Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, second napisał:

Jakich słuchawek używacie z goglami?

No ja tam na Goldach śmigam, ale żaden ze mnie autorytet w tej dziedzinie - nie zgłębiałem tematu przed zakupem, wziąłem je czysto spontanicznie i w ogóle nie narzekam. W tej cenie pewnie można wyrwać coś lepszego, ale nigdy się specjalnie tematem słuchawek nie jarałem. Ważne, że można je używać z VR.

37 minut temu, raven_raven napisał:

Beat Saber jest tak nieziemsko dobre, o ja pi,erdole O_o

giphy.gif

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zgłębiłem temat słuchawek do PS VR i dowiedziałem się, że jest tylko jedno sensowne rozwiązanie: słuchawki stereo podłączone na jacku do gogli. Słuchawki 7.1 nie mają tutaj żadnej racji bytu ze względu na technologię 3d positional audio, która zadziała tylko na słuchawkach stereo podłączonych jackiem do gogli. Czyli chyba najlepiej zainwestować po prostu w dobre studyjne słuchawki stereo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pogralem troche na move i no szału nie ma.
Granie w skyrim to katorga jak dla mnie, pad o wiele wygodniej.
Owszem strzelanie z łuku czy czary fajnie wypadają ale juz zwykle machanie mieczykiem mi nie robi.
Poruszanie sie srednio, menusy itd srednio.
Idzie przywyknąć ale ja jednak zostanę przy padzie, dużo szybciej i wygodniej.
Co innego rush of blood tu movey spisuja sie fantastycznie.
Tak naprawdę do tej pory te gry co przeszedłem i ktore najbardziej robią to move zbędny.
Trzeba by kupić superhot i saber beat.
W sumie zanim ktoś kupi movey to radzę sie zastanowić, w co ma zamiar grać bo może sie okazać że są kompletnie zbędne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja cisnę w astro bota. Ta gra jest niesamowita i do tego idealna dla mnie - można w nią pykać sesjami po 20-30 minut (1,2 levele). Kończę już 5 świat i bedę wracał poszukać to co ominąłem + challenge. Sprawdziłem praktycznie wszystko warte ogrania ale ta gra to dla mnie póki co nr 1. Teraz biorę się za RE7 i bedę przegryzał beat saberem. 

Edyta - pytanie o Superhot VR - warto? Trzeba łazić po pokoju?

 

Edytowane przez mozi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde ja tego Superhota spróbowałem i sam nie wiem, nie siadło aż tak bardzo :/. Beat Saber dużo lepsze jeśli chodzi o gry pod Move’y moim zdaniem. Chodzenia nie ma, czasami trzeba się schylić albo wychylić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cóż, Superhota też się da przejść bez chodzenia (hehe, śmiesznie brzmi). To znaczy wypada to wtedy trochę nienaturalnie i utrudnia sprawę (lecące w twoją stronę kule), ale spokojnie da się wszystko zaliczyć w oparciu na wychylaniu się i kucaniu. Schody mogą się zacząć przy dodatkowych trybach.

Beat Saber oczywiście lepszy pod Move, ale Superhot zaraz za nim. IMO.

Odnośnik do komentarza

Tylko mowa o beat saber, skyrim i superhot, a coś więcej? 

https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/accessories/controller--headset---playstation-camera/ps-move-ps-vr-aim-compatible-games/

 

Niby jest lista, ale co z tych gier jest naprawdę warte ogrania. Szczerze to wcześniej jakoś zabardzo się nie przygladałem co wychodzi na vr, a co dopiero jakie kontrolery obsługuje. 

Odnośnik do komentarza
Tylko mowa o beat saber, skyrim i superhot, a coś więcej? 
https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/accessories/controller--headset---playstation-camera/ps-move-ps-vr-aim-compatible-games/
 
Niby jest lista, ale co z tych gier jest naprawdę warte ogrania. Szczerze to wcześniej jakoś zabardzo się nie przygladałem co wychodzi na vr, a co dopiero jakie kontrolery obsługuje. 


Move to podstawa do większej immersji w grach, ja bym się nawet nie zastanawiał.
Odnośnik do komentarza

Dobra vr i dildosy zamówione. Teraz gierki :D co by tu  na początek ze styczniowej promocji łyknąć? Najlepiej poniżej 50zł (taka moja niepisana zasada co do cyfry). Jakieś astro, superhot czy robinson to raczej w pudełku będę celował. 

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

Sprawdź demka na storze - jest rez i statik. Mi np rez nie przypasił wiec sugeruję spróbować zanim zaczniesz zakupy. 

Superhot jest extra ale z tego co pamietam to np krukowi nie przypasował. Wczroaj też np kupiłem I expect you to die - taki escape room z otoczką 007 - fajne to to. 

Edit - rez jest w pakiecie VR demo disc 1 lub 2. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Lekka przesada ten podnozek, ale coz nie takie rzeczy sie sprzedawaly.

Odnosnie tego co warto ograc na VR to obok Astro, Wipeout, nalezy na pewno dodac RE7 ( XD ) i moim zdaniem Skyrim VR. Dooma jeszcze nie kupilem, jakies opinie ?

Wy tez macie tak, jak gracie na VR, ze podczas gry macie sto pomyslow na sekunde co moznaby dodac, ulepszyc ? Przeciez zeby sam widok tego co sie dzieje z padem w Astro tak robil, ze czlowiek sie pilnuje zeby zawsze miec akurat pod ekranem, czemu ta gra nie byla na premiere sprzetu !?!?!?:[

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Resident świetna giera - zwłaszcza jak gram na stojąco i widzę typów w skali 1:1 :)

Każdy symulator chodzenia powinien mieć tryb VR.

creatinfreak: na razie się wstrzymaj z tym AIMem, pewnie jeszcze potanieje, a i pojawi się więcej gier. A pewnie masz jeszcze kilka starych gier do ukończenia. 

Mnie zastanawia, czy ten karabinek z PS3, też by był kompatybilny. W sumie pewnie tak, wszak to tylko obudowa, a kosztuje ułamek kwoty jak z AIMa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...