Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis z powodu braku nowych gier do przejścia i przejedzenia sie U4 w multi odpaliłem po raz pierwszy multi w tlou i Łomatko jakie to jest dobre :o co prawda nigdy w sieci nie przepadałem grać m.in dlatego wcześniej nie odpalałem tryby wieloosobowego w tlou, poprostu wolałem poraz kolejny przechodzić fabule i nieco odmieniła to przygoda z czwarta odsłona drejka i co tu dłużej gadać ;p bede miał w co grać na najbliższe tygodnie ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ja tez pierwszy raz ostatnio miałem styczność a grę mam od ponad 2 lat i singla robiłem 3 razy. Zrobiłem drogę świetlika zacząłem łowców i myśle ze po ok 5 tygodniach na pierwszej drodze nie czułem sie jak największy lamus ;) poprostu sprobuj. Sam byłem sceptycznie nastawiony po singlu do multi ale jak sie juz przekonałem to było naprawdę warto ;)

 

Oczywiście 5 tygodniach czasu growego;p kazdy mecz to jeden dzień

Edytowane przez kacprzak1991
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiadomo że tlou stoi singlem ale czy można się odnaleźć w multi i nie być mięsem armatnim ? Bo trochę od premiery czasu upłynęło a wstyd się przyznać że gierkę dopiero teraz będę ogrywać ;)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Można, pod warunkiem że nie będziesz się zniechęcał 4 i 3 miejscem w drużynie pod koniec meczu. Na początku zawsze lądujesz na końcu stawki mając najmniej zebranych puntów i suppllies. Ale to nie na znaczenia bo każde obalenie się liczy i daje ogromną satysfakcję. 

 

Na początku będziesz tylko odkrywać kolejne sloty do swojej postaci oraz odblokowywać kolejne umiejętności. Więc przynajmniej pierwsze 12 tygodni na tym polega dlatego trzymaj się jednego swojego sposobu na grę i nie motaj zmieniając co chwila styl gry. 

 

Dopiero podczas drugich 12 tygodni możesz zdecydować jak chcesz grać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chyba każdy dostawał bęcki na początku nie ma przebacz. Dopiero po kilku-kilkunastu meczach kiedy poznamy specyfikę gry zaczyna się ogarniać. Jestem po 5 tygodniach, multi jest miodzio ale grając z randomami nie ma presji na wynik drużyny przez co emocje trochę umykają, póki co mówię pass.

Odnośnik do komentarza

Też będę musiał się przeprosić z multi, zagrałem pare razy i dostałem takie baty z drużyną, że aż bałem się próbować dalej. Zdecydowanie to nie jest gra przystępna dla nowych.

 

graj z min. dwoma e-ziomkami na czacie głosowym, albo po prostu trzymaj się dość blisko najlepszych randomów, w matchmakingu bez drużyn. polecam też inwestycję w Tajne Szkolenie lv.3 i tłumik do broni długiej. nie będzie Pan zawiedziony końcowym produktem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na niektórych aukcjach gdzie można kopić grę na opakowaniu produktu pisze "Nie przeznaczono do sprzedaży osobno"

Skąd pochodzą takie produkty ?

 

Z zestawu z konsolą.

 

Też taką mam niestety, ale wyrwałem za 50zł, więc... Jako kolekcjonera, trochę drażni mnie jednak ten znaczek (a jeszcze bardziej to, co Sony wrzuca na okładkę, żeby ogłosić światu info o polskiej wersji językowej). Drażni mnie do tego stopnia, że ostatnio w pewnym punkcie wymiany widziałem wersję amerykańską, śliczną, nieskalaną żadnym paskudztwem (no i wersja US nie ma cenzury w multi, przynajmniej na PS3, więc remaster chyba też), ale jak już się zebrałem, żeby wymienić i dopłacić (pewnie ze stówkę musiałbym dorzucić), to już tego niestety nie było :(

 

Co do forumkowej ekipy to jestem jak najbardziej ZA :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...