Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

 

Polski dubbing w grach ND jest akurat bardzo dobry. Chyba najlepszy na konsolach. Na pierwszy ogień ang. to oczywista oczywistość, ale pl dubbing Joela, Ellie, Billa, czy Marlene i Davida dawały radę. Żenujące są te uprzedzenia u ludzi, którzy nawet z nim nie grali.

 

Żenujące jest to, że takie ciało obce, jakim jest polski dubbing, trzeba wepchnąć do skończonego arcydzieła tylko po to, żeby jeden Polak z drugim przy kasie w Media Markt nie krzyczał na głos: "The Last of Us jest po polsku, ale trzeba czytać?!"

 

 

To prawda The Last of Us jest dziełem kompletnym. A wciskanie obcego dubbingu jest atakowaniem zdrowego organizmy przez pasożyta. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Polski dubbing w grach ND jest akurat bardzo dobry. Chyba najlepszy na konsolach. Na pierwszy ogień ang. to oczywista oczywistość, ale pl dubbing Joela, Ellie, Billa, czy Marlene i Davida dawały radę. Żenujące są te uprzedzenia u ludzi, którzy nawet z nim nie grali.

 

Żenujące jest to, że takie ciało obce, jakim jest polski dubbing, trzeba wepchnąć do skończonego arcydzieła tylko po to, żeby jeden Polak z drugim przy kasie w Media Markt nie krzyczał na głos: "The Last of Us jest po polsku, ale trzeba czytać?!"

 

 

Człowieku chyba nie ogarniasz dla ilu osób lokalizacja determinuje kupno gry. Ostatnio na onlinecenter jakiś typ miał ból dupy, że Dark Solus, który był za free nie jest po polsku bo to bez sensu i on w coś co nie rozumie nie będzie grał. A takich ludzi jest masa. Przerażające.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego prowo? Dubbing w HR miał swoje błędy, jak sztuczne stękanie Madison albo wymowa imienia Ethan ale jeśli chodzi o dobranie głosów i wczucie w rolę to nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zastrzeżenia mam np do oryginalnego głosu Ellie, po którym od razu słychać, że podkłada go 30letnia kobieta. W polskiej wersji, gdybym nie wiedział, to bym się nie domyślił że jej głos podkłada dorosła babka a nie nastolatka. Głównie dlatego wolę polski dub od oryginalnej ścieżki.

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

 

Wersje na PS3 przycebulilem, ale teraz z checia zaplace pelna cene za to cudenko.

A potem wielkie zdziwko jak chca remastery ciagle wydawać xd

 

niech się yebią, nie zarabiamy nawet 1/4 tego co na zachodzie a ceny mamy podobne albo wyższe

Odnośnik do komentarza

 

 

Wersje na PS3 przycebulilem, ale teraz z checia zaplace pelna cene za to cudenko.

A potem wielkie zdziwko jak chca remastery ciagle wydawać xd
niech się yebią, nie zarabiamy nawet 1/4 tego co na zachodzie a ceny mamy podobne albo wyższe

Spoko mi to nie przeszkadza, lepiej kupić na pół niż ukraść.

Odnośnik do komentarza

Nie liczac gierek z bundla to bedzie moja pierwsza zakupiona gra w pudelku na PS4 ;P W ogole w tym roku jedyne gry jakie kupie to remastery Halo, TLoU i GTAV ... super generacja xD

Raczej super początek generacji, czyli w sumie to co zawsze. Za 2-3 lata nikt nie będzie pamiętał o tym początku.

Odnośnik do komentarza

Parokrotnie już czytałem, że Ultima wcale nie posiada najlepszych ofert, co by znaczyło, że gra będzie jeszcze tańsza u konkurencji... tylko jakoś nie chce mi się w to wierzyć przy tak świetnym tytule. Ja poczekam, wolałbym cyfrową dystrybucję.

Odnośnik do komentarza

Parokrotnie już czytałem, że Ultima wcale nie posiada najlepszych ofert, co by znaczyło, że gra będzie jeszcze tańsza u konkurencji... tylko jakoś nie chce mi się w to wierzyć przy tak świetnym tytule. Ja poczekam, wolałbym cyfrową dystrybucję.

Wątpię, że gdzieś będzie taniej, Wolfensteina kupiłem u nich za 209zł i nigdzie taniej nie znalazłem przed premierą. Co nie znaczy że nie mają cen z du.py.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wersje na PS3 przycebulilem, ale teraz z checia zaplace pelna cene za to cudenko.

A potem wielkie zdziwko jak chca remastery ciagle wydawać xd
niech się yebią, nie zarabiamy nawet 1/4 tego co na zachodzie a ceny mamy podobne albo wyższe

Mów za siebie kolego ;)

 

 

To fajnie, a teraz idź się pochwal swoją wypłatą dzieciom na boisku. Skoro cena za granicą miała oscylować w granicach 180 zł to jak zawsze Polak wy(pipi)any. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...