Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Cena jest przesadzona w sumie fakt, nawet takie diablo z dodatkiem kosztuje 229 w preorderze co i tak jest tanie jak na blizzarda wedlug mnie. A tutaj dopierdzielili ostro jak na remaster. Co prawda wersja ps3 nie stracila mocno ceny i tu mamy dodatek juz wliczony ale mimo to powinno to kosztowac okolo 200 max 220 to by bylo ok

Odnośnik do komentarza

Ludzie przecież oficjalna cena została ustalona na 60$ czyli 180 zł. Trzeba być kretynem aby na własne życzenie dopłacać do 260 zł, czy nawet 229 w tym przypadku. 

 

Lennox, ja też się nad tym zastanawiam bo jak się zaloguje to ich serwera to teoretycznie powinny wskoczyć trofea on line za ukończone obie frakcje i tak samo za utrzymanie klanu. No i do tego zdobyte punkty supplies więc mam nadzieje że cały progres z ich serwera przeniesie się na moją PS4.

 

Bo jak nie to będzie trzeba grać całość od nowa i będzie MEGA ZA(pipi)ISCIE  :thumbsup:  :woot: I coś mi mówi że tak właśnie będzie bo np. w przypadku Tomb Raider Definitive Edition całe on line trzeba było robić od zera. 

Odnośnik do komentarza

 

Nie wierze w to że wersja pudełkowa będzie tak droga. Oczywiście polskę to wykluczam bo bydło z polaka chce zedrzeć jak najwięcej ale np. ceny w UK powinny być normalne.

Też tak sądzę. W uk cena będzie na poziomie 40 £, u nas już 250zł. Ale co za problem poczekać z miesiąc od premiery, aż cena gry spadnie?

 

Tylko pytanie za 100 pkt przykładowo w takim Zavi gra kosztuje 38F z wysyłką za friko.Jaka jest pewność ze gra bedzie w PL ?

Edytowane przez BatataPl
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

dubbing to tragedia

 

Inaczej być nie mogło w takiej grze. Wyobrażasz sobie oglądać No Country for Old Men z Tommym Lee Jonesem mówiącym głosem Wiktora Zborowskiego? :) W The Last of Us musiało to wyjść równie komicznie. A tak w ogóle to granie w tę grę w jakiejkolwiek innej wersji językowej niż angielska, to splunięcie w twarz Bakera, Johnson i reszty aktorów, którzy ustanowili tutaj nowe standardy w grach wideo.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Polski dubbing w grach ND jest akurat bardzo dobry. Chyba najlepszy na konsolach. Na pierwszy ogień ang. to oczywista oczywistość, ale pl dubbing Joela, Ellie, Billa, czy Marlene i Davida dawały radę. Żenujące są te uprzedzenia u ludzi, którzy nawet z nim nie grali.

 

Żenujące jest to, że takie ciało obce, jakim jest polski dubbing, trzeba wepchnąć do skończonego arcydzieła tylko po to, żeby jeden Polak z drugim przy kasie w Media Markt nie krzyczał na głos: "The Last of Us jest po polsku, ale trzeba czytać?!"

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...