Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zamówiona, oby trafił w moje klimaty

Jeżeli dla kogoś to będzie pierwsze spotkanie z TLoU, to bez wątpienia jest to najważniejsza premiera na PS4 w tym roku.

Poza tym, jak ktoś nie grał, a widział trailer z e3, to trochę jest mi go szkoda.

 

Podobno świat gier ma za 180, rtv euro też coś koło tego.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Tak DLC będzie dostępne już na płycie, niczego nie trzeba będzie ściągać. Platyna na ps3 to tylko 24 trofiki a pozostałe z DLC tylko podbijają ilość do pełnej 100% 

 

Myślę że w Remastered zrobią tak samo. Ale patrząc na czas jaki poświęcę tej grze i tak druga platyna wpadnie, to tylko kwestia czasu :) 

Odnośnik do komentarza

Tak DLC będzie dostępne już na płycie, niczego nie trzeba będzie ściągać. Platyna na ps3 to tylko 24 trofiki a pozostałe z DLC tylko podbijają ilość do pełnej 100% 

 

Myślę że w Remastered zrobią tak samo. Ale patrząc na czas jaki poświęcę tej grze i tak druga platyna wpadnie, to tylko kwestia czasu :)

ussr jarasz się tą platyną i 100% w TLoU jakby faktycznie było to coś trudnego :P

Odnośnik do komentarza

Bo jest  :yucky:

 

Spróbuj nie zaliczyć zadania podczas 100% clan threat i zaczynasz od nowa  :verymad: a potem jeszcze zabij 3 wrogów i spróbuj jednocześnie nie zginąć podczas meczu w ciągu 15 minut. Jak się czaje i unikam wroga to osłabiam moją drużynę, jak walczę ramie w ramie to ginę. To są zdecydowanie najtrudniejsze trofea do zdobycia ze wszystkich gier jakie grałem. Trzeba na nie poświęcić bardzo dużo czasu. Ale to przyjemna męczarnia pod warunkiem że gra się używając headsetu.  :thumbsup:  Dobra beka i trolling wynagradza kolejny brak zdobytego pucharu.  :yes:

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

to ja już wole cenzure :P

imo zbyt przegięto to jest, powoduje niesmak, zbyt brutalne

 

nie grałem w to na ps3, ta gra jest częściowo o zombie tak?

można to by porównać do Silent Hill?

 

czytałem, że gra uważana jest za jeden z najlepszych tytułów na ps3, chodzi o fabułe?

może ktoś napisać pare słów o samej grze

 

mnie zachwycił trailer :)

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...