Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

SPORO przecen na gry PSVR na Store. Rzadkość taka wrzutka. 

PS Store przecena gier VR (25.08 - 08.09) PS4 PS5 - Doom, Ghost Giant, Iron Man, Persona 3/5 Dancing, Red Matter, Sprint Vector i inne
https://www.pepper.pl/promocje/ps-store-przecena-gier-vr-2508-0809-ps4-ps5-doom-ghost-giant-iron-man-persona-35-dancing-red-matter-sprint-vector-i-inne-429416?utm_source=mappshare&utm_medium=referral&utm_content=429416&utm_campaign=2021-08-25

 

Ja polecam od siebie mocno STATIK za 20 zł (must have za tę cenę), wezmę chyba Doom 3 VR (VFR też w dobrej cenie 20 zł). Zastanawiam się nad Gorn, PINBALL FX Ultimate bundle za ok 40 zł każda. 

Trochę tego jest do przejrzenia. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z was ma zamocowaną kamerkę inaczej niż na krawędzi telewizora, na jakimś statywie, selfie sticku? Zmieniłem TV i ustawienie kamery na nim nie wchodzi w grę, nie mam miejsca przed nim miejsca na VRowe wygibasy. Potrzebuję żeby kamerka patrzyła w inną stronę. Do tej pory jak miałem mniejszy telewizor to po prostu obracałem cały telewizor w stronę gdzie mam więcej miejsca :D

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza

2.20 bardziej. Ja stoję jakieś 1,5 - 2m od tv. W kamerce widzę siebie całego i mogę ręce podnieść całkiem do gory. Do beat saber czy superhot itp idealne warunki.
Problem jest tylko jak jest gra w której się siedzi. Wtedy kanapę mam ciut za daleko i muszę kam dać na dół pod TV i usiąść bliżej.

Wiadomo to optyczny tracking i u każdego inaczej będzie łapać.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za fotki, też coś takiego zrobię, tylko wykorzystam jakiś statyw do telefonu, żeby stało na meblu.

 

Też mi się wydaje, że im wyżej jest kamera tym lepiej, aby obejmowała duży obszar, na pewno się przydaje przy schylaniu. Mam nadzieję, że jak ustawię wyżej to może coś się poprawi w kwestii odwzorowania mojej pozycji w grze. Teraz praktycznie zawsze miałem tak, że po kilkunastu minutach grania, moja pozycja w grze przemieszczała się w bok, nie mogłem tego wyśrodkować obrazu na wprost do kamery poprzez trzymanie Options, zawsze tak jakby musiałem patrzeć tak jaby w bok, a nie w stronę kamery. Do tego różdżki albo pad nie były w miejscu, w którym powinny być i nic się już z tym nie dało zrobić.

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza

Wziąłem Dooma 3 VR. Chciałem wręcz kupić na premierę, więc teraz za 50% ceny z PSN wziąłem. Odpaliłem i graficznie to gra z 2005 roku czy kiedy to powstało. No ale na Aimie gra się fajnie, jest trochę creepy, bo grafika już nie straszy ale klimat jakichś krzyków w radio czy wyskakujących przez drzwi stworów jest. Na razie jest spoko ale już dość retro, tyle że w VR. 

 

Chcę wziąć jeszcze PINBALL FX2 VR i zastanawiam się czy będzie ok na moich PS goglach. Jednak rozdzielczość może spowodować mały dyskomfort, choć Rysław kiedyś na swoim kanale chyba mocno polecał. Jest 7 stołów za jakieś 37 zł. Ktoś grał? 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, qraq_pk napisał:

@tymi334 ...no jeżeli w ogóle się nie włączają te lampki, to gogle działać nie będą. W grze też nie działają? bo czasem świecą tylko tylne jak gogle sa "w trybie czuwania".

naczy z tego co zobaczyłem to normalnie steam vr i tent test się wyświetla.

Lecz gdy odpaliłem war thundera to nagle google zaczeły świrować z pozycją

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

51582591646_d609c1b3ee_h.jpg

Cytat

And to celebrate this PS VR milestone, we wanted to give a special thank you to PlayStation fans: Starting in November, PlayStation Plus members will get three PS VR bonus games for no extra charge. Stay tuned for more details in the PlayStation Plus update in the next few weeks.

https://blog.playstation.com/2021/10/13/celebrating-five-years-of-playstation-vr/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy mam to rozumieć, że co miesiąc dostanę 3 gry VR do Plusa? Czy w kolejnych miesiącach w sumie 3 gry, bo nie kumam. 

I tak ekstra. Ta grafika z d. bo nie pasuje ani Rec Room ani PSVR Worlds... 

E. Już wiem to niby najchętniej grane tytuły. 

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...