Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

To samo w Trójmieście:

 

Riviera: nie ma EuroRTVAGD, nie ma Saturn, nie ma wysepka z grami

Nintuś sprzedał zarezerwowaną mi kopię

Empiki nie mają

 

Podobno w niektórych miekscach kopie rozeszły się po 30 minutach.

 

Postawię na PSN.

Odnośnik do komentarza

@Paolo - GameOne i TwojeGranie (obydwa na Politechnicznej) miały dość sporo Crashów - ja bez problemu zaopatrzyłem się w tym drugim około godziny 14:00.

 

Po 17 szukałem w Gdyni, bo akurat w Gdyni pracuję i nie mieli w Saturnie, ani EuroRTVAGD, ani w GameOne (w tym ostatnim wszystkie kopie rozeszły się podobno w 30 minut od dostawy), a Nintuś sprzedał zarezerwowaną mi kopię. Nie chciało mi się czekać, weekend się zbliżał, wziąłem na PSN :potter:

Odnośnik do komentarza

Do tej pory zero odzewu z media expert, ciągle widnieje status że wysyłka w drodze do sklepu, już z biurem się ontaktowałem mailowo i przez fb i na razie odpisują, że może jakiś techniczny problem nosz k...wa mać. Będę im truł do upadłego bo to jakieś jaja a pre order składany 11 czerwca.

Odnośnik do komentarza

Można ale sprawa toczy się już na poważnie i nie odpuszczę tego. Grę już kupię gdzie indziej ale media expert będzie miał tłumaczenie. Przed cheilą biuro obsługi stwierdziło że gra zaginęła (status był "w drodze") transportem więc pytam jakim transportem, oni nie wiedzą tłumacząc się że producent nie przewidział takiej sprzedaży ale skoro jest produkt w drodze to czekam na wyjaśnienia. Wiem że walą w kulki ale niech się tłumaczą z kłamstw

Odnośnik do komentarza

Ale co te typy z ME mają się tobie tłumaczyć? xd Ktoś im tam jakiś informatyk wystawił Crasha na stronce, ty to zamówiłeś i się okazało, że nie dostali tyle kopii ile by chcieli i teraz przez telefon będziesz się wykłócał z typami, którzy nie mają z tym nic wspólnego. Weź idź kup gdzie indziej i nie rób cyrków xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale co te typy z ME mają się tobie tłumaczyć? xd Ktoś im tam jakiś informatyk wystawił Crasha na stronce, ty to zamówiłeś i się okazało, że nie dostali tyle kopii ile by chcieli i teraz przez telefon będziesz się wykłócał z typami, którzy nie mają z tym nic wspólnego. Weź idź kup gdzie indziej i nie rób cyrków xd

No nie do końca tak było, dostałem maila z obsługi klienta, że gra jest w drodze i żebym czekał na sms w celu odbioru, status się zgadza cały czas, telefon z centrum obsługi i tekst że zagineła po drodze, drugi telefon z ogólnego że sprawa idzie przez nich na reklamację i się tym zajmią. Nie wykłucam się z ludźmi z infolinii a próbuję ustalić na jakim etapie zagineła i czy mam czekać na reklamacje czy odwołanie ale skoro Pani na maila pisze że mam czekać bo jest w drodze to czekam :) na info dalej. Tutaj chodzi mi o podejście do klienta bo jak każdy z nas będzie dawał się rucha..c i machał ręką to będziemy rżnięci na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza

Bo miałem zamówione w media expert i 29 czerwca czyli dzień przed premierą dostałem informacje że gra jest już w drodze i że mam czekać na smsa więc w piątek 30 czerwca czekałem zresztą to chyba normalne. Czekałem do 18 i nic, więc dzwonię w sobotę czy jest szansa że gra dziś będzie, dostałem odpowiedź że jak najbardziej, w sobotę dupa no ale jestem cierpliwy, przecież nie będę jechał po grę do innego sklepu skoro zamówienie lada moment będzie. W poniedziałek byłem pewny że odbiorę (akurat byłem w pracy do wtorku wieczora) więc czekałem. We wtorek dopiero zacząłem się kontaktować w sprawie dostarczenia gry i się zaczeło.... W międzyczasie cenę gry podniesiono i w sklepach żadnych nie można kupić. Dziś reklamacja na kilku płaszczyznach się toczy ale bardziej dochodzą do tego gdzie obecnie jest ta gra bo widnieje u nich że 30 wyjechała ich transportem do wybranego przeze mnie sklepu.

Odnośnik do komentarza

A ja, jak panisko, na facebookowej stronie pewnego sklepiku zaklepałem sobie jedną kopię i w piątek, około 13:30 łaskawie ruszyłem swoje cztery litery na miejsce.

Później wróciłem do domu i przez dwa dni nawet folii nie zerwałem, bo tak naprawdę to jechałem po ELITE Dangerous  :kaz:

Nie to, żebym chciał Cię wkoorviać, ale ogólnie zawsze preferuję wyprawę do sklepów od zamawiania hooywiegdzie. No chyba, że ktoś z małej mieścinki i wyboru nie ma - wtedy zamawianie ma sens. Albo gra niszowa, jak NieR Automata ostatnio - duże miasto mnie w tym przypadku nie uratowało - nie było NIGDZIE :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy jest problem z dostępnością czy nie tego U ale Kalisz, Empik, Galeria Tęcza - dostali 4 szt. Rabat 20% nie wchodzi na gry i doładowania xD (chciałem 2x100 zł PSN kupić pod PS+  :cebula: i tego Uncharted ZD). To się przejechałem xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...