Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

Bulletstorm Full Clip Edition - ktoś coś? Ta gra nie ma u nas dystrybutora? Bo wszędzie lipa z dostępnością.

Witam Kolegę.Masz już tego bulletstorma?

Jeśli tak to pomógł byś mi zrobić 40000pkt w anarchii? Bo nie mam z kim tego zrobić

 

 

Heh, widziałem Twojego posta, ale gry nie mam i chyba na razie odpuszczam - cyrk z dystrybucją, a do tego... paskudna okładka (nie bij, mam kolekcjonerskie zboczenie). Przeszła mi ochota. Kiedyś na pewno wezmę, by odświeżyć wspomnienia, ale za pełną cenę niech się EA wypcha.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

TFU, nie w lidlu ale w Libro***

 

Ale tak to oni tam maja wszystko ale trzeba pytac bo wszystko maja pod lada. Persona 5 w Stellboku? Jest. Stardew Valley? Prosze bardzo. Wipeout? Mial byc ale ten jeden raz nie dotarla im dostawa.

Pozatym babki z checia sprzedaja spod lady dzien czy dwa wczesniej jesli maja towar i cie znaja, albo pocisniesz im, ze przyszedles w danej sprawie specjalnie

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

TFU, nie w lidlu ale w Libro***

 

Ale tak to oni tam maja wszystko ale trzeba pytac bo wszystko maja pod lada. Persona 5 w Stellboku? Jest. Stardew Valley? Prosze bardzo. Wipeout? Mial byc ale ten jeden raz nie dotarla im dostawa.

Pozatym babki z checia sprzedaja spod lady dzien czy dwa wczesniej jesli maja towar i cie znaja, albo pocisniesz im, ze przyszedles w danej sprawie specjalnie

 

Napisz mi prywatną wiadomość zwrotną w sprawie tego sklepu.

Odnośnik do komentarza

pisałem stronę wcześniej - w saturnie (i pewnie w media też) masz za 139. Taniej na premierę w Polsce chyba nie znajdziesz.

A co do samej gry - nie macie wrażenia, że poza podciągnięciem grafiki poprawie uległa też sfera audio? Efekty dźwiękowe wypadają moim zdaniem o wiele lepiej niż w WHD. Ten odgłos odpalanego turbo :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...