Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

I nie przyszlo ci do glowy zeby sprawdzic kontre jak peleryna nie dzialala? xD

Taka dobra rada, jak widzisz pioruny nad glowa wroga, wcisnij trojkat, jak widzisz pioruny nad 2 wrogami, wcisnij 2 razy trojkat.

 

no Bansai - nie mam na to tyle czasu co Ty, gdy w gacka grałeś po 12h + dziennie

 

Moja konsola ciagle jest na chodzie, co nie znaczy ze gram 12h dziennie gdy samo przejscie gacka z platyna zajelo mi jakies 30 xD

 

Poza tym rzeczywiscie, multum godzin trzeba rozkminiac w samouczku jak sie kontruje jednym klawiszem XD

Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę na 87%. Zajęło mi to naprawdę sporo czasu. Myslę, że sama historia (główna fabuła) była ok. Dopiero pod koniec zaczęła irytować. Czołgi, czołgi i jeszcze raz czołgi. Czołgi do wyrzygania! I jeszcze więcej czołgów. Gdyby nie to gra podobałaby mi się jeszcze bardziej bo zagadki z batmobilem mi nie przeszkadzały. Walka z czołgami była za to frustrująca i z mojego okna z pewnoscią sąsiedzi spacerujący pod blokiem co chwilę słyszeli te bardziej popularne polskie przekleństwa na K i na CH. Niemniej nie żałuję zakupu gry bo jest ona naprawdę dobra. Dużo nawiązań do uniwersum, raj dla szperaczy. Nawet walk z bossami tak bardzo nie brakuje chociaż za dużo jest cutscenek i czasem to przypomina bardziej oglądanie filmu niż granie na konsoli.

Odnośnik do komentarza

Ta gra sie az prosi o jakies epickie starcia z bosami ! Przeciez ten scenariusz misji pobocznych wyglada jakby go na kolanie pisali. Wpieprzyli milion postaci z uniwersum, ktorzy co jakis czas staja na naszej drodze, albo ewentualnie nam pomoga, zamienmy z nimi 2 zdania i to byloby na tyle... ^^ Tak jak pisal Ficus - totalnie zmarnowany potencjal ! Mozna w ogole jakos przestawic przyciski w tej grze ? gratulacje dla kogos, kto wpadl by rozwalaka byla pod kombinacja Kwadrat+Kolko, niby jak mam te przyciski wcisnac kciukiem ? ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

poziom trudności w grze podnoszą chyba ilością czołgów na mapie

za łatwo? dodajmy 20 czołgów, wciąż za łatwo? dodajmy kolejne 20 czołgów

 

Nie podoba mi sie ten Batman, osobiście jeden ze słabszych tytułów na PS4 jakie grałem

jest po prostu nudno i dziwie sie właśnie skąd tyle zachwytów innych

mam 80% fabuły, skończe i gra trafia od razu do pudełka i idzie dalej

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ta gra sie az prosi o jakies epickie starcia z bosami ! Przeciez ten scenariusz misji pobocznych wyglada jakby go na kolanie pisali. Wpieprzyli milion postaci z uniwersum, ktorzy co jakis czas staja na naszej drodze, albo ewentualnie nam pomoga, zamiennmy z nimi 2 zdania i to byloby na tyle... ^^ Tak jak pisal Ficus - totalnie zmarnowany potencjal ! Mozna w ogole jakos przestawic przyciski w tej grze ? gratulacje dla kogos, kto wpadl by rozwalaka byla pod kombinacja Kwadrat+Kolko, niby jak mam te przyciski wcisnac kciukiem ? ^^

Czy coś się zmieniło w AK pod tym wzgledem? Bo w całej serii rozwałka to ogłuszenie przeciwnika peleryną (kółko) i obijanie go pięściami (kwadrat).

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Remaster AA i AC końcem roku to potwierdzone info? Mam ochotę na więcej Batmana ale nie dam rady przejść znowu tej gry w ng+ przez te czołgi. Wolałbym odświeżyć sobie te gry na mocniejszym sprzęcie.

Tak.

Odnośnik do komentarza

Ta czcionka jak z gry Deadpool.

 

 

Z resztą, kto lubi Supermana, no szanujmy się.

Na Supermanie wychowałem się nie w mniejszym stopniu niż na Batmanie i Spider-manie.

 

Więc tak, ja lubię Supermana i to bardzo. Gdyby powstała o nim gra na poziomie serii Arkham to bym się porobił ze szczęścia.

 

Ale to najprawdopodobniej fake.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...