Skocz do zawartości

Trials Fusion & Rising


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Edge: "Fusion to niewłaściwa nazwa. Próbuje mieszać FMX, quady i bardziej tradycyjną akcję z Trialsów, ale nowe elementy nie współgrają ze starymi. W serii zawsze chodziło o precyzję i umiejętności - cechy przytępione lub zakrywane przez napęd na cztery koła czy kapryśne sterowanie. A braki w dopracowaniu gry sugerują, że nawet z pomocą Ubi równoczesny start na wielu platformach był zbyt ambitny. Ale kiedy Fusion robi coś dobrze, to w sposób, który tylko Trials potrafią, zacierając granicę między graczem a motorem. Kiedy po trudnym skoku lądujesz idealnie albo kończysz trudną trasę z tylko 200, a nie 300 błędami, jest jasne, że pomimo okazjonalnych zachwiań formy, niepodrabialna magia Trialsów pozostaje nienaruszona".

 

 

Eurogamer: "jest potencjał na przyszłość. Szkoda tylko, że gra wygląda jak kompromis ze stworzeniem podwalin pod przyszłą działalność. To nadal wielce przyjemna gra, ale nie podejmuje zbyt wielu ryzyk, trzymając się tego, co działało w Evolution. To pewnie musiało się stać po grze tak kompletnej jak Evolution. Nadal spędziłem dziesiątki godzin ciesząc się wszystkim, co ma do pokazania Fusion, i nie wyobrażam sobie, by mieć z czymkolwiek większy problem. Ale liczę, że RedLynx następnym razem okaże więcej brawury. Seria potrzebuje teraz rewolucji".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Witam, jak wiadomo Trials Fusion jest już dostępne w markecie Sony. W związku z tym mam pytanie czy ta wersja posiada język polski (jak wiadomo polska premiera jest zaplanowana na 25/4). Jeśli nie jest zaopatrzona to czy po polskiej premierze będzie możliwość dociągnięcia łatki polonizacyjnej?

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wersja na PSN jest w języku angielskim, nie wiem czy po premierze 25/4 coś się zmieni. Osobiście bardziej martwi mnie fakt, że zakupiłem wersje deluxe, a gra co chwilę się wiesza i wywala do pulpitu, w dodatku co któryś raz po błędzie uszkodzone są zapisy gry i trzeba zaczynać wszystko od nowa. Skasowanie i ponowne pobranie nic nie dało, dziwi mnie też fakt, że na necie ludzie praktycznie się nie skarżą więc wygląda na to , że mam pecha bo innym działa dobrze, W przypadku PC to była by normalka ale konsole mamy wszyscy takie same, dodam ze inne gry działają bez problemu, a mam praktycznie wszystko co wyszło na ps4.

Odnośnik do komentarza

Poziom trudności w tej grze jest trochę dziwny. Pierwsze 4  "środowiska" są bardzo łatwe, z kolei reszta już o wiele trudniejsza.
Wpierw śmigamy sobie beztrosko , byle szybciej do mety a potem  pojawiają się nagle zupełnie inne plansze , wymagające jazdy "technicznej" zamiast zwykłego parcia do przodu, tak jak jest to w pierwszych poziomach.

Dziwne , myślałem ze cała gra będzie wyglądać tak jak w tych późniejszych etapach a nie będzie tak dziwnie "podzielona". 

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Uwierz, mi. Każdy poziom nawet te na hardzie można przejechać na parciu do przodu. Potrzeba do tego dużo skilla. Zobaczcie sobie przejazdy ludzi z pierwszych miejsc w rankingach. Wiele można się nauczyć. Za mną pierwsza cała lokacja na hardzie i wszędzie złota. Ten poziom jest dobrze zbalansowany. Wystarczy trochę pograć, przy okazji ucząc się nowych zachowań motocykla i efekty same przyjdą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.