Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

W Thumpera to grałem tak, że nie przeszedłem do kolejnej sekcji póki poprzedniej nie zaliczyłem na S. 4 poziom to jeszcze mi się udało i po trudach, znojach oraz sztywnym karku mam S, ale na piątym utknąłem jakoś w połowie i w sumie już od miesięcy nie wróciłem do gry. Więc odpowiadając na Twoje pytanie: tak, piąty jest trudniejszy niż czwarty i domyślam się, że w kolejnych również wzrasta stopień trudności. Domyślam się też, że platyna to zadanie trochę dla masochistów, chyba że masz ponadprzeciętną koordynację i refleks.
No ja tez tak gralem do polowy 4 poziomu ale odpuściłem.
Tu powinny być poziomy trudności jak w dj hero np.
Ciężko mówić tu o graniu dla relaksu a szkoda.
Podejrzewam ze samo przejście(9lev) będzie wyzwaniem.
Co do pistoletów z ps3 to tez o tym myślałem tylko czy tam sa przyciski do poruszania przeładowania itd?
Jednak po coś tworzy sie tego dedykowanego aima.
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
Godzinę temu, creatinfreak napisał:

Znowu chodzi mi po głowie sprzedaż xboxa i kupno vr :dog:

Prośba: podajcie mi 10 powodów (czytaj gier), dla których warto kupić playstation vr. I czy jest na tyle kontentu, że po miesiącu nie sprzedam hełmu? 

Hm, na 2019 zapowiedziane sa m in. Ace Combat, Dreams, Ghost Giant, Star Child, Falcon Age wiec costam nowego sie pojawi. Pytanie czy uda sie utrzymac wysoka jakosc tytulow, miejmy nadzieje ze tak.

VR to wciaz tylko dodatek do PS4 wiec nie wiem czy oplaca sie sprzedawac konsole zeby kupic, musisz podjac decyzje samemu.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, II KoBik II napisał:

Gdyby ktos miał obawy o VR w RE7 to potwierdzam. Wszystkie DLC sa rowniez dla okularów. Bo z opisu na PSN nie jest jasno opisane i wydaje sie, jakby niektóre tylko dodatki były pod VR. Sa wszystkie :kaz:

Stary Twoja podjara i testy kumpla zaczynają mnie niezdrowo przekonywać by grę kupić. Na razie trzymam się twardo kupki backloga.

@creatinfreak

Jsk widzisz drugi raz RE7 na VR robi robotę, do tego Astrobot, Superhot, Doom, wg mnie Statik, innych Moss to gierki dla których warto mieć ten sprzęt.

Sequel London Heist bedzie pewnie dobry bo demo w VR Worlds też robi...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja juz olalem chwilowo backlog bo najzwyczajniej sie nie chce. RDR2 rozmemłane na 3 chapterku, AC Oddysey poszło do żyda bo nawet nie chce mi sie myśleć o bieganiu po mapie w te i w tamte bez celu. 

 

Jak oglądam topki na VR to jest tego troche a 2019 wcale nie biedniejszy pod wzgledem gierek. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, creatinfreak napisał:

To teraz jeszcze jak rozróżnić v1 od v2 bo tylko skrzynka od v2 podaje hdr dalej, a jest mi to niezbędne, nie będę co chwila zmieniać kabla. 

Kupuj ten Megapack z 5 grami za 949 zł to na pewno jest V2.

Poza tym na pudelku jest info. Sprzęt - gogle mają od dołu kółeczko do sterowania głośnością a nie na kablu (jak było w V1). Skrzynka jest inna - w V1 była ruchoma w części gdzie podpinało się kable HDMI. Jeszcze same gogle z boku na pałąku są takie... gumki na trzymanie słuchawek dousznych.

Odnośnik do komentarza

Nie jest 1-1 Ale wymaga podstawki dc i chyba sezon passa. Wyścigi są inne niż w podstawce.

Ja cisne w astrobota nie mogę wyjść z podziwu jaka ta gra jest genialna. 

 

Też tak macie że normalne gierki już nie dają funu? Baklog mam taki że matkoboskoczestchowsko a nie mam ochoty nic odpalac poza vr. Skończę astro to biorę się za re7.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mozi napisał:

Nie jest 1-1 Ale wymaga podstawki dc i chyba sezon passa. Wyścigi są inne niż w podstawce.

No chyba nie bo kupiłem pudełko VR więc liczę, że to już będzie cała gra. Tylko zastanawiałem się czy skoro cyfrowo VR to było rozszerzenie (dziś chyba już niedostępne na PSN) to czy pudełko zawierać będzie też podstawkę. To chyba na razie zostawię sobie zwykłą wersję - praktycznie nie grałem w to.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

Pożyczyłem vr od kolegi i próbuje przechodzić RE7, ale jak dla mnie to chyba zbyt mocne. 

 

No mi zostaly juz tylko dodatkow pare. Ja tam dalej mam leb rozyebany jaki fun mi daja ta gra i jeszcze to celowanie głową :banderas:

Odpalilem ostatnio na boksie Evil Within, naciskam AIMa i ruszam głową żeby celowac xD ja ebie, przeciez to jest genialne. Majac kamerke powinno byc to jako ficzer bo precyzja niemal jak na myszce. W takie fpsy na konsoli to by sie pięknie kosilo na multi. 

 

Mozi ja tak mam caly czas od memontu zakupu :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak czytam że można odpalić PSvr podłączając do pcta. Link poniżej

https://www.trinusvirtualreality.com/psvr/

Wychodzi na to że jedyny wymóg to gra musi obsłużyć kontroler a są na steamie gry których nie ma na ps4. Np:

Hellblade: Senua's Sacrifice VR Edition

Project CARS 1 i 2

Serious Sam (1,2)

Doom 3 (nie oficjalnie)

Nie mam mocarnego pieca ale może ktoś testował?

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...