Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Te "comeback'i" to zmora w tej grze...kolesie robią sobie "bulid'y" z perkami, które ułatwiają rozgrywkę gdy grasz samotnie, następnie cały mecz specjalnie zbierają łomot (co psuje strasznie grę gdy trafisz takiego w drużynie) i biegają tylko po paczkach, z których więcej wypada (bo dostają cięgna). Zwróć uwagę na to ile on ma zasobów na początku filmiku, grając normalnie w życiu tyle nie uzbierasz. No, ale później może się pochwalić efektownym filmikiem, który dla laika wygląda jakby był nie wiadomo jakim wymiataczem.

Odnośnik do komentarza

@Kondeer

no to spróbuj tak polatać sam przeciw kumatym graczom trzymającym się non stop w 3-4 typa. kwestia perków? pay to win? no na pewno styknie.

za takimi typami chodzi się 10 metrów z tyłu cały czas i dostowuje do ich roli, albo gra w full party zwyczajnie ich nie zapraszając. 

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Jest perk stabilizujący strzelanie z strzelb myśliwskich i snajperek z lunetą. Strzelec Wyborowy czy jakoś tak. 

Pojedyncze perki nie są jakoś zabójcze ale umiejętne połączenie kilku daje spore pole do zabawy. Np. sporo ludzi biega z połączeniem perków Cover Training (to ten z maską) i Crafter i/lub Bomb Expert. Pierwszy zapewnia nóż na starcie zaś drugi pozwala szybko tworzyć przedmioty. Jednak ważnym perkiem jest ostatni. Bomby wybuchają niemal natychmiast i co ważne ostatni lvl skilla niweluje ogłuszenie przez bomby dymne co przekłada się na efektywność. Zaczynasz z nożem, zbierasz trochę surowców, robisz bombę dymną z cukru i saletry i zaczynasz polowanie. Rzucasz bombę na przeciwnika i błyskawicznie podbiegasz likwidując go z noża (bo ogłuszonego można likwidować nożem nawet z przodu).Warto też tworzyć kije z ostrzem na kilku przeciwników. Jednego nożem, a drugiego pałą. Jest jeden minus. Przy likwidowaniu na pałę odsłaniasz się więc łatwo możesz zarobić koktajla Mołotova na głowę. 

Sporo spluw ze sklepu posiadają już jakiś tam lvl ulepszenia. Może Spectre (bo chyba z tego strzelał) ze sklepu posiada lvl ze stabilizacją. Nie wiem bo rzadko korzystałem z broni ze sklepu. A Spectre to automat, który najlepiej sprawdza się z bliska. Łącząc go z Strzelcem Wyborowym otrzymujesz efekt widoczny na filmiku. On miał sporo szczęścia bo przeciwnicy nie trzymali się w grupie. 

 

Co do poziomu gościa to jeszcze jest niski. Ja trafiałem na gości co mieli poziom w granicach 900. Ja spędziłem w multi trochę czasu, a mam chyba 24. 

Odnośnik do komentarza

witam miłośników tej wspaniałej gry, mam jedno pytanie odnośnie trybu online. czy jest jakaś możliwość zdobycia tych pkt które wykorzystujemy do tworzenia swojej postaci? bo chcialbym ulepszyć perki ale niestety nie mogę. zapewne można tylko dysponować 13 ale wole się upewnić. lvl mam 43, może to idzie tym. jeśli ma ktoś ochotę pograć to mój nick dizzle_PL , PS4. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja przechodziłem z przyjemnością, chociaż rozumiem teraz o co chodzi z tą beką z drabin. Inny wtórny element gameplayu stanowi ciągłe przeszukiwanie szuflad oraz szafek i majstrowanie apteczek. Zaskoczyło mnie ile frajdy daje walka - ponieważ nie grałem na wyższym poziomie trudności, to czasem nawet specjalnie ją wywoływałem, tylko żeby postrzelać sobie z shotguna do przeciwników.

Odnośnik do komentarza

Ta, ale teraz jestem w jakiejs miejscowce gdzie jest ich kupa i nawet Tess mowi zeby ich unikac i sie przekrasc po prostu do wyjscia. Tylko, ze ja wtedy mam wrazenie ze omine jakiejs znajdzki, a ze gram na hardzie to zbieram wszystko jak leci :) To jest w jakims markecie czy stacji metra, ciezko powiedziec bo ciemno jak w d.

Odnośnik do komentarza

Poczekalnia w metrze. Da się wyczyścić teren. Skołuj sobie mołotowa. Napisałbym ci jak pozbyć się natrętów ale kombinuj bo to daje masę radochy. A jak przyjdzie do strzelania... strzelaj celnie :)

Resztę znajdziek pozbierasz później poprzez wybór chaptera. Gra sama wymaga na hardzie i przetrwaniu zaglądanie w każdy kąt by przetrwać więc dużo nie przegapisz.

Odnośnik do komentarza

@Kondeer

no to spróbuj tak polatać sam przeciw kumatym graczom trzymającym się non stop w 3-4 typa. kwestia perków? pay to win? no na pewno styknie.

za takimi typami chodzi się 10 metrów z tyłu cały czas i dostowuje do ich roli, albo gra w full party zwyczajnie ich nie zapraszając. 

Nigdzie nie napisałem że typ nie ma skill'a, ale chodzi mi o psucie gry innym graczom. TLoU w multi to kawał świetnej DRUŻYNOWEJ rozgrywki, a jak się trafia w teamie fagas, który specjalnie traci życia żeby zrobić "comeback" to jest to nieco irytujące bo nie zawsze idzie uzbierać pełny skład 4 osobowy samych znajomych.

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Ok. Przypuszczam, że przewijała się ta kwestia nie raz jeden przez ten temat, ale chcę uniknąć wertowania kilkudziesięciu stron. Do rzeczy. Czy kupując The Last of Us REMASTERED w wersji PL(!) - z tymi oznaczeniami na pudełku, że polski dubbing itp. - użytkownik ma możliwość wyboru oryginalnego udźwiękowienia (ang) i polskich napisów? Thx for rep. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...