Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest gra o zombie. To raczej gra przygodowa, taki typ drogi. Najlepsza gra 2013, 200 tytułów GOTY, jedyny prawdziwy mesjasz.

 

 

Przemierzasz kraj pomagając dziewczynce dostać się do pewnego miejsca, po drodze spotykasz różnych ludzi, starasz się przeżyć.

 

 

 

Czy ja wiem, ja bylem

 

Terminatorem eliminujacym wszystko co moglo zagrozic dziewczynce, ktora ochronialem.

Moze ty starales sie przezyc :teehee:

 

 

Ins, zamawiamy US?

Odnośnik do komentarza

dzięki za info

w swojej karierze grałem razem tylko w jakieś 20 tytułów na konsole

 

 

@MaZZeo widze, że twoje dwa ulubione słowa to cebula i janusz, jak i połowy użytkowników x1.

nic już mi nie odpisuj

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

To nie jest gra o zombie. To raczej gra przygodowa, taki typ drogi. Najlepsza gra 2013, 200 tytułów GOTY, jedyny prawdziwy mesjasz.

 

 

Przemierzasz kraj pomagając dziewczynce dostać się do pewnego miejsca, po drodze spotykasz różnych ludzi, starasz się przeżyć.

 

 

 

Czy ja wiem, ja bylem

 

Terminatorem eliminujacym wszystko co moglo zagrozic dziewczynce, ktora ochronialem.

Moze ty starales sie przezyc :teehee:

 

 

Ins, zamawiamy US?

 

 

Tak na Survival i na Grounded starałem się przeżyć

 

 

Ins, zamawiamy US?

Egzekucje bez cenzury będą dawać sporo więcej satysfakcji, więc trzeba będzie się zastanowić nad importem. Ile by to kosztowało ?

 

 

Jakby więcej egzemplarzy to wysyłka nam może się zwrócić, jeśli chcecie sprowadzać to się podłączam.  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Trochę żal mi ludzi, dla których polski język w grze = kupić lub nie kupić. Rozumiem jakieś giganty fabularne, ale TLOU ? Napisy OK, ale dubbing psuje epickość tego szpila ;)

 

Mi troche zal ludzi, dla ktorych dubbing w kazdym niemalze tytule psuje gre,nie zaleznie jak bylby dobry. ;)

Mocno ciekawi mnie gameplay tego tytulu, sam jakis czas temu odkupilem PS3 by przejsc ta gre, dlatego wersje PS4 pewnie odpuszcze, ale z czystej ciekawosci chcialbym zobaczyc jak to na PS4 bedzie wygladac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dobra ludzie trzeba się ogarnąć. Kto chce amerykańca?

  1. skrzyknijmy się
  2. zrzućmy
  3. zamówmy

Zbieram zamówienia na zakup, jest ktoś chętny? Bo jestem zdecydowany, grałem już ocenzurowaną wersje na ps3, wiec na ps4 chce FULL WYPAS_! Jesli tak to proszę o pm. 

 

Cena nie powinna przekroczyć 160 zł za sztukę, chce zamówić z play-asia a jak widać w przeliczeniu z euro wychodzi 153 zl za grę. O ile shipping wyjdzie free tak jak piszą. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

No a z playasia dostaniecie 3 tygodnie po premierze jak juz multi będzie na wpół martwe.

Najlepszym tego przykładem jest TLoU na PS3, czy kilkuletnie U2 lub U3, gdzie gra nadal dużo ludzi.

Dobra, dobra ile razy tutaj chłopaki narzekali, że nie ma z kim grać. Wysoki próg wejścia i dużo osób odbije się od tego multi na ps4 i wróci do bfa.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Wiesz chodzi mi o ten boom na multi na początku i z każdym tygodniem będzie graczy ubywało, i po prostu miałem na mysli to, że jak zamówią z playasia to pograją gdzieś po 3 tygodniach od premiery więc to średni imo pomysł, ale do what you want.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...