Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Na G2A są obecnie giftcardy na brazylijskie reale za ok 52zł. Wbicie giftcarda i zakup gier nie wymaga VPN. Jak ktoś chce tańsze gierki/DLC, to można się zaopatrzyć teraz, bo pewnie zaczną usuwać jak argentynskie i tureckie zdrapki. Ja sobie doładowałem konto za 200 złociszy :nosacz3:

Edytowane przez 20inchDT
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak G2A ale uważajcie na tego typu serwisy , mnie Gamivo wygrzmodziło w dupala i dostałem zurzyty kod . Napisanie do supportu dało mi tyle że dowiedziałem się że według sprzedawca kod był dobry i nic nie mogą zrobić.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może mi podpowiedzieć, gdzie znajdę ile mam kasy na poszczególnych regionach? Kiedyś doładowałem zdrapkami chyba z Brazylii, ale nie mogę znaleźć. Mam tylko balans w PLN. Kiedyś były widoczne wszystkie regiony, na których miałem choć grosz jakiejś kasy. Trzeba kombinować coś z regionem? Zmieniłem język na stronie www, ale i tak pokazuje tylko PLN.

 

Edytka:

Znalazłem w opcjach na konsoli. Ehh, kiedyś to było, a nie, że trzeba odpalić konsolę, żeby zobaczyć że ma się 28 reali brazylijskich i 18.99 baksów. 

Edytowane przez JeDaj
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
44 minuty temu, JeDaj napisał:

Kupiłem właśnie sobie zdrapki na Turcję. Jaki jest teraz sposób żeby to dodać? Przez apkę nie idzie. Jakiś sprawdzony VPN?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.zenvpn.client

 

@edit

Po zmianie regiony na Turcję (konsola) Ikaruga wpada za darmo. 

Tak, mam dodany adres na Turcję. 

IMG_20200925_231114810.jpg

 

@edit2

@JeDajZdrapki na Turcję najlepiej wbijać przez konsolę, zmiana regionu, przy kupnie opcja "zrealizuj bon upominkowy" 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie przeglądam biblioteke gier na xbox one i pojawiło mi się tam Assassin Creed Origins z dodatkami do tego reszta innych AC(Posiadam jedynie kupionego Odyssey z SP) , miał ktoś taki przypadek? Mam pewność że gry nie kupowałem a nawet w Marketplace gra ma status POSIADANA.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...