Jump to content

Oszust na allegro.


triboy

Recommended Posts

No i w końcu na mnie też trafiło... 24 stycznia kupiłem grę http://allegro.pl/pro-evolution-soccer-2014-na-ps3-i3910938559.html, pieniądze wpłaciłem tego samego dnia. Do wczoraj nie było żadnego odzewu. Wszedłem na profil tego gościa, ktoś wystawił mu negatywa za tą samą aukcję... Pisałem - 0 odpowiedzi. Dzwoniłem na podany numer - niby pomyłka. Miał ktoś z Was podobnie? W jaki sposób szybko i skutecznie rozwiązać ten problem?

 

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Link to comment

Załóż spór na Allegro. Zaraz go postraszą to odda siano. Mi gnojek wystawił neutrala za to, że wplacilem kasę po minucie od kliknięcia Kup Teraz i czekałem miesiac na wysyłkę. Pisałem maila, niby zapomniał o aukcji, ale kasę zaraz odesle. I drugi miesiąc odsylal kasę. Trwało to tak dlugo, aż założyłem spór na Allegro. Od razu oddał kasę, wystawilem mu neutrala, w zamian dostalem to samo. Za to, że po minucie wplaciłem kasę i odezwalem się po miesiacu 'co z wysyłką?'. A to wszystko za 10 złotych :/

Link to comment

allegro tak naprawdę nie dba o poszkodowanych tylko o prowizję ze sprzedaży, do póki oszust wpłaca na ich konto pieniądze będą unieważniać wasze negatywne komentarze i traktować was poszkodowanych jak złodziei, ponieważ chcecie ograbić allegro pieniędzy, które im się należą za wystawienie aukcji oszusta. 

 

Tak więc jeśli coś kupuje to tylko za pobraniem, nie wysyłam pieniędzy nie wpłacam na konto, nie łaszę się na tanie okazje (pen drive za 30 zł !), przed zakupem zawszę piszę dość uprzejmie do sprzedającego wiadomość w której zapewniam że jestem gotowy kupić, ale jestem też nie ufny i wolę aby zakup odbył się za pobraniem. 

 

A po oszustwie pi3przyć się z tym wszystkim z allegro ich podejściem do poszkodowanych ze sporami, z czekaniem na odpowiedzi, z wyjaśnianiem. Knrwa mać POWAŻNIE ??? Trzeba zapobiegać a nie leczyć.

  • Downvote 2
Link to comment

nie chce fantazjować co by było, ale śmiesznie by brzmiało gdyby taki typek do którego wpadłeś po swoją grę na którą cie oszukał itd zadzwonił na policje i powiedział że jest zastraszany przez kolesia którego wychuyał. można tylko przypuszczać ale i tak byłaby z tego beka

Edited by mersi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...