Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

ano mi tak samo, ja wiem, ze ten turniej co chwile pokazuje by nie lekcewazyc nikogo ale na milosc boska jakbysmy ograli cyganow to mielibysmy przed soba walie bez ramseya fuck, fuck fuck

 

blagam niech jakis cud sie stanie i walia to wygra i niech przynajmniej portugalia jak ma zagrac w finale to niech wygra przekonywujaco, jak to znowu bedzie miec na remis i fartowna wygrana w dogrywce lub karnych to mnie rozyebje

Odnośnik do komentarza

Tez nie rozumiem czemu niektorzy pisza tutaj, ze polfinalisci graja o medale jak tak naprawde tylko finalisci beda grali.

Raczej myślą, że zamiast meczu o 3. miejsce z automatu wręczane są brązowe medale 3. i 4. drużynie. W zastępstwie medali ponoć są "pamiątkowe plakietki", jak to ujął Szpakowski.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj nie ma dobrego zwycięzcy. Jak wygrają Niemcy to ludzie powiedzą "Niemcy to zawsze Niemcy", jak Włochy - to będzie "Włochy to zawsze Włochy". Nawet jeśli Włosi ostatnie dwa Mundiale kończyli w grupie (co było uznawane za tragedię nawet w przypadku Polski, kraju, delikatnie mówiąc, z mniejszą piłkarską infrastrukturą). Nie tylko dlatego wolałbym, żeby już odpadli, co niektórzy jak zwykle dostali szajby na punkcie ich obrońców i w ogóle jacy to są wspaniali. Nawet jeśli zaiste Conte przygotował ich na Hiszpanię cudownie.

 

A Niemcy w sumie są nieco bez formy przez ostatnie dwa lata i nie zasługują na złoto, ale... czy inni nie-nie-zasługują bardziej? Niemcy należeli na razie do najlepszych drużyn turnieju, a Toni Kroos to trochę niedoceniany kandydat na MVP imprezy po tym, jak inni kandydaci odpadli.

 

Tak naprawdę to kolejny przedwczesny finał i powinien to być doskonały mecz, podobnie jak poprzedni przedwczesny finał w którym odpadła Hiszpania.

 

 

Wobec kartek Motty i urazu De Rossiego, zagrać ma w pomocy Stefano Sturaro. Koleś padł nieco ofiarą zbierania talent przez Juve i mało gra w klubie. Włosi przerażeni, bo opinii najsolidniejszego nie ma. Ale myślę, że na defensywnego pomocnika się nada.

 

Niemcy mają zagrać jak ostatnio, chociaż ni z gruchy Oliver Kahn stwierdził, że Jogi ma wystawić coś typu 5-4-1, z Hoewedesem jako trzecim stoperem, a bez Draxlera. Czemu tak uważa, nie wiadomo.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...