Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

ja zastanawiam sie nad wymiana wersji PS3 > PS4 w gamestopie, z 50% zniżka.

podoba mi sie ta zagrywka, ale nie chce stracić ekskluzywnego opakowania z kolekcjonerki, ktore wg mnie jest wypasne.

muszę to przemyśleć.

 

za(pipi) puste pudełko od używki w Gamestopie i od razu cisnij wymieniać. Pudełko z kolekcjonerki zostaw w domu :) 

Odnośnik do komentarza

 

 

By dodali w końcu jakiś nowy tryb rozgrywki, a nie tylko ciągle zalewają nas mapami.

Ja chciałbym wreszcie jakąś darmową mapę, bo te już mi się powoli nudzą :confused:

 

Przy Uncharted 3 udostępnili wszystkie mapy po 2 latach, więc musisz jeszcze pewnie z rok poczekać.

 

Do tego czasu to już mi się nie będzie chciało do gry wracać tak jak było z Uncharted.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

By dodali w końcu jakiś nowy tryb rozgrywki, a nie tylko ciągle zalewają nas mapami.

Ja chciałbym wreszcie jakąś darmową mapę, bo te już mi się powoli nudzą :confused:

 

Przy Uncharted 3 udostępnili wszystkie mapy po 2 latach, więc musisz jeszcze pewnie z rok poczekać.

 

Do tego czasu to już mi się nie będzie chciało do gry wracać tak jak było z Uncharted.

 

Jesteś w takim razie w bardzo tudnej sytuacji. Chyba nie mogę Ci pomóc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak będziecie grać w TLOU HD? Gorsze cienie i 60fps czy jednak lepsza grafika ale z 30fps ?

 

 

http://www.craveonline.co.uk/gaming/articles/731411-the-30-fps-lock-in-the-last-of-us-remastered-enables-higher-quality-shadows-in-game

 

Original Story: We’ve just received our review copy of The Last of Us Remastered, and can confirm that there’s a benefit to playing with the 30 frames per second lock enabled (accessible via the Display Options). If you enable this option, not only will the frame rate never dip below 30 throughout your experience, but “higher quality shadows in-game” will be enabled.

 

So, you have a big decision to make. Do you play the game at 60 FPS? Or do you play it at 30 FPS with a better visual experience? If you decide to play without the 30 FPS lock, the framerate may dip below 60 during certain sections of the game.

 

News by Maciomaniak

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra się lepiej w 60 klatkach, no chyba, że ktoś woli wiekszy lag w sterowaniu/dłuzszy czas reakcji postaci.

 

dokładnie!

przeszedłem Infamous w 30fps i usiadłem zaraz do Tomb Raider w 60fps, różnica bardzo duża, czuje sie jakby efekt filmowy

wszystko jest mega płynne

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...