć gola z dystansu i jak już oddaje strzał w polu karnym to prawie gwarant, tyle, że jest mało zwrotny i wolny, więc zanim się zabierze z piłką to mija trochę czasu. W powietrzu mimo wzrostu też jest taki sobie (wygrywa sporo pojedynków główkowych, ale precyzja uderzeń z głowy jest mizerna, lepiej wychodzi zgrywanie do kolegi). Sam mam go w teamie i może dlatego jak rywal nim gra, to mało kiedy mam problem z powstrzymaniem Ibry, bo znam jego słabe punkty.  Robben i Ronaldo to są koksy, z resztą walczy się w miarę na równych zasadach.

Odnośnik do komentarza

Pajgi ty masz taki styl gry ze uwielbiasz kiwac - wtedy fakt, moze ibra sie nie sprawdza przez ociezalosc ale na boga jego strzaly to sa gwarant - prawie 100% skutecznosci, wystarczy ze przyjmie pilke, odwroci sie i albo bramka albo bramkarz piastkuje i ktos dobija - prawie kazdy w sieci kto ma Ibre w skladzie gra wlasnie w ten sposob - podanie do niego w okolice 14-20metra, obrot i juz naciaganie strzalu w slepo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...