Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

do tych co kupili na PS4 i Xboxa - jak z framerate, dużo dropów poniżej 30fps?

pobrało już wam tego patcha 900mb?

 

bo widze jeden obóz i drugi subiektywnie narzeka, 15fps na cut-scenkach na Xboxie, średnio 20fps na PS4 WTF !!

Total Biscuit pisze, że na jego 970GTX SLI nie ma nawet 60fps

 

https://account.xbox.com/sv-SE/gameclip/087a7707-c571-4dbe-ab8c-576fd4412384?gamertag=FbtmoPenguins&scid=03a80100-9ff3-46ea-be76-e00e7fe465df

http://www.nowgamer.com/assassins-creed-unity-framerate-is-atrocious/

http://www.reddit.com/r/xboxone/comments/2ly3x9/discussion_thread_assassins_creed_unity/

 

 

ChevChelios dziś jest światowa premiera i wszystkie platformy mogą grać Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Jak ten Paryż wygląda z wierzy i jaa pitole, muszę nabyć kopie gry jak najszybciej. Tutaj już czuć że to next gen.

 

ja też chciałem kupić, ale te dropy fps są niepokojące, ogrywam póki co Wolfa, skończe i zobacze jak sytuacja będzie wyglądała

4 tytuły wychodzą w tym miesiącu zawsze coś sie wybierze

Odnośnik do komentarza

Patrząc po day 1 patch i listę fixów jakie zawiera to pewnie w najbliższym czasie wyjdzie jeszcze jeden który naprawi resztę. Po za fpsami zauważyłem że Arno przenika przez tłum momentami modele lekko nadchodzą na siebie (chociaż może to wina streamu)

 

tutaj część bugów jakie już stwierdzono, a pewnie będzie więcej

http://uk.ign.com/blogs/jdavisign/2014/11/11/8-real-things-i-experienced-in-assassins-creed-unity/

 

zapewne będzie kolejny patch na dniach poprawiający fps, ale spokojnie poczekam 5-7dni an rozwój sytuacji, to w końcu Ubisoft :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Podobno Unity to najlepszy Asasyn w historii serii. O ja Cię!

Tak tak...

Kotaku podaje:

To nie jest gra Ubisoftu. Pokazywali możliwości nowego silnika gry, tylko po to, by ostatecznie produkcja okazała się frustrująca, powtarzalna i nudna.

Seria Assassin's Creed cieszy mnie od dawna. Jednak każda seria może zrobić sobie rok przerwy i mam nadzieję, że następnym razem Ubi wyda lepszą grę. Ale w tym roku zdecydowanie odradzam zakup tej gry - pierwszy raz w mojej karierze.

Natomiast Polygon:

Składniki by stworzyć coś spektakularnego na PS4 i Xboksie One są. Ale zadanie polegające na stworzenie czegoś, co wygląda i brzmi jak gra nowej generacji nie wyszło Ubisoftowi, a należy doliczyć do tego błędy gnębiące serię od dawna. Do tego dodajemy słabą historię i niesamowicie długą listę problemów technicznych i widzimy, że Unity nie do końca jest świeżym startem.

 

Liczyłem na dobrą historię a pobiegać za 250 zł to sobie mogę wokół bloku. Myślałem, ze te wszystkie wczesne gameplaye gdzie gra się cięła niemiłosiernie to wczesny build ale chyba jednak nie. Sorry no bonus.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś, kto grał więcej niż w dwie gry na PS4 i ogólnie jest fanem AC powiedzieć, czy warto wymienić CoD: AW na nowego asasyna? :P

Moim zdaniem, jeszcze nie. Spadki do 20fpsów aktualnie dyskwalifikują tę grę (przynajmniej dla mnie). Dopóki to nie będzie poprawione nie mam zamiar jej kupować. I żeby nie było - jestem fanem AC, poprzednie wersje łykałem podczas premiery i ogrywałem nawet po kilka razy. Na tę część też czekałem ale w związku z tym, że będę miał w co grać - GTA, DA:I, FC4, ta odsłona może poczekać na kilka patchy...

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...