Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ta gra nie może tak wyglądać...na konsoli z procesorem z tableta? Żarty jakieś. Jakbym tego cosplayowca zobaczył w ciemnym kącie uwierzyłbym ;)
Ponadto chciałbym pozdrowić Warner Bros. za cenę z PSN - 289 zł? Wow. To pewnie kara za ojców założycieli, że musieli uciekać z ojczyzny...

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Różnica jest taka, że  w AA wystarczyło je znaleźć i zebrać, w AC trzeba było  bardziej pokombinować z użyciem gadżetów. Do zrobienia kompletu, trzeba było używać wszystkich nabytych w grze zdolności.  Dla mnie drugie rozwiązanie jest lepsze. A jeśli chodzi o zagadki słowne ze skanowaniem czegoś w otoczeniu, to tak samo występują, po rozpoczęciu najlepszego zadania pobocznego w grze, z odbijaniem zakładników.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Remaster będzie choć myślałem, że mi się zdawało, że czytałem taki news. Po AK będę miał ochotę ponownie zagrać, szkoda tylko, że nie będzie Origin. Bez sensu, że nie wydadzą trylogii. Wiem, że nie domagała ale nie dokończyłem całej. Głupi ruch. Winni dać trylogię jak ND zrobiło z U. Raczek się domaga.

 

Ależ ta gierka jest dobra. Co chwilę cisnę fabułę bo odkrywają się co chwilę kolejne zadania poboczne, co też sugeruję robić a nie szukać bez ciśnięcia wątku głównego bo szkoda czasu na początku. 

 

 

tropienie porwania Wyroczni to cusik pięknego, klimat, badanie śladów w tym siąpiącym deszczu z pięknym oświetleniem :banderas:

 

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tym co-opem, ze razem z batmanem moze walczyc przydupas? To jest jakis osobny tryb czy chodzi o przechodzenie fabuly we dwoch?

 

Miejscami w fabule/misjach pobocznych robi sie swoisty team-up 2 super bohaterow, dochodzi np team-takedown i mozna sie dynamicznie miedzy nimi przelaczac i walczyc kim chcesz. Bardzo mozliwe ze pozniej bedzie mozna ich przyzywac podczas swobodnej eksploracji, ale poki co jest to ograniczone tylko do fabuly, a mam juz jakies 40% za soba wiec predko (jesli w ogole) sie tego nie odblokowuje chyba.

 

Kolejny rekord swiata pobity :obama: Ciesze sie poki moge [czyli pewnie do jutra xD], ale wystarczy mi jesli wy nie dacie rady pobic :P

 

@Zwyrodnialec

 

W AA tez miejscami trzeba bylo kombinowac, ale glowny powod przez ktory sa to moje ulubione znajdzki to tasmy. Genialnie nakreslaja charakter wielu super-villainow, az chcialo sie cos takiego zbierac, a w AC/Origins czy AK to po prostu latasz jak pacan za tymi trofeami, nie mam zadnej motywacji zeby to zbierac, bardzo mozliwe ze przez to nie bede miec platyny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Arkham City też były taśmy do odsłuchu w niektórych profilach postaci. Na pewno były u Jokera, na pewno Two Face, Zsasz, Pingwin...  Znajdźki odblokowywały masę contentu, trójwymiarowe modele postaci, galerie, szkice koncepcyjne, mapy do trybów wyzwań, krótkie historie związane z daną lokacją i postaciami (np to czemu Pingwin miał wbite wieko butelki w oko) itd.

Odnośnik do komentarza

ja dzis 2,5h robilem side quest enigmy zwiazany z uwiezieniem pewnej postaci

 

 

catwomen przetrzymywana w sierocincu

 

 

fajne zadania na zrecznosc i umysl, do tego co pewien czas walki tagteamowe, ciekawe co sie stanie jak wypelnie calego questa, co fajne co etap wpada pucharek wiec jest dodatkowa motywacja ;)

Odnośnik do komentarza

 

O co chodzi z tym co-opem, ze razem z batmanem moze walczyc przydupas? To jest jakis osobny tryb czy chodzi o przechodzenie fabuly we dwoch?

 

Miejscami w fabule/misjach pobocznych robi sie swoisty team-up 2 super bohaterow, dochodzi np team-takedown i mozna sie dynamicznie miedzy nimi przelaczac i walczyc kim chcesz. Bardzo mozliwe ze pozniej bedzie mozna ich przyzywac podczas swobodnej eksploracji, ale poki co jest to ograniczone tylko do fabuly, a mam juz jakies 40% za soba wiec predko (jesli w ogole) sie tego nie odblokowuje chyba.

 

Czyli tak czy siak gra sie samemu? Myslalem, ze to dziala na zasadzie, ze z kims po necie mozna smigac. Ok teraz jasne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...