Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na szczęście nie ma problemu a jechane było od Wipoeouta po Demko call of duty. Grafa imo jest wystarczająca. 

Średnio natmiast wyglada bluray 3D. Obraz ma jakość jak z słabegpo ripa. Nie wiem czemu. 

A jak macie ustawione wielkość ekranu? Ja ustawiłem teraz na large i jest fajniej. 

Odnośnik do komentarza

Ja czasami miewałem napady FPSowych mdłości, ale to zależało od dnia. Mówię o "płaskich" grach. Raz zmulił mnie Wolfenstein NO, innym razem śmigałem w nowego Dooma (przecież niezwykle dynamicznego) długo, bez zająknięcia i z przyjemnością. Jak to wypada ze mną na VR? Też różnie. Strzelanki i chodzonki z płynnym ruchem mogę ogrywać, choć nie mogę przesadzać z długością sesji, bo to grozi psychicznym urazem do gry i ciężko będzie mi do niej wrócić. Mam też wrażenie, że z każdym miesiącem coraz lepiej to znoszę. Gorzej jest w przypadku gier latanych i wiecie - kosmicznych strzelanin w rodzaju EVE, czy też tej jednej z zestawu Worlds (Scavenger Odyssey, jeśli się nie mylę). Zbyt wiele osi ruchu mnie niszczy, więc tego typu gier unikam i zazwyczaj nawet nie odpalam dem. 

Co jednak nie zmienia faktu, że VR ma wystarczająco dużo do zaproponowania tych zupełnie nieinwazyjnych gier, które błędnikowi krzywdy nie robią, albo robią to w delikatny, czuły wręcz sposób. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, II KoBik II napisał:

Sprawdzalem film ale nie robi mi to w ogole. Pierdoła. VR to granie, gdzie jest się w grze. :kaz:

Odpal sobie YouTube w wersji VR. Jest tam naprawdę sporo zayebistych filmików. National Geographic, GO PRO(narty, snowboard, surfing)itp. Polecam też skok base jump z Burj Khalifa. Ja czasami zamiast grac to potrafiłem godzinami oglądać tego typu filmiki.

A tak zmieniając temat to właśnie kupiłem w MM The Persistance za 79 zyla. Bardzo dobra cena. Warto!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dobra pany, udało mi się umówić vr na wtorek i środę, więc myślę że dobre kilka godzin uda mi się potestować. Co polecacie na pierwszy efekt wow? Na pewno jutro pojadę i kupię Until Dawn: Rush of Blood. Gra za grosze, krótka i raczej chwalona. Co jeszcze można fajnego ograć w miarę szybko i najlepiej za darmo (lub pół darmo ;))?

Odnośnik do komentarza

Rush of blood właśnie ogrywam, szału nie ma.
Solidny rail shooter i tyle, no scarey jumpy robią ok ale dla mnie nie jest to gra 1 wyboru.
Zdecydowanie bardziej wole zwiedzac/odkrywać jakieś światy.
Tak czy siak przejdę ją zostały 3 krótkie etapy(gram na szalonym poziomie trudnosci)
A jutro wjeżdża batman thumper i dirt rally.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Schranz1985 napisał:

Rush of blood właśnie ogrywam, szału nie ma.
Solidny rail shooter i tyle, no scarey jumpy robią ok ale dla mnie nie jest to gra 1 wyboru.
Zdecydowanie bardziej wole zwiedzac/odkrywać jakieś światy.
Tak czy siak przejdę ją zostały 3 krótkie etapy(gram na szalonym poziomie trudnosci)
A jutro wjeżdża batman thumper i dirt rally.

 

A masz kiere, czy tego dirta na padzie będziesz ogrywać? 

Odnośnik do komentarza

grałem w demo residenta i bardzo fajnie to rozwiązali. Czułem że jest pewnie odwrócony od telewizora - jedynie po dźwiękach z Tv.
Jak stałem (fizycznie) i w grze szedłem do przodu to ok, ale jak się cofałem, to były trochę mdłości. Dziwiło mnie że kamera niby płynna, ale nie ma tych ruchów przy chodzie (np. płynniutko schodzimy ze schodów). Może to i dobrze, bo było rzygańsko? Miałem wrażenie jakbym się poruszał na tym:
elektryczny-pojazd-dwukolowy-airwheel-s3

:)))

Odnośnik do komentarza

Po jakim dźwięku w tv? re7 tylko na sluchawkach,ty masz sie odciąć całkowicie od świata, demko słabe nic nie pokazuje tak naprawdę.

Tak w dirta będę grał na padzie.
Właśnie wróciłem ze Skyrima, tam to dopiero postać zapyerdala, re7 to spacerek(jest przedmiot zwiekszajacy prędkość chodzenia na szczęście ale to w ng)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie jaka wersja gogli jest tutaj? https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gogle-wirtualnej-rzeczywistosci-sony-playstation-vr-playstation-camera-v2-the-elder-scrolls-v-skyrim-vr-astrobot-rescue-missi 

Bo sprzedawca nie był mi w stanie odpowiedzieć. W ogóle jakie są różnice między v1 a v2? Bo tam mi tylko powiedzieli, że v2 ma HDR.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...