Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomnę jednymi z nagród BAFTA game award 2014 było #1 dla gry aktorskiej Troya Bakera i Ashley Johnson (główni bohaterowie). To plus głos Nolana Northa z serii Un, którego za chooja tam nie poznacie jest chyba najlepszą rekomendacją za wybiorem oryginału. Filmy z oskarowymi rolami też wolicie oglądać z głosem Piotra Fronczewskiego?

 

A Ty widziałeś kiedyś film oskarowy z głosem Piotra Fronczewskiego ? Filmy zawsze oglądam w oryginalnej wersji plus ewentualnie napisy. Natomiast zawsze ciesze się jak gry wychodzą w wersjach PL, ponieważ pamiętam czasy jak kompletnie nawet nikt nie marzył, żeby gra była wydana w naszym ojczystym języku. Nie jesteśmy republiką bananową, żeby nie mieć własnego języka w grach. Zresztą wydania gier w dzisiejszych czasach w języku polskim to coraz częstsza praktyka, więc nie ma się o co spinać. Zawsze masz wybór.

Odnośnik do komentarza

Po dwóch przejściach na PS3, skończyłem survivala na PS4 i zabieram się za survival +. Uwielbiam ten tytuł, historię i postacie. Żadna inna gra w ostatnich latach nie dała takich emocji, wiarygodnych bohaterów i przemegafachowego klimatu oraz OST. A sam survival to duże przerysowanie w oczach ludzi, którzy robią dramę jaki to on trudny. Spokojnie można sobie odłożyć broni i bezstresowo przechodzić. Po jednym, czy dwóch przejściach wcześniej, zasiadając do survivala nie powinno być problemów. Sam wręcz się dziwiłem, że tak łatwo poleciałem w kilku momentach (killroomy pod koniec szczególnie). Ja nie wiem jak można powiedzieć, że jakieś Hejlo, czy GTA czy cokolwiek innego jest od tego lepsze.

Odnośnik do komentarza

Ja już nie miałem jak ograć na poprzedniej generacji, więc wersja na Ps4 była (spodziewanym) zbawianiem. Co tu dużo mówić, miałem pisać posta-giganta i rozpływać się nad formalnymi rozwiązaniami związanymi z prowadzeniem narracji.  Nad scenariuszem ze świetnie poprowadzonymi postaciami, zarówno głównymi jak tymi "w drugim unicie", nad tym, że Bioware powinno się uczyć jak prowadzić postać o innych skłonnościach seksualnych itd.

Samej gry jeszcze nie skończyłem, został ostatni fragmencik przed Epilogiem, a już teraz wiem, że dla mnie to jedna z GOTG.

Pewnie owe nieukończenie uchroniło was przed pierwotną długością posta (był naprawdę długi, podszyty moimi skłonnościami do analizy filmowej i odwołaniami popkultorowymi).

Cóż, pewnie po skończeniu będzie 10/10. Nie widzę innej opcji.

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Udało się tyle czasu uniknąć spoilerów, jeszcze tylko muszę uniknąć jak gra dziewczyna, bo jest tuż przede mną.  W ogóle to związek z dziewczyną-graczem ma właśnie ten jeden minus, musimy tak kombinować, żeby niespoilować sobie gier, co bywa trudne wynajmując małe mieszkanie.

W przyszłym tygodniu skończę(oby), to opiszę wrażenie po epilogu :)
 

Odnośnik do komentarza

Brutalna rzeczywistość pękła ;-) W sumie to było podobnie jak na survivalu z ps3 tylko jeszcze ciut trudniej. Swoją drogą granie na tym poziomie trudności polecam tylko tym, którzy już przeszli grę - wiele momentów gra

się bez strzelania za wszelką cenę, z czego wychodzą komiczne sytuacje - gracz aby oszczędzać amunicję czeka aż Tess/Bill/Ellie sami zaciukają przeciwnika ;-)

Początkującym polecam z czystym sumieniem poziom Hard - idealnie wyważony jeśli chodzi o ilość znalezionych itemów, a mimo to rajcownie wymagający.

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Też niedawno skończyłem zremastwrowane TLOU (na ps3 nie ograłem, po zmianie warty na rynku konsol, czekałem na ps4 version.)

 

Zakończenie takie trochę urwane i bez przytupu (za mało wybuchów hehe ;-) ) ale, mnie osobiście, satysfakcjonujące. Zważywszy, że sednem gry była relacja między dwoma osobami, takie rozwiązanie uważam za słuszne.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do tych co ukończyli TLoU: R. Jestem w połowie gry podczas przechodzenia na Przetrwanie + Chodzi mi o to, czy jak przejdę na tym poziomie, to później będę mógł wybierać same rozdziały i dozbierać rzeczy, które przeoczyłem ?

 

Tak, nawet będziesz mógł obniżyć poziom trudności. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...