Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Jesli chlopaki utrzymaja w wersji na PS4, taki poziom (co wydaje sie byc banalnie proste)

 

The Last of Us, developer Naughty Dog's post-apocalyptic action game, was so deeply optimized for the PlayStation 3 that porting it to the PlayStation 4 was "hell," creative director Neil Druckmann told Edge.

 

"I wish we had a button that was like ‘Turn On PS4 Mode’, but no," Druckmann said. "We expected it to be hell, and it was hell. Just getting an image onscreen, even an inferior one with the shadows broken, lighting broken and with it crashing every 30 seconds … that took a long time. These engineers are some of the best in the industry and they optimized the game so much for the PS3’s SPUs specifically. It was optimized on a binary level, but after shifting those things over, you have to go back to the high level, make sure the systems are intact, and optimize it again.

 

"I can’t describe how difficult a task that is. And once it’s running well, you’re running the [versions] side by side to make sure you didn’t screw something up in the process, like physics being slightly off, which throws the game off, or lighting being shifted and all of a sudden it’s a drastically different look. That’s not ‘improved’ any more; that’s different. We want to stay faithful while being better."

 

“WE EXPECTED IT TO BE HELL, AND IT WAS HELL."

 

Druckmann also said that the game and its cutscenes are running at 1080p and 60 frames per second, a process he said "involved rendering them all from scratch." Though the creative director characterized The Last of Us Remastered as "a straightforward port," he said that PlayStation 4 has him open to giving players new options.

 

"I love the feel of the triggers on the PS4, so I want to give the option to switch which triggers you use to shoot and which ones you’re using to listen and crouch," he said. "Then there are some ideas of how to use the touchpad that we’ll play with and see if it’s worth it. Mostly, we don’t want to mess with the experience too much, and we don’t want to deviate from what made The Last Of Us so great."

 

The Last of Us Remastered is scheduled for a summer 2014 release. The $59.99 PS4 version of the game, which will use cutscene-resolution character models and could be discounted for those who own the PS3 version, will include the original's downloadable content, in-game commentary and more. Check out Polygon's review of the latest story-centric DLC, Left Behind. You can get a sense of the larger game by watching the Cooperatives episode below.

 

no tak nie do końca.

 

http://www.polygon.com/2014/5/16/5723830/last-of-us-ps4-port-hell

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

I tak ta data jest bardzo prawdopodobna. Zwiastun na E3 i zapowiedź na 13.06. To nie całkiem nowa gra, a remaster, więc miesiąc zwiastunami nie muszą strzelać.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Ta edycja jest skierowana właśnie do takich graczy jak Kielich, którzy nie mieli okazji ograć jednej z lepszych gier ostatnich lat. Sam nie mam zamiaru brać tego remastera, chyba że graficznie nie skończy się tylko na full hd i lepszych teksturach, a przeskok będzie taki jak z TR. Najbardziej kusi to multi, fajnie jakby sprzedawali je oddzielnie w PSS.


No to chyba jednak nie tak szybko:

 

uuoscXL.png

 

To by było na tyle jeśli chodzi o "insajderów" z gafa potwierdzających datę :teehee:

Możliwe, że Sony naskoczyło na nich, aby wszystko odwrócili, że niby pomyłka.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem singla 4 razy. Nie dla trofeum, a dla funu. Dlc fabularne ukończyłem 2 razy. A i tak kupię remaster, bo jestem purystą na punkcie płynnego framerate. Jeszcze w 2012 GOW3 oraz U2&3 wydawały mi się wizualnym sczytem możliwości tej generacji i co ważniejsze chodziły uber płynnie. Dopóki nie nadszedł TLOU, który pokazał co to przekraczanie skali, ale okupił to miejscami spadkami animacji. Remaster biorę więc jak cena spadnie do 160 zeta. Pewnie zbiegnie mi się z kupnem ps4 pod koniec roku.

60 fpsów mają mieć ponoć tylko wstawki filmowe, ale ND zapowiedziało zupełnie nowe efekty swietlne, oraz na nowo nagrane audio (poza dialogami).

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Nie no, luzujcie, żartowałem przecież i specjalnie wyolbrzymiłem. Z początku nieźle wkurzyło mnie to że bawią się w nekrofili i wydają to na PS4, ale w sumie - nie zaszkodzi to.

 

Ale fakt, że podchodzą do Was, dają super DLC z nowym stopniem trudności, walą was w twarz i krzyczą: "dajemy wam to super DLC, wy dajcie nam kaskę i grajcie płacząc, bo to takie trudne" to już jest coś nie tak. Ostatnio twórcy przeginają nieco z tymi DLC.

Odnośnik do komentarza

Nie wykupowałem żadnego sasson passa. W opakowaniu nowej wersji kupionej 4 mies. po premierze miałem za to network pass.

 

2 lata po premierze U3 ND wrzucił łącznie 12 map z dlc + kompletnie nową mapę, ktorej od 2011 domagali sie gracze. Kompletnie za darmo, wraz z 500 mb patcha. Podobny ruch w 2011 zrobił w U2 wrzucając wszystkie 4 mapy dlc. Co jak co, ale ta firma ma profesjonalne podejście dla społeczności swoich fanów.

Odnośnik do komentarza

" Co jak co, ale ta firma ma profesjonalne podejście dla społeczności swoich fanów"

 

No ba, tak świetnie jest dopracowane multi w U3 ( zwłaszcza tryb co op ) że do tej pory nie można wszystkiego normalnie odblokować ,a ND zamiast stopniowo łatać grę postanowiło wszystkie "znjdźki"  sprzedawać za realną kasę. I nie mam tu na myśli rzeczy dostępnych jako DLC a te które teoretycznie są normalnie do odblokowania w grze. Naprawdę  profesjonalne podejście do fanów.

 

" 2 lata po premierze U3 ND wrzucił łącznie 12 map z dlc"

 

Tak ,12 map ,  z czego 8 z poprzedniej części należy dodać, na dodatek okrojonych względem oryginału .

 

 

P.S.  Do osób grających w multi  TLOU , nadal pierwsze miejsca w  " leaderboards " zajmują oszuści czy zostało to już naprawione ?

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Wiesz że większość tych rzeczy była łatana? 2 lata po premierze ostatecznie naprawiono G-Mal i FAL SS, naprawiono celność podczas strzelania z biodra, kopiąc w dupę noobów umiłowanych z Kal7 i M9, a miesiąc temu zresetowano leaderboard oczyszczając go z hakerów, no ale wciąż zmuszają mnie do kupienia kocich uszu dla Eleny! Acha.

Odnośnik do komentarza

Jedyne co załatali to bug odpowiedzialny za problemy z odblokowaniem grubego Drake'a  w trybie  co-op nic poza tym. I nie naprawili balansu broni tylko jeszcze bardziej wszystko popsuli , teraz istnieje tylko jedna broń - M9 ( nie licząc silnych broni ) a ludzi biegający na blindfire  jak biegali tak nadal biegają  z taką samom skutecznością jak wcześniej. Leaderboard zresetowano przy ostatniej łatce ale i tak już teraz na pierwszych miejscach ponownie masz " hakerów ".

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

WTF? Szmaty? Zrób sobie melise człowieku. Co raz mniej chce mi się czytać internety i to forum też. Strasznie spadł poziom dyskusji.

Na temat - no bardzo czekam i jestem ciekaw tej gry bo nie czytałem ani jednej recki i nie widziałem gry na oczy oprócz kilku screenów. Mam gdzieś że była na ps3.

 

 

To masz jak ja. Też praktycznie nic nie wiem o grze, widziałem trailer i to tyle. Stąd moje zainteresowanie, bardzo chciałem zagrać jeszcze na ps3 jednak wiedziałem, że to schyłek starej generacji a już do drzwi pukało ps4, tak więc drogą dedukcji liczyłem, że zrobią tak jak to było z grami na koniec generacji z ps2 i nie myliłem się, teraz zagram w to w lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...